Page 4 of 43 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 901

Thread: Rivalitatea dintre "U" si CFR

  1. #64
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1
    Ioi ma valy , vezi ca va da Alba Iulia vreo 3 boabe si sunteti asigurati . 3+2+3+3=11
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

  2. #65
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    bah grupare, vezi sa nu vina ceva razie la spitalul de nebuni in care "lucrezi" sa te prinda luand mita de la oamenii nevoiasi ca te infunda Gherla.

  3. #66
    incepator
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    cluj napoca
    Posts
    24
    Reputatie
    1
    Reusita poanta cu "mita", vali01234567890! Nu toata lumea e fomista ca tine, baietzash... Gruppo, hai sa-i spunem "Micky(Micky Shpaga)" astuia! Pasarea malai viseaza, iar frinarul independenta financiara de Paszkanyi. Sunteti infecti si cind va tociti desh'tele de taste.
    Haide "U" Cluj, mereu te vom iubi!
    Haide "U" Cluj, nu te vom parasi!
    Haide "U" Cluj, iubire fara sfirsit!

  4. #67
    junior gruppo_centrale's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    129
    Reputatie
    1
    pai da, bai Micky...! e buna, D., sa stii ca andrei te va iubi insutit!
    NUMAI "U"!!!

  5. #68
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ultra-delia
    Reusita poanta cu "mita", vali01234567890! Nu toata lumea e fomista ca tine, baietzash... Gruppo, hai sa-i spunem "Micky(Micky Shpaga)" astuia! Pasarea malai viseaza, iar frinarul independenta financiara de Paszkanyi. Sunteti infecti si cind va tociti desh'tele de taste.
    Hai sa va spun eu voua Lolek si Bolek ca prea bine va completati. Unde ati fost cand echipa voastra juca la Arad ultrasilor? E scump biletul de tren, asa-i? :degete:

  6. #69
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1
    valy dupa cum am mai spus candva , noi nu mergem in deplasari pe bani de tzigari (pall mall , pachet mic) . Noi mergem in deplasari din economii , sau salarii .. E drept , trebuia sa fim mai multi la Arad dar am jucat cu lanterna rosie si nu ne-am dus . Insa sa ne aducem aminte ca la UTA am fost 150 .
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

  7. #70
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Mah, eu in cate deplasari am fost am mers cu masina mea proprie si personala si mi-am platit si biletul de intrare la meci. Mai sunt si din astia, spre surprinderea ta. Asa ca sa nu generalizam.

  8. #71
    junior gruppo_centrale's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    129
    Reputatie
    1
    cred ca valy e, de fapt, paszkany! sau ar vrea sa fie. cu o operatie estetica, doua, cu un iuliu muresan sub volan, doi... ))))))
    NUMAI "U"!!!

  9. #72
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Cum de nu mi-ai adaugat vreo 10 cifre dupa nume? Se poate o asemenea scapare?
    FORZA CFR si UTA!

  10. #73
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1
    valy inca ceva : vezi ca cei de la UTA sunt dusmani cu voi daca nu stiai !
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

  11. #74
    CFR Cluj! roxana_cj's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    CLUJ NAPOCA
    Posts
    857
    Reputatie
    1
    In momentul de fata dusmanii nostri sunt in divizia A! Asa ca ... las-o moarta!
    [COLOR=Purple][SIZE=2][B]CFR CLUJ[/B][/SIZE][/COLOR]
    [B]Traiesc acei ce vor sa lupte, Toti cei FRICOSI se sting si mor, Oricare-ar fi sfarsitul luptei, Sa stai sa lupti CA ESTI DATOR![/B]

  12. #75
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by HIV
    valy inca ceva : vezi ca cei de la UTA sunt dusmani cu voi daca nu stiai !
    FORZA CFR!!! HAIDE UTA maine!!!

  13. #76
    junior gruppo_centrale's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    129
    Reputatie
    1
    ce s-a petrecut ieri la hotelul Sport e O RUSINE! si ghici cine va trage scurta pentru timpeniile unora?! cei care ne-am vazut de treaba dupa meci. cei care au sarit la bataie cind nu era cazul nu m-au intrebat pe mine inainte, asa ca nu am de ce sa-i apar. INCA O DATA RUSINE!!!!!!!!!
    NUMAI "U"!!!

  14. #77
    fairplay dragos_popa17's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    prin Cluj
    Posts
    2,234
    Reputatie
    1
    De acord cu tine. Din cauza unor tampiti toti suporterii lui U suntem acum catalogati ca niste batausi si derbedei. Si de la mine, RUSINE
    [SIZE="1"]"I firmly believe that any man's finest hour - his greatest fulfillment to all he holds dear - is that moment when he has worked his heart out in a good cause and lies exhausted on the field of battle - victorious." [i](Vince Lombardi)[/i][/SIZE]

  15. #78
    Banned King of Hell's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,854
    Reputatie
    0
    De ce va lepadati de ei cum s-a lepadat Petru de Iisus pana a cantat cocosul de 3 ori?
    Pana acum 2 zile erau tari si grozavi si toti ii respectam..si acum gata...pai dupa parerea mea respectul pentru ceva nu moare asa usor..peste noapte din cauza la un incident...

  16. #79
    fairplay dragos_popa17's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    prin Cluj
    Posts
    2,234
    Reputatie
    1
    Nu m-am lepadat de nimeni. U Cluj e in continuare echipa mea favorita si respect galeria pentru ce face in fiecare meci. Cei care au sarit la bataie s-au lepadat de Universitatea si de ceea ce inseamna ea.
    [SIZE="1"]"I firmly believe that any man's finest hour - his greatest fulfillment to all he holds dear - is that moment when he has worked his heart out in a good cause and lies exhausted on the field of battle - victorious." [i](Vince Lombardi)[/i][/SIZE]

  17. #80
    junior Slater's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    72
    Reputatie
    1
    Ati citit comunicatul de presa scris de Iasko ? Ce palma i-a tras Iuliei
    Bravo Iasko !!!
    NUMAI "U" !!!

  18. #81
    Sport Legend andrei_cj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,808
    Reputatie
    1
    http://www.gsp.ro/index.php?a=7246&shift=1

    ba din contra zic eu ca invers!
    Fie sa renasca numai cel ce har
    Are de-a renaste curatit prin jar,
    Din cenusa-i proprie si din propriul scrum,
    CFR renaste pururi si acum.

  19. #82
    Sport Legend andrei_cj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,808
    Reputatie
    1
    Iaşko (dreapta): "Au căutat-o cu lumīnarea. Eu cred că le aparţine vina. A dat dovadă clară de incompetenţă cīnd şi-a expus jucătorii cu ostentaţie, stabilind locul de cantonament līngă stadionul lui «U». Din partea unui conducător e nepermis ca echipa sa să ia masa la clubul Universitatea şi să aibă sediul de cantonament līngă stadionul echipei rivale. De ce jucătorii lui CFR nu au fost niciodată agresaţi īn locurile publice, īn discotecile şi pub-urile unde mai merg ei?"



    Mureşan (stīnga): "Nu ne stabileşte nimeni locul de cantonament. Problema asta e falsă. E un hotel care din īntīmplare se află līngă stadionul "Ion Moina", care nu e a lui «U» ci al Consiliului Judeţean. Şi noi am putea juca pe Moina. Cīt despre incompetenţă, probabil că am reuşit să promovez cu această echipă īn 3 ani īn primul eşalon fiindcă sīnt incompetent. Şi acum sīntem locul 6 īn Divizia A, tot din incompetenţă

    P.S. Aici cred ca se vede cel mai bine cine pe cine....si nu stiu cum puteti fi asa de inculti.....sa nu va dati seama ca sunteti de rahat.....
    Fie sa renasca numai cel ce har
    Are de-a renaste curatit prin jar,
    Din cenusa-i proprie si din propriul scrum,
    CFR renaste pururi si acum.

  20. #83
    Banned King of Hell's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,854
    Reputatie
    0
    Asa astept urmatoru meci din gruia....vedeti voi acolo varsare de sange...mai stii mai andrei ca nu o sa fi primul care si-o ia in gura?

  21. #84
    junior Slater's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    72
    Reputatie
    1
    InteliJent mai esti ! Afla ca si eu cu banii lui Arpad faceam aceeasi treaba, poate chiar mai multe ! ai inteles...andrei_cj...sper ca...ok...pa...
    NUMAI "U" !!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •