View Poll Results: Cine castiga

Voters
31. You may not vote on this poll
  • 1

    12 38.71%
  • X

    6 19.35%
  • 2

    13 41.94%
Page 23 of 23 FirstFirst ... 13212223
Results 463 to 469 of 469

Thread: Etapa 3 CL: Steaua - Basel 1-1

  1. #463
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by reivan View Post
    de exemplu? cretinii aia tin bai bosorog damblagiu fotbalul
    pentru cine ar trebuii sa se joace? pentru idioti ca tine tastaragii?
    cum sa tii asa om pe un forum? Buna administrare a unui club care ramane fara bani - ba ce buna e administrarea asta - si ce rau e sa joci cu stadionu plin.
    Prin ce **** mea mesaje a adus ciobanu oamenii la stadion?Pana la el parca nu exista STEAUA pentru voi ba , ma jur.
    de ce se mai fac stadioane pana la urma? sa se puna niste fotolii si aia e. restu la tv ca asa e civilizat.
    ce cretinii aia din anglia , germania , italia , franta care urla sunt oameni? NU! duba e om.
    Ce treaba are oprea sau copilu lui cu STEAUA? ce treaba are? are ala bani sa tina clubul? sau iti place cu jiji si hrebe. pai atunci ia **** cu paine tata daca vrei sa-si bata joc toti analfabetii de tine.
    Copii ai?
    Bai creier spalat, cretinii fac numai si numai deservicii, asa cum faci si tu.

    Ar trebui sa joace pentru cei carora le place fotbalul, care vin la stadion pentru a vedea jocul in sine, asa cum se intampla in vestul Europei.

    Cretinel, n-ai floci la sula la cate meciuri am fost eu dupa Steaua, mai ignoranta in stare pura. Probabil ca nici nu erai in proiect cand am fost la primul meci cu Steaua. Hai ca-mi pierd vremea cu tine. Sa fii iubit!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  2. #464
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,686
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Aurel.D View Post
    Un sfat pt veșnicul pacient: împușcă-te ca să nu te mai chinui!
    Scumpa solutie ! Funia ros-albastra ( streangul ) e mai buna, o pot folosi si mimi, reghe, etc plus toti puii lui.
    In lumea asta TOTUL este RELATIV !

  3. #465
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Aurel.D View Post
    Un sfat pt veșnicul pacient: împușcă-te ca să nu te mai chinui!
    wow, ce argument de moderator competent.

    nu vreau sa par nebun, dar alte fiinte se executa de obicei, mai ales cele cu 4 picioare care musca oameni pe strada

  4. #466
    sport legend florian.X's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania,din pacate...
    Posts
    1,828
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Cata mizerie zace in acest Aurica!!!! Auzi la el, n-a citit postul, in schimb l-a raportat pt. asa-zuse jigniri. Mi-e sila de oameni ca tine!

    Ma, eu merit STEAUA, ma! Pricepi? Echipa aia care a facut si face performante pe care dinamo nu le va realiza NICIODATA! Eu merit sa ma bucur ma! Ma bucur ca asist la meciuri cu echipe valoroase, asa cum sunt Real, Arsenal Chelsea, Schalke, Lyon etc. Chiar daca am piedut, am pierdut cu echipe de super clasa, cu care voi nu va veti juca in veci. Nu cu panarame de echipe care v-au umilit an de an gen, Volska, Polonia Varsovia, Elfsborg, ca sa nu mai vorbesc de Knatsfyrnufelag sau amaratii aia de la Jaro care v-au scos in mareata competitie intercluburi - INTERTOTO. Eu am vizionat si vizionez un fotbal de un nivel bun si foarte bun, pe care tu si alti frustrati ca tine nu-l veti viziona NICIODATA! Nu e o RUSINE sa pierti in fata unor echipe ce au buget de sute de milioane. E RUSINIS, in schimb sa perzi cu formatiile pe care le-am enumerat mai sus.

    Bai caracter infect, in galerii, in toate, inclusiv afara, sunt tineri, in marea lor majoritate ignoranti, usor mani****bili, care nu prea stiu cu ce se mananca acest fenomen. Pai s-ar lua dupa galerii cei care administreaza echipele, s-ar alege praful si pulberea.
    meriti o *!!!...de parca iti dau aia sa mananci, p-aia ii doare fix in * de tine, si tu te minti cu niste rezultate false. in fine, ia zi-ne tu cum sta treaba...zi-le tu, cum e cu fenomenul, cum e cu performantele, rezultatele, banii negri, etc...
    si daca tot esti fiert pe explicatii, zi'ne si de niste meciuri cu vaslui, cu viitorul, d'astea de final de campionat asa

    e rusinos in momentul in care incepi cu basini si arogante nejustificate, cum fac baEtii astia care cica administreaza Steaua, si care va produc "voua" orgasm la fiecare victorie cu echipele din L1, si cand dau de echipele adevarate din Europa, hop se rupe filmul...e rusinos cand intervine indolenta si aroganta, e rusinos cand p'aia din teren ajunge sa-i doara fix in * de platitorul de bilet care vine sa vada meciul...mai fa pauza, mai respira, ca te minti singur
    Last edited by florian.X; 25th October 2013 at 12:25.
    Rapid NU MOARE!!!

  5. #467
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Bai creier spalat, cretinii fac numai si numai deservicii, asa cum faci si tu.

    Ar trebui sa joace pentru cei carora le place fotbalul, care vin la stadion pentru a vedea jocul in sine, asa cum se intampla in vestul Europei.

    Cretinel, n-ai floci la sula la cate meciuri am fost eu dupa Steaua, mai ignoranta in stare pura. Probabil ca nici nu erai in proiect cand am fost la primul meci cu Steaua. Hai ca-mi pierd vremea cu tine. Sa fii iubit!



    Serios? Atunci imi pare rau pentru tine prietene.Noi nu mai avem cum sa te ajutam..
    retired.

  6. #468
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    cu prostii i cu nebunii nu trebuie s te pui niciodata.......mai rau e cand esti si una si alta.....pace voua

  7. #469
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    Last edited by patriot; 25th October 2013 at 17:23.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •