View Poll Results: Cine castiga

Voters
29. You may not vote on this poll
  • 1

    13 44.83%
  • X

    3 10.34%
  • 2

    13 44.83%
Page 3 of 24 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 495

Thread: Etapa 4 CL: Basel - Steaua (1-1)

  1. #43
    sport legend
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    481
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    .. si daca pierde
    Pai daca pierde Psg-ul, suntem obisnuiti, nui bai

  2. #44
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    ce plictiseala pana la meciul asta "cat o finala", parca asa am citit ca a declarat un jucator stelist ca meciul asta e finala pentru ei... Pai daca e finala, indiferent ca pierd sau castiga, dupa finala nu mai urmeaza nimica, finala inseamna gata! s-a terminat! asteptam un nou sezon.
    beleafer

  3. #45
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    E cat o finala.
    Joaca cu Baselona
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #46
    sport legend tifosi's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Nazi Germany
    Posts
    1,385
    Reputatie
    1
    la Basel oile vor fii violate
    LOVE FOOTBALL ! HATE ANTIFA !!!

  5. #47
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    ABBA, sezi chill ma!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  6. #48
    sport legend Jeleul's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,421
    Reputatie
    1
    Dupa ce au furat 15 puncte in 5 meciuri de Liga 1, marea petarda a hotiile din Romania va infrunta Basel in CL, unde, din nou, va fi terfelita si batjocorita.

  7. #49
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    zice italianu' ala jigarit care cica-i varf la steluta ca rasii din ghencea nu si-au facut jocul in tur pentru ca basel a jucat ultradefensiv...
    ce meci o fi vazut fraieru' asta ca daca se termina 4-0 pentru basel cred ca nu se supara nici duba...
    sper ca steaua sa nu incaseze mai mult de 3 goluri*.asa sa ne ajute Bunul
    Dumnezeu !




    *da' nici mai putine
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  8. #50
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Frustrat mic si pricajit, cand veti juca si voi ma in cea mai importanta competitie intercluburi????? Noi avem deja 7 participari, si toate, ATENTIE!!!!, urmare a unor meciuri preliminare.

    On topic.
    Bineinteles ca va fi un meci foarte greu. Sper ca Reghe sa-i motiveze la maxim pe baieti si sa scoatem un rezultat pozitiv. Chiar si un X ar fi foarte bun.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  9. #51
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    ...Noi avem deja 7 participari, si toate...
    ...catastrofale. steaua a participat doar cu prezența, a bătut toate recordurile negative! Auzi, primul gol după 5 meciuri, și ăla marcat de Tatu

    Nu te-ai obișnuit cu ideea că sunteți acolo doar ca să facă celelalte echipe din grupă puncte cu voi?

  10. #52
    sport legend
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    481
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Aurel.D View Post
    ...catastrofale. steaua a participat doar cu prezența, a bătut toate recordurile negative! Auzi, primul gol după 5 meciuri, și ăla marcat de Tatu

    Nu te-ai obișnuit cu ideea că sunteți acolo doar ca să facă celelalte echipe din grupă puncte cu voi?
    La fel ca voi, singurul vostru rol e sa avem noi 6 puncte asigurate in campionat

  11. #53
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Aurel.D View Post
    ...catastrofale. steaua a participat doar cu prezena, a bătut toate recordurile negative! Auzi, primul gol după 5 meciuri, i ăla marcat de Tatu

    Nu te-ai obinuit cu ideea că suntei acolo doar ca să facă celelalte echipe din grupă puncte cu voi?
    Auricaaaa, mai Aurica mai!!!!!! Baga la capatana, daca ai asa ceva!!!! Catastrofal este faptul ca voi, panaramelor, n-ati reusit NICIODATA sa jucati in aceasta competie de ELITA. Catastrofal e ca va faceti an de an de kakat in tururi preliminarii, cu echipe de mana a doua si atreia in Europa League, o competitie destul de mult sub Liga Campionilor. ai inteles acum:????
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  12. #54
    sport legend tifosi's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Nazi Germany
    Posts
    1,385
    Reputatie
    1
    Spuneti-le tuturor prostilor ca nu conteaza daca te califici, conteaza CE FACI ACOLO !!!
    LOVE FOOTBALL ! HATE ANTIFA !!!

  13. #55
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Atentie la jigniri si provocari. Desim nu pot sa nu constat ca exista o oarecare doza de frustrare... Altfel, macar un dinamovist ar raspunde de ce nu a jucat macar o data dinamo in UCL
    MEREU SUPERIORI !!!

  14. #56
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tifosi View Post
    la Basel oile vor fii violate
    https://t.me/pump_upp

  15. #57
    sport legend
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    481
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tifosi View Post
    Spuneti-le tuturor prostilor ca nu conteaza daca te califici, conteaza CE FACI ACOLO !!!
    Ori le stingem lumina daca iese prost, ori pastram tabela la 0-0 sa nu demoralizam echipa .

  16. #58
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by aLLiin View Post
    Atentie la jigniri si provocari. Desim nu pot sa nu constat ca exista o oarecare doza de frustrare... Altfel, macar un dinamovist ar raspunde de ce nu a jucat macar o data dinamo in UCL
    Aline, scuze, am marit si colorat doar pt anumiti suporteri ai echipei din groapa infecta...sa-mi spui daca pot folosi o sintagma.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  17. #59
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    un cantecel pentru mobilizare aici:

    beleafer

  18. #60
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    Aline, scuze, am marit si colorat doar pt anumiti suporteri ai echipei din groapa infecta...sa-mi spui daca pot folosi o sintagma.
    sa joci ca proasta-n targ ca altii, mai bine lipsa. Sau voi, de-a lungul istoriei, ati castigat aceasta competitie ?


    ps Tampiteii nu joaca in seara asta ? Pacat, mai amanam cu o zi distractia
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  19. #61
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    Aline, multumit de raspuns ?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  20. #62
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    si un cantecel mobilizator pentru Reghe si ai lui

    beleafer

  21. #63
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    putin respect, noi ne pregatim pentru UCL
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •