Page 3 of 43 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 901

Thread: Rivalitatea dintre "U" si CFR

  1. #43
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Eu nu inteleg de ce rivalitatea asta tre sa se consume prin atacuri la persoana. Numai atat putem oare? Haideti sa ne contram vorbind despre echipe, despre suporteri in general, si nu unul pe altul, mai ales ca nici nu ne cunoastem.
    FORZA CFR si ACU ARAD!

  2. #44
    CFR Cluj! roxana_cj's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    CLUJ NAPOCA
    Posts
    857
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by HIV
    roxana mami , vorbesti ca o curva
    "tati" ma cunosti? nu cred... Eu zic sa nu-ti mai dai cu parerea ca nu are rost. Pana in momentul de fata nu ati aratat decat nesimtire si prostie!
    Exceptie face prietenul Axaphat care s-a mai trezit, si care e mai matur decat multi dintre voi. Cel putin el nu mai ataca persoanele...
    [COLOR=Purple][SIZE=2][B]CFR CLUJ[/B][/SIZE][/COLOR]
    [B]Traiesc acei ce vor sa lupte, Toti cei FRICOSI se sting si mor, Oricare-ar fi sfarsitul luptei, Sa stai sa lupti CA ESTI DATOR![/B]

  3. #45
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    @hiv: fatalaule!!!

  4. #46
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    531
    Reputatie
    1
    Ok... Intrebare pentru suporterii U Cluj: CE A-TI FI FACUT VOI DACA NU AR FI EXISTAT CFR-CLUJ???
    [FONT="Impact"][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]ANTI BUCURESTI!!![/SIZE][/COLOR][/FONT]

  5. #47
    Banned King of Hell's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,854
    Reputatie
    0
    Si miroase a prostie, in intreaga Romanie!!!!!!!

  6. #48
    junior gruppo_centrale's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    129
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Virus
    Ok... Intrebare pentru suporterii U Cluj: CE A-TI FI FACUT VOI DACA NU AR FI EXISTAT CFR-CLUJ???
    Intrebare pentru suporterii F.C. Frina Ecomax Gruia: ... huh huh... aaaa,... anyone? Nu imi plac intrebarile retorice, asa ca mai asteptam pina mai convoaca Arpi ceva suporteri...
    NUMAI "U"!!!

  7. #49
    junior gruppo_centrale's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    129
    Reputatie
    1
    vali (cu "y"), rupe-ti ceva, scumpy, ca te fac eu la loc...
    domnilor colegi, chiar nu are rost sa ne injuram pe-aici, chiar daca tinta e un nevolnic ceferist...
    NUMAI "U"!
    NUMAI "U"!!!

  8. #50
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Repe-ti tu gatul, ca eu nu te fac la loc. hivule, tu cu tac-tu ala ceferist.

  9. #51
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1
    Gata mai , macar pana il ingroapa pe papa ar trebui sa lasam armele jos . AM sau nu dreptate ?
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

  10. #52
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Mah, ar trebui. Sa ne atacam echipele si suporterii la modul general nu un user sau altul de pe forum.

  11. #53
    CFR Cluj! roxana_cj's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    CLUJ NAPOCA
    Posts
    857
    Reputatie
    1
    A zis hiv un lucru inteligent? ... Cum zicea cineva nu imi plac intrebarile retorice!
    De data asta ai dreptate!
    [COLOR=Purple][SIZE=2][B]CFR CLUJ[/B][/SIZE][/COLOR]
    [B]Traiesc acei ce vor sa lupte, Toti cei FRICOSI se sting si mor, Oricare-ar fi sfarsitul luptei, Sa stai sa lupti CA ESTI DATOR![/B]

  12. #54
    Banned King of Hell's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,854
    Reputatie
    0
    "Ma ce treaba are papa ma cu fotbalul ma? O murit, asta este...recunosc ca era o personalitate..nu l-am apreciat cat o trait..nu o voi face nici acum..mai ales ca din cauza lui s-o amanat etapa in Italia si mi so dus biletul la pariuri..si cum vine asta..sa fim buni ca o murit papa..cand in rest ne dam in cap ca si ultimii oameni...ca si cum am fi transpirati tot timpul dar amu ca o murit papa hai dam cu putin parfum si dupaia iara ne imputim.." Din cugetarile sarmanului Axaphat

  13. #55
    CFR Cluj! roxana_cj's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    CLUJ NAPOCA
    Posts
    857
    Reputatie
    1
    N-are nimic Papa cu fotbalul! Ideea era sa incercam sa fim mai buni (tot timpul nu numai acum)!
    [COLOR=Purple][SIZE=2][B]CFR CLUJ[/B][/SIZE][/COLOR]
    [B]Traiesc acei ce vor sa lupte, Toti cei FRICOSI se sting si mor, Oricare-ar fi sfarsitul luptei, Sa stai sa lupti CA ESTI DATOR![/B]

  14. #56
    junior Slater's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    72
    Reputatie
    1
    De la subiectu' acestui thread care oricum era ratat din start, ati trecut la injurii strict personale, pt ca apoi sa va abtineti de dragu' papei. De fapt cine a fost papa ? Sunteti catolici de va pasa ? Abtineti-va toata ziua, pt ca in fiecare zi sunt ingropati oameni
    Cel mai stupid a incheiat junioara cu ideea ei geniala, "sa fim mai buni".
    Divo ! Fii mai buna si evita acest thread. Fa tu primul pas
    NUMAI "U" !!!

  15. #57
    CFR Cluj! roxana_cj's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    CLUJ NAPOCA
    Posts
    857
    Reputatie
    1
    Tu esti de prea putin timp prin zona ca sa-ti dai seama ca intotdeauna am incercat sa aplanez conflictele nu sa le maresc. Probabil nu te-a interesat prea mult, dar asta nu conteaza.
    Si pana in monentul in care vei trece si tu de la incepator la junior nu-mi da mie lectii despre parerile mele personale pe care le consideri "stupide".
    Tot parerea mea personala este ca Papa a fost o personalitate si nu cred ca trebuie sa fii catolic ca sa-ti pese.
    Si... slater, fii si tu bun si nu te mai lua de mine.
    [COLOR=Purple][SIZE=2][B]CFR CLUJ[/B][/SIZE][/COLOR]
    [B]Traiesc acei ce vor sa lupte, Toti cei FRICOSI se sting si mor, Oricare-ar fi sfarsitul luptei, Sa stai sa lupti CA ESTI DATOR![/B]

  16. #58
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Incepatori, juniori!!! Eu is Mos Craciun, na.
    FORZA CFR si UTA!!!

  17. #59
    fairplay dragos_popa17's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    prin Cluj
    Posts
    2,234
    Reputatie
    1
    Mai Valy, se pare ca ne aduci noroc. De cand scrii FORZA CFR si "ADVERSARA U" n-am pierdut nici un meci in timp ce voi ...
    [SIZE="1"]"I firmly believe that any man's finest hour - his greatest fulfillment to all he holds dear - is that moment when he has worked his heart out in a good cause and lies exhausted on the field of battle - victorious." [i](Vince Lombardi)[/i][/SIZE]

  18. #60
    junior gruppo_centrale's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    129
    Reputatie
    1
    chiar asa, Dragos! valigrec, barosane, om intre oameni, toma-alimos, freddy-mercury ce esti, NU TE LASA! looooooooool!

    intr-adevar nu trebuie sa fii catolic (nici macar crestin, sincer sa fiu) ca sa apreciezi ce fel de OM a fost papa Ioan Paul II.
    cit despre cine vine simbata pe "Moina"... "UTA" intruneste calitatile care impun RESPECT: traditie, performante, suporteri fanatici... deci: SUNT DE ACORD CU valigrec SI CU... cealalta!!!! urmeaza fuziunea cu "ultras ember-cetatzuia" (factiunea Grota-non-stop) sau "ultimii hackeri din gara" sau "commando arde gRUIA!!!" sau... ma opresc, ca deja le simt parfumul de fanatici R23 si V33 si....
    NUMAI "U"!!!

  19. #61
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1
    De acord si eu mai dragos .Iar pt ceferisti : LA MAI MARE mai , progresati si voi de la 3-0 la 5-0 !!
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

  20. #62
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Da ma, se pare ca va aduc noroc. Nu-i intentia mea si ma supara fiecare rezultat pozitiv al vostru, asa cum fiecare infrangere ma face sa strig de bucurie. Mai nou nu prea am motive de bucurie, dar sa nu uitam ca unii joaca in A, in (citez comentatorul TVR) "meciul vedeta al etapei" iar ceilalti is lei paralei cu ACU ARAD si alte echipe tari.
    FORZA CFR si UTA! (nu ma las nici de-al dracului)

  21. #63
    junior gruppo_centrale's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    129
    Reputatie
    1
    cine mai crede in Mos Craciun?! valy6432659, sa stii ca am o veste proasta pentru tine apropos de asta... nu tot ce vezi in filmele tale preferate de duminica dimineata e adevarat.
    NUMAI "U"!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •