View Poll Results: Cine se califica?

Voters
49. You may not vote on this poll
  • Arsenal

    33 67.35%
  • Marseille

    4 8.16%
  • Borussia Dortmund

    46 93.88%
  • Napoli

    14 28.57%
Multiple Choice Poll.
Page 2 of 30 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 619

Thread: Grupa F: Arsenal, Marseille, Borussia Dortmund, Napoli

  1. #22
    CSSex Addict. Dennis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Northampton, UK
    Posts
    1,560
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by reivan View Post
    ahhahahahahhahahahahahahahahahhahahahahhaahhaahaha haha =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    Dormund si Napoli. Asa ca m-ai suparat .
    Si pe 3 OM. Francezii pot face un singur lucru in 5 minute. Sa se predea nemtilor. De doua ori.

    Mai inteleg ca ti se pare absurd cu Dortmund pe 3, dar chiar Arsenal pe 4?!
    You miss 100 percent of the shots you don’t take.

  2. #23
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Cand am vazut Marseille am zis ca iarasi au astia noroc. Arsenal in ultimii ani a jucat in grupe cu echipe ca Marseille, Olympiakos, Braga, Standard,Az, Porto, Sahtior ...

    Chiar am zis acum o luna ca ca o vreau pe Napoli cu Arsenal. In mod normal Napoli si Dortmund se califica.

    Lasa ca United sau Chelsea numa grupe grele au avut .

    In mod normal ?

    Bai frate eu inteleg ca Arsenal nu a cumparat pe nimeni dar totusi...din martie am pierdut un singur meci...am jucat cu Bayern de atunci la ei acasa, cu United, Chelsea, City etc..

    O grupa mai grea, asa am si vrut sa fie.
    Dortmund si Arsenal merg mai departe.

  3. #24
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    grupa spectacol, multe goluri, dar si cea mai echilibrata grupa. Forza Napoli si Dortmund ! Poate ca locul 3 ar fi mai bun pt Arsenal, asa s-ar bate si ei pt un trofeu.(vezi verisoara Chelsea in sezonul precedent)

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Marseille nu face niciun punct
    asta e cu dedicatie, nu ?

  4. #25
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    aici e o paine de mancat pentru pariorii care joaca 3+...adica pentru mine
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  5. #26
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,874
    Reputatie
    0
    sper ca dortmund sa castige grupa, iar pe 2 sa termine arsenal...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  6. #27
    sport legend jo27's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    3,421
    Reputatie
    1
    Acum ca a venit Ozil, Arsenal intra in cartile calificarii Serios vorbind, mi-e putin frica pt Borussia, nu a impresionat in acest debut de sezon, desi e singura echipa cu punctaj maxim. Insa tinind cont ca si in sezonul trecut in Bundesliga n-au fost extraordinari, insa in ChL au defilat, probabil vor merge mai departe totusi

    Din pacate, sint sanse mari sa nu vedem niciun meci pe Digi din aceasta grupa. Fiind pe partea de tablou a Stelei si a Barcelonei, si tinind cont ca toate meciurile Stelei, ale Barcelonei si celalalt meci din grupa Stelei (logica lor de 2 bani, de parca cei care urmaresc Steaua la ora respectiva ar putea/dori sa vada si ce fac adversarii in acelasi timp) sint transmise, s-au ocupat toate cele 3 programe

  7. #28
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,874
    Reputatie
    0
    pe Digi 1 va fi steaua
    pe Digi 2 va fi meciul dintre celelalte 2 adversare ale stelei
    pe Digi 3 vor fi meciurile din grupa H

    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  8. #29
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Napoli parca este o cu totul alta echipa in cupele europene fata de campionat. As zice ca Borussia termina pe primul loc si Arsenal pe 2.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  9. #30
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    pe Digi 1 va fi steaua
    pe Digi 2 va fi meciul dintre celelalte 2 adversare ale stelei
    pe Digi 3 vor fi meciurile din grupa H

    se uita cineva la basel-schalke ?

  10. #31
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,359
    Reputatie
    0
    Era evident ca nu o sa vedem nciun meci din grupa asta la TV. O sa vedem barcuta cu Celtic si meciuri ca Schalke-Basel.

  11. #32
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    nu poti sa multumesti pe toata lumea. Plus, cred ca Barca face mai multa audienta decat astea 4.

  12. #33
    sport legend jo27's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    3,421
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dante7 View Post
    nu poti sa multumesti pe toata lumea. Plus, cred ca Barca face mai multa audienta decat astea 4.
    Nu face. Toti fanii Barcei se vor uita la meciul Stelei, raminem cei care vrem sa vedem fotbal... si ne uitam la Chelsea-Basel (nu ca ar fi un meci foarte rau, insa stiind ca la aceeasi ora se joaca Dortmund-Napoli...).

  13. #34
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1

    Talking

    Quote Originally Posted by Dante7 View Post
    asta e cu dedicatie, nu ?
    https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...42004219_n.jpg
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  14. #35
    incepator
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    38
    Reputatie
    1
    Am impresia ca o sa se dispute unele dintre cele mai interesante meciuri in aceasta grupa, Napoli castiga.

  15. #36
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    Cand am vazut ce echipa a cazut din urna 2, am zis, iar am prins grupa usoara, insa urnele 3 si 4 m-au facut sa-mi revizuiesc un pic idea!
    Quote Originally Posted by Srdjan View Post
    Borussia si napoli. Mure Arsenal
    Habar n-ai de fenomenul asta, Arsenal se califica sigur pe 1 sau pe 2, probabil pe 1! Arsenal s-a calificat de peste 10 ani la rand in continuu din grupe, doar n-a fi Napoli cu experienta aproape de zero in Europa, exact echipa care sa sparga traditia! Vezi-ti de treaba!
    Quote Originally Posted by FREEk01 View Post
    Din pacate cred ca Arsenal ajunge in EL. Dortmund si Napoli meg mai departe. Sper totusi sa ma insel.
    Te vei insela, n-ai frica. De cand exista Arsenal, mereu a spart echipele din Italia.
    Cel mai recent 3-0 cu Milan, iar acel 0-4 din tur a fost doar datorita faptului ca le-a fost frica sa joace fotbal cu noi si ne-au pus teren de cartofi sub picioare pe care jucatori de talia lui Arsenal habar n-au sa calce. Si normal, una e terenul de fotbal, alta e cel de semanat, napoletanii insa cred ca nu au atata morcov ca si diavolii si vor juca fotbal cu noi si in Italia. Inainte de asta a fost Roma, 2-0, 0-2, ne-am calificat la penalty-uri, apoi inainte de asta Interu, 0-3 acasa, 5-1 pt noi la ei, dubla Henry, deci minim 3p facem oricum cu Napoli, nicio grija!
    Quote Originally Posted by White Shadow View Post
    Dortmund si Napoli merg mai departe...Arsenal nu are nicio treaba cu fenomenul iar Marseille e din Franta...acolo doar PSG conteaza.
    Cu fenomenul tau probabil n-are Arsenal vreo treaba, dar tu despre ce fenomen vorbesti ca esti cam pe dinafara de cel fotbalistic?
    Last edited by Johnny D; 9th September 2013 at 16:35.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #37
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    mda, majoritatea posturilor din acest topic au fost scrise inainte sa se realizeze transferul lui Ozil

    http://4.bp.blogspot.com/-KtBT1Oglez...hairs+copy.jpg

    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Te vei insela, n-ai frica. De cand exista Arsenal, mereu a spart echipele din Italia.
    Cel mai recent 3-0 cu Milan, iar acel 0-4 din tur a fost doar datorita faptului ca le-a fost frica sa joace fotbal cu noi si ne-au pus teren de cartofi sub picioare pe care jucatori de talia lui Arsenal habar n-au sa calce.
    scuze scuze si iar scuze.

  17. #38
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Bon , dupa acest transfer Jurgen si Arsene - 2 tipi pe care ii admir o sa-si duca echipele spre primavara UCL.
    retired.

  18. #39
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dante7 View Post
    grupa spectacol, multe goluri, dar si cea mai echilibrata grupa. Forza Napoli si Dortmund ! Poate ca locul 3 ar fi mai bun pt Arsenal, asa s-ar bate si ei pt un trofeu.(vezi verisoara Chelsea in sezonul precedent)



    asta e cu dedicatie, nu ?
    mda, cu Ozil, parca incep sa o vad pe Napoli in EL...

  19. #40
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Dante7 View Post
    mda, majoritatea posturilor din acest topic au fost scrise inainte sa se realizeze transferul lui Ozil
    Nu aveam nevoie de Ozil pentru a ne califica din aceasta grupa!
    Avem 5 meciuri in acest debut de sezon fara Ozil si 4 victorii, infrangerea a fost din 2 penalty-uri, primul dubios, iar al 2-lea total gratuit urmat la 5 minute si de un rosu, practic golurile 1 si 2 ale celor de la Villa. A fost furt necalificat, deorece arbitrul ala habar n-are de fotbal, eu unul nu-l calific drept arbitru, ci un taran habarnist. O data ce dai penalty si galben total gratuit, nu dai aceluiasi jucator al 2-lea galeben dupa 5 minute dupa o piedica in care nici nu si-a atins adversaru, decat daca esti un ******* retardat ce habar n-ai pe ce lume traiesti... in fine... Ideea e ca echipa a jucat si fara Ozil bine 5/5 meciuri, doar handicapatii imbecili pot zice ca Arsenal nu joaca fotbal bun, doar o fi in top 8 din Europa din gresala, au aflat astia de la UEFA ca vine Ozil si de pe locu 40 ne-au saltat in top 8 fix inainte de tragerea la sorti!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #41
    Odd interaction eventHorizon's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,566
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Nu aveam nevoie de Ozil pentru a ne califica din aceasta grupa!
    Asta da fraza cu 2 sensuri
    Cu un singur jucator, fie el si Ozil, sigur nu rezolvam toate problemele din echipa. In afara de linia de fund si zona mijlocasilor de creatie cred ca era loc de "upgrade-uri" pe fiecare post in perioada asta de transferuri. Mai ales pe partea stanga a atacului, unde e dezastru curat acum, fara Gervinho, Arshavin, Ox, Podolski...
    In conditiile astea, o calificare din grupe ar fi de vis si chiar foarte oportuna, daca in iarna se reuseste si aducerea unui atacant de clasa si/sau a unei extreme stanga veritabile.
    He may be cast in bronze, but he′s still capable of producing truly golden moments...

  21. #42
    senior Robert Cristian's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    France
    Posts
    222
    Reputatie
    1
    Asta e o grupa din care oricare doua pot merge mai departe,echipele sunt relativ apropiate ca valoare,ca preferinta as vrea sa treaca OM si Dortmund.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •