Results 1 to 21 of 187

Thread: Campionatele Nationale 7-8 Septembrie 2013

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    sport legend Andraf's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    924
    Reputatie
    1
    Si mie imi place mult solul Larisei, este foarte cursiv, coregrafie este extrem de potrivita (un amestec intre miscarile marca Iordache din solurile vechi si altele noi, proaspete, executate cu o mare precizie - se vede clar ca Lari se simte extraordinar pe noua muzica).
    Sunt uimita cat de bine se prezinta pe 4 aparate dupa doar o saptamana de antrenamente (fiind o luna in repaos), banuiesc ca nu a avut voie sa faca anumite miscari (legate de problema ei medicala), dar poate a putut sa isi pastreze tonusul, in tot acest rastimp.
    Sandra are inca unele ezitari, dar cred ca le poate rezolva in mare parte, in urmatoarele 2 saptamani.Sandra nu are inca cursivitatea pe are o are Larisa pe muzica ei, dar stiu ca asta curand va aparea si in executia ei.
    Sandra are o putere de mobilizare foarte mare, azi mi-a demonstrat-o inca o data (recunosc ca am fost usor pesimista, dupa ce am vazut antrenamentele).
    Solul ei de la Londra a fost inedit (datorita ritmului muzicii), usor neabordabil, insa s-a dovedit ca stilul acesta i se potriveste de minune. Consider ca si noua piesa se incadreaza in acest stil/trend.
    Last edited by Andraf; 7th September 2013 at 22:54.
    [COLOR="Red"]HAI[/COLOR][COLOR="Yellow"] ROMA[/COLOR][COLOR="Blue"]NIA!!![/COLOR]
    Tare fetelor! Tare baieti!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •