Results 1 to 9 of 9

Thread: Retur `04-`05

  1. #1
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1

    Retur `04-`05

    "U" - CS Deva 2-2
    FC Bihor - "U" 0-0
    Urmeaza meciul cu Jiul unde sunt convins ca vom obtine un rezultat onorabil !
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

  2. #2
    junior Slater's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    72
    Reputatie
    1
    0-0...urata treaba, cu Szekely care rateaza singur cu portarul in nenumarate randuri. Care l-ati laudat pe Borza mai ganditi-va, Bush rocks!
    NUMAI "U" !!!

  3. #3
    fairplay dragos_popa17's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    prin Cluj
    Posts
    2,234
    Reputatie
    1
    A jucat si Jula slab astazi. In afara de bara aia n-a facut nimic. Szekely a jucat bine, atat ca a ratat exasperant de mult. Maine trebe' sa-l aduca Ion Marin la stadion si sa-l puna sa exerseze suturile la poarta ca m-a disperat azi. Nu inteleg de ce a fost schimbat, mai ales ca Jula nu jucase nimic pana atunci. A intrat Borza, n-a jucat nici el nimic. S-a dus drek tot atacul.
    [SIZE="1"]"I firmly believe that any man's finest hour - his greatest fulfillment to all he holds dear - is that moment when he has worked his heart out in a good cause and lies exhausted on the field of battle - victorious." [i](Vince Lombardi)[/i][/SIZE]

  4. #4
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1
    Probabil ca au jucat unii jucatori slab dar ca si echipa am fost chiar buni . La urma urmei conteaza ce joaca echipa nu un jucator sau doi . Ceea ce observ eu e ca incepe sa miste apararea iar Matei si Solomajer se pare ca sunt niste achizitii foarte bune . Dupa o lunga perioada avem un portar bun. Haide "U" !!
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

  5. #5
    junior gruppo_centrale's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    129
    Reputatie
    1
    am urmarit meciul pe net, apoi am citit peste tot ca am fost fraieri ca nu am cistigat. asta e... TOATA LUMEA LA ARAD!
    NUMAI "U"!!!

  6. #6
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1
    Rezultat f slab cu UTA . Urmeaza Sannicolau Mare unde sunt convins ca va fi f greu si nu cred ca vom invinge .
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

  7. #7
    fairplay dragos_popa17's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    prin Cluj
    Posts
    2,234
    Reputatie
    1
    Cu UTA a fost un meci tipic U. Dominam, avem ocazie dupa ocazie in timp ce adversarii inscriu la prima actiune de atac. Sincer, la 2-0 pentru ei eram convins ca mai luam cel putin un gol, la cum jucam(toata lumea in atac). Matei saracul era singurul care mai statea in spate.
    Cam acelasi film a fost si cu Deva si cu Jiul si cu ACU. Eu nu-nteleg cum nu-i poate aduce Ion Marin cu picioarele pe pamant.
    [SIZE="1"]"I firmly believe that any man's finest hour - his greatest fulfillment to all he holds dear - is that moment when he has worked his heart out in a good cause and lies exhausted on the field of battle - victorious." [i](Vince Lombardi)[/i][/SIZE]

  8. #8
    incepator
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    cluj
    Posts
    24
    Reputatie
    1
    eu zic ca marin a fost "lucrat" cel putin in meciul cu uta ( parerea mea ) poate ne zice si andrei m. ceva ca stie mai multe ..
    sunt curios cum o sa fie jocul cu unirea !!
    numai "U" si de mere' si de n"U" !!!

  9. #9
    junior gruppo_centrale's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    129
    Reputatie
    1
    asta e, cu UTA. oricum returul asta e repetitie pentru la anul. ne trebuie jucatori seriosi, insa. in rest, numai "U"!
    cu sannicolau aia... om vedea. sper sa pot face deplasarea...
    NUMAI "U"!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •