Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 49 of 49

Thread: Legendă vișinie

  1. #43
    sport legend tifosi's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Nazi Germany
    Posts
    1,385
    Reputatie
    1
    La miezul noptii, un nou episodul din Legenda visinie, pe TVR1 !!!
    LOVE FOOTBALL ! HATE ANTIFA !!!

  2. #44
    incepator nic's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    NYS, SUA
    Posts
    30
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by patriot View Post
    bre Tifosi,cand or afla Corsi si cu Noni ca te dai nazist p aici n o sa mai pupi niciun meci.......acu ,care galerii?......eu tin minte ca si atunci cand veneam eu pe stadion,la Steaua nu erau mai mult de 200-300 mai rasariti......la voi cifra nu depasea 5,fara suparare....la Bucale,am cunoscut oameni ca lumea doar la Steaua si Dinamo si nu poti fi ultras ca te faci tu,am cunoscut oameni din cele 2 galerii cu care am si ramas prieten dar astia stiau cu ce se mananca nationalismul nu prostii din astea de imprumut gen neo nazy si hitler,daca vrei sa intelegi ceva studiaza legionarismul romanesc care e un fenomen autohton nu prostii cu hitler si musolini
    Bey asta care dai sfaturi ca lejionarii, matale tii cu New England Patriots? Ia uite ce coclauri are fani Tom Brady, oameni patrunsi de farmecul creatiei autohtone...

  3. #45
    incepator nic's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    NYS, SUA
    Posts
    30
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by reivan View Post
    legionarismul - spre deosebire de nazism , fascism si alte prostii a fost "curat" sa ma exprim asa. In plus oameni mari de cultura au aderat sau acceptat ideologia asta.
    Unii ii numeau fascisti ( stim noi cine ) dar nah , nazismul e cool - noi trebuie sa fim cool.
    Bravo bey asta care te exprimi "asa" , sa fie cum zici tu. Ia zi, aveti lejionari la Giurgiu? O fi "cool" vizavi de Rusciuc?

  4. #46
    sport legend tifosi's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Nazi Germany
    Posts
    1,385
    Reputatie
    1
    Cum sa nu aiba arienii aia? )
    LOVE FOOTBALL ! HATE ANTIFA !!!

  5. #47
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    bre ,da tare e emisiunea asta cu Rapid,ma uit si lesin de ras,interviu , ala de la alb negru cu unu Gheorghe Scurtu si ce zice omu:s a desfiintat Carmen si nu stia cu cine sa tina si a zis cu Rapid si a inceput lumea sa l injure....cum ma,cu comunistii,cu bolsevicii aia?.....valeu ce reclama va faceti

  6. #48
    incepator nic's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    NYS, SUA
    Posts
    30
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by patriot View Post
    bre ,da tare e emisiunea asta cu Rapid,ma uit si lesin de ras,interviu , ala de la alb negru cu unu Gheorghe Scurtu si ce zice omu:s a desfiintat Carmen si nu stia cu cine sa tina si a zis cu Rapid si a inceput lumea sa l injure....cum ma,cu comunistii,cu bolsevicii aia?.....valeu ce reclama va faceti
    L-au reactivat pe FGheorghe Scurtu, istoricul de casa al bolsevicilor lui nea nelu iliescu in anii '90? Multumesc pt ca ma pui la curent cu mizeria din media romaneasca.

  7. #49
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by nic View Post
    Bravo bey asta care te exprimi "asa" , sa fie cum zici tu. Ia zi, aveti lejionari la Giurgiu? O fi "cool" vizavi de Rusciuc?
    Nu ai haz.
    retired.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •