Page 1 of 18 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 360

Thread: Biletul de weekend - 19-20 Octombrie

  1. #1
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1

    Biletul de weekend - 19-20 Octombrie

    Va rog sa dati fiecare cate un pont, maxim doua pentru weekend. Vreau sa facem un super bilet pe care sa-l jucam cu totii. Eu cred ca putem si va arunc o provocare!! Eu zic sa adunam un bilet cu 7-9 meciuri, dar atent gandite
    MEREU SUPERIORI !!!

  2. #2
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    1. Pandurii - Botosani 1 @ 1.85 excelenta cota

    Botosaniul nu e genu de echipa in momentu de fata care sa ne puna probleme pe teren propriu... am urmarit meciurile lor din deplasare si se bazeaza pe o autobaza penibila care merge cu echipe cu jucatori mai putin creativi.. cu Eric si pe benzi cu Ciucur si Buleica iar in atac cu masivul Matulevicius o sa-i desfacem lejer
    Last edited by TaciAcolo; 15th October 2013 at 14:28.
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  3. #3
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    Waalwijk vs. Roda over 2.5 1.57

    Waalwijk toate meciurile acasa peste 2.5 iar Roda toate afara peste 2.5
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  4. #4
    sport legend cataa.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    3,440
    Reputatie
    1
    vin si eu cu un pronostic pana vineri...cota sa fie minim 1.40?
    Noi murim, "U" niciodata!

  5. #5
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Hai sa ne luam fiecare cate un campionat pe care-l cunoastem mai bine si sa dea fiecare un meci de pe tarlaua lui. Eu ma bag in Serie B Cand sa fie data limita a biletului?
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  6. #6
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    decat sa pierdem pe o cota de 1.2-1-3 mai bine nu mai jucam
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  7. #7
    Satanic monk vifor_x's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timisoara
    Posts
    582
    Reputatie
    1
    Sustin ideea capitanului!
    “In rai se ajunge pe pile. Daca ar fi sa se ajunga dupa merite, cainele tau ar intra in rai, in timp ce tu ai ramane pe dinafara” (Mark Twain)

  8. #8
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    da rezultatele pot arata ca stapanim bine un campionat
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  9. #9
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TaciAcolo View Post
    decat sa pierdem pe o cota de 1.2-1-3 mai bine nu mai jucam
    Corect! Nu impunem o cota minima, dar nici sa punem ciurucuri de 1,2. Sper sa facem saptamanal un bilet pe care sa-l urmarim cu totii. Stiu ca nu vom castiga din prima, dar sunt absolut sigur ca vom fi pe pkus. Eu zic sa incheiem biletul vineri. Ca sa il si punem. Eu am 3 meciuri in minte. Azi sau maine voi alege pe cel mai sigur.
    MEREU SUPERIORI !!!

  10. #10
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Hai sa ne luam fiecare cate un campionat pe care-l cunoastem mai bine si sa dea fiecare un meci de pe tarlaua lui. Eu ma bag in Serie B Cand sa fie data limita a biletului?
    s-a mai facut asta cu cativa anii in urma, a mers ok 2-3 saptamani diupa care... pauza
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  11. #11
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Pai daca nu avem rezultate e normal sa regandim strategia. Daca eu iau Serie B si dau 3/3 gresite, e clar ca ma mut pe alte coclauri

    Deci, unde va culcusiti domniile voastre?
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  12. #12
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Saptamana asta mergem asa,fiecare da ce are mai bun.pana vineri seara,ok?
    MEREU SUPERIORI !!!

  13. #13
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Merge. Imi intind antenele.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  14. #14
    Satanic monk vifor_x's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timisoara
    Posts
    582
    Reputatie
    1
    astept cu nerabdare sa vad maestri la lucru facand brainstorming
    “In rai se ajunge pe pile. Daca ar fi sa se ajunga dupa merite, cainele tau ar intra in rai, in timp ce tu ai ramane pe dinafara” (Mark Twain)

  15. #15
    Moderator Nadalfan's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,430
    Reputatie
    0
    Merita incercate urmatoarele handicapuri:

    Dortmund - Hannover H1 @1.60 (chiar daca Hannover joaca destul de bine sezonu' asta Borussia ramane o forta acasa.In ultimele 2 meciuri de campionat acasa au dat 11 goluri.Infrangerea din etapa trecuta cu Gladbach e o infrangere ultramincinoasa.In plus in ultimele 5 meciuri dintre cele doua echipa pe terenul Borussia gazdele intotdeauna au castigat la cel putin 2 goluri diferenta)

    Real Madrid - Malaga H1 1.55 (aici ma bazez pe faptul ca Malaga si-a pierdut cam cei mai importanti jucatori de anu' trecut in speta Joaquin si Toulalan,iar echipa nici nu mai practica un fotbal foarte bun.I-am vazut cu Osasuna acasa si m-au dezamagit total)

    Osasuna - Barcelona H2 @1.65


    Ar mai merge Clinceni - Rapid Suceava 1 dar inca nu stiu cotele.

  16. #16
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    zi-ne clar ce vrei sa punem pe bilet nu ca merita incercat

    pana acum avem:
    Pandurii - Botosani 1 @ 1.85
    Waalwijk vs. Roda over 2.5 1.57
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  17. #17
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    propun sa terminam cu biletu pana maine seara.. cota pe Pandurii a ajuns deja de la 1.9 la 1.7 la unele case online
    haideti oameni bun vorba unui clasic 1 pont gandit analizat.. sa facem un bilet frumos
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  18. #18
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Nu am nicio idee
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  19. #19
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Trebuie sa aveti. Trebuie neaparat sa terminam azi sau macar maine la pranz. Haideti ca nu ne trage nimeni la raspundere daca dam pont gresit. Eu revin in maxim 2 ore
    MEREU SUPERIORI !!!

  20. #20
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    3. Manchester United - Southampton 1. Ultimul meci jucat acasa de united , a fost cel cu WBA. Pierdutt cu 1-2. Ratiunea imi spune ca United nu esueaza de 2 ori la rand pe teren propriu. Pe de alta parte, Sourhampton nu a pierdut nici unul din ultimile 5 meciuri. Dar unde ar fi mai potrivit sa intrerupa aceasta serie, daca nu la united? Ultimul meci jucat in deplasare de Southampton, a fost victorie cu 1-0 la Liverpool. Fara doar si poate asta este unul dintre cei mai siguri solisti ai saptamanii cu o cota de 1,5
    MEREU SUPERIORI !!!

  21. #21
    sport legend cataa.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    3,440
    Reputatie
    1
    Hoffenheim : Bayer Leverkusen Over 2,5 goluri. Hoffenheim are un golaveraj de 20-20, este echipa cu cea mai slaba aparare si al 2-lea cel mai bun atac dupa primele 8 etape. Toate cele 4 meciuri disputate acasa de Hoffenheim au fost de over 2,5. Leverkusen are 5 meciuri in deplasare 3 dintre ele fiind over 2,5. Cred in acest meci ca va fi over 2,5 deoarece Leverkusen are nevoie de victorie si cu siguranta va inscrie, iar Hoffenheim va juca deschis ca in celelalte meciuri oferind un spectacol fotbalistic mai ales pentru proprii fani. Asadar Hoffenheim - Leverkusen over 2,5 goluri, cota 1.50 la stanleybet
    Noi murim, "U" niciodata!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •