maine o sa joc fara absolut nicio emotie csms iasi la +1.0, in cota 2.11 la pinnacle (6/10). doar 2.00 la bet365. inca incerc sa imi dau seama de ce are cfr cluj doar 1.44. e drept, in usoara crestere fata de 1.33 cat era acum cateva zile. cu napoli pe banca csms arata binisor, iar la cfr situatia nu este deloc placuta. imi vine greu sa imi imaginez o victorie la minim 2 goluri a ceferistilor. sigur, lucrul asta se poate intampla daca apararea lui csms va gafa asa cum a facut-o in alte randuri. eu cred ca nu. vedem maine ce si cum plus alte cote pe live.

pe scurt, ar fi vorba despre:

pandurii in revenire, trebuie sa mai urce in clasament. insa, din pc meu de vedere, tre sa fii idiot (sau "peste") sa joci pe mai putin de 2.00 cu fc botosani.

la meciul petrolului nu ma bag. nu imi plac mai deloc meciurile astrei si petrolului, in general. sunt doua echipe supraestimate, petrolul cu cel putin un supraponderal in atac, ca sa nu zic GRAS, intr-un campionat vai de steaua lui.

p.s: legat de cfr-iasi, am amintiri neplacute. un pariu de vreo 2 mii de euro, acum 4 ani, culme, tot pe handicap fosta poli iasi +1.5 cu gol marcat de cfr spre final, golul de 2 bucati diferenta si de -2k in contul meu de la pinnacle.