Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 57

Thread: Alexandra Stan snopita in bataie de impresar

  1. #22
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Pana sa fie faza cu bataia, nu auzisem in viata mea de tipa asta. Si sincer nici nu ma intereseaza cine este, cat faptul ca a devenit victima unei violente scandaloase. Nu-nteleg de ce se agata lumea de tot felul de argumente pernicioase. E ca si cum nu te-ai putea arata revoltat de situatia unui pensionar care nu are bani de medicamente, pentru ca nu faci nimic pentru copiii din familile sarace cu multi copii din Vaslui...
    Problema e ca intr-o natie cu mentalitati traditionale, exista multa empatie cu agresorul. Cultura ortodoxa a impamantenit ideea ca femeia e un animal domestic, un soi de sub-om care e bun doar sa toarne copii, sa spele si sa faca de mancare, ca sa nu mai vorbesc de apoftegma po****ra de un cretinism oripilant cum ca bataia e rupta din Rai.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  2. #23
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,341
    Reputatie
    0
    Tylere, eu nu empatizez cu agresorul, dar nici cu agresoarea. De ce?
    Pe de o parte, melteanul e meltean, deci a facut o chestie demna de cultura lui. Dar nici pe ea n-o poti plange pana nu afli toate datele. E o prostituata care s-a tavalit prin paturile tuturor pentru a ajunge vedeta, iar acum, or fi ajuns la neintelegeri in ceea ce priveste impartirea banilor pe care ea i-a produs sau in privinta programului prelungit de "lucru" in afara scenei.
    Tocmai din acest motiv am facut analogia dintre acest scandal si un scandal oarecare intre o prostituata oarecare si proxenetul ei oarecare. Singura diferenta este celebritatea Stanei.
    Din cate zicea si ea, a mai luat-o. Deci daca nu-i convenea situatia, putea sa plece sau sa depuna plangere inainte sa degenereze lucrurile. Dar atunci n-ar mai fi facut o caruta de bani si ar fi cazut in anonimat, nu-i asa?
    Ca sa inchei, pentru violente gagiului ar trebui sa i se faca dosar penal si sa-i plateasca despagubiri parasutei, dar situatia ei nu e de plans in hohote. De ce? Pentru ca ea a ales aceasta viata si avea oricand posibilitatea sa plece. Se poate spune doar ca a avut ghinion in cariera.
    De plans este o femeie saraca cu duhul care are de ingrijit 3-4 copii si care este abuzata de sotul ei alcoolic si *******. Pentru ca aia nu are alte posibilitati si nimeni nu o ajuta.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  3. #24
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Tu tot te legi de individa asta, iar eu incerc sa-ti spun ca nu are relevanta identitatea victimei ci aici vorbim de violenta generica impotriva femeii.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  4. #25
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    aici vorbim de violenta generica impotriva femeii.
    De cand?
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  5. #26
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    De cand pseudo-presa aduce in atentia opiniei publice un astfel de eveniment intamplat unei vedete tot de ea creata.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  6. #27
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,341
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Tu tot te legi de individa asta, iar eu incerc sa-ti spun ca nu are relevanta identitatea victimei ci aici vorbim de violenta generica impotriva femeii.
    Pai partea aia am acoperit-o. *******ul in mod clar e de dat pe mana Justitiei.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  7. #28
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0
    Citind discutia de aici si dorind sa aflu cine e Alexandra Stan, am gasit asta:

    Alexandra Stan și-a uimit fanii cu o declarație șocantă. „L-am iertat, știu că îi pare rău”, a spus cântăreața despre Marcel Prodan, cel care a agresat-o.

    Declarația a fost făcută în cadrul unei emisiunii televizate. Mai mult, Alexandra Stan a mai spus că bătaia pe care a încasat-o de la impresarul său mai mult a ajutat-o decât să-i facă rău, chiar dacă a trebuit să ajungă la spital. Ea a spus că l-a iertat deja pe agresor.


    Pare dubioasa toata treaba. Oricum, nu dai intr-o femeie decat daca esti animal. Dar nu cred ca as fi foarte deplasat daca as zice ca e aranjata toata faza pentru un pic de publicitate.
    Last edited by Grinco; 18th June 2013 at 18:36.
    [URL="http://www.dailymotion.com/video/x38r9e_ezekiel-25-17_school"]Ezekiel 25:17 [/URL]

  8. #29
    Abuzez. zebe's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9,825
    Reputatie
    1
    Mai mult, Alexandra Stan a mai spus că bătaia pe care a încasat-o de la impresarul său mai mult a ajutat-o decât să-i facă rău, chiar dacă a trebuit să ajungă la spital.
    Iete, clasic.
    Am zis!

  9. #30
    sport legend Taquito's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Ploiesti
    Posts
    1,920
    Reputatie
    1
    din pacate la noi justitia fiind de kko, individul o sa scape doar cu o amenda care pt el nu inseamna nimic pt ca e plin de bani de pe urma proastei..

    avand in vedere ca bataia femeilor e la ordinea zilei la noi ar trebui ca justitia(si nu numai) sa se implice mai mult.. dar din pacate nu se intampla, mai apare Andreea Marin pe la tv cu organizatia ei care lupta impotriva violentei in familie dar nu e indeajuns

    plus ca mai e si indiferenta oamenilor. Al. Stan a povestit ca a scos-o din masina si a luat-o la suturi in strada dar n-a intervenit nimeni..

  10. #31
    sport legend Uncle Ben's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Home
    Posts
    3,150
    Reputatie
    1
    O fi batut-o vreun timisorean crezand ca-i fata lui Marius Stan!
    "Dixi et salvavi animam meam"

  11. #32
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    l-a mai vazut careva pe tim?
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  12. #33
    sport legend Uncle Ben's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Home
    Posts
    3,150
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Shinnok View Post
    l-a mai vazut careva pe tim?
    In asteptarea ornitorincilor promisi de Robu, Tim uda palmierii din Palmisoara si hraneste delfinii din Bega!
    "Dixi et salvavi animam meam"

  13. #34
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    pana la urma cica si-a luat omor justificat. ar fi luat alt salam intre ambele perechi de buze. case closed!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  14. #35
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Se aplica aia "bate-o ca stie ea de ce". Stia nebuna...

  15. #36
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,633
    Reputatie
    0
    Dupa 10 zile, Prodan a iesit din barlog. S-a prezentat la audieri in fata procurorilor de la DNA, iar casa i-a fost perchezitionata.

  16. #37
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    https://m.facebook.com/#!/photo.php?...00001058873428 Intotdeauna am admirat'o foarte mult pe aceasta fata si chiar nu am putut sa raman indiferent cand am vazut prin ce momente trece. Nu aveam nicio idee cum as putea sa vorbesc personal cu ea avand in vedere toata nebunia asta cu mass'media si paparazzi dar am zis ca trebuie sa incerc si macar sa raman impacat cu ideea ca macar am incercat sa fac ceva pentru pentru persoana pe care o admir. Vineri am plecat din Arad, sambata am ajuns in Constanta iar duminica la ora 9 dimineata eram in comuna Valu lui Traian, la casa părinților ei de pe str Dreptatii...neinvitat, neanuntat. M'am dus direct si nu aveam de gând sa plec de acolo pana cand nu reuseam sa ma intalnesc cu Alexandra. M'am plimbat vreo doua ore pe acolo pana cand a iesit tatăl ei, ardelean de'al meu...i'am spus de unde sunt si de ce am venit. Mi'a spus ca Alexandra e acasa dar doarme.Dupa alte cateva minute a iesit mama ei la poarta, m'a chemat si m'a condus pana la Alexandra. Era la o masuta alaturi de o ceasca de cafea si o tigara, îmbrăcată cu un halat, nemachiata, nearanjata, cu ochiul putin vanat si sufletul ranit...asa cum nu am mai vazut'o niciodata. Mi'a întins mana, Alexandra-Adi iar restul a venit de la sine si asta mai mult din cauza ei pentru ca nu mi'a dat nici macar pentru un singur moment senzatia ca vorbesc cu o vedeta internationala...fara figuri, fara impresii...o fata simpla, modesta si deschisa.Pe Prodan l'a schimbat faima si gloria, ea a ramas la fel si sper sa ramana in continuare la fel.I'am transmis personal niste ganduri, i'am oferit un mesaj motivational scris asa pe o poza cu ea pe care l'am facut special pentru ea si i'am mai oferit un stick pe care se aflau doua desene animate cu sirena Ariel si nu au fost alese la intamplare.Ea la varsta de 3 ani si'a descoperit pasiunea pentru muzica in timp ce viziona desenele animate cu sirena Ariel si i'am spus ca e foarte important in acest moment sa'si readuca aminte cum a inceput totul. Mi'a povestit foarte multe lucruri care se intamplau prin culise si cum a primit o gramada de oferte sa cânte alaturi de iglesias, pitbull si alți artiști doar ca nu a vrut managerul ei deoarece urma sa împarta banii pe jumătate cu celălalt artist iar asta a fost o mutare gresita pentru ca urma sa crească enorm in imagine. In tot acest timp erau si parintii ei la masa cu noi iar mai tarziu a venit si sora ei care nu seamănă deloc cu ea, e putin mai grasuta iar Alexandra e genul care oricât ar mânca nu se ingrasa. La final i'am transmis un gând de bine, i'am spus sa nu renunte, am facut cateva poze impreuna si am plecat. In timp ce tatăl ei ma conducea spre ieșire mi'a spus ca sunt singurul pe care l'a primit asa la ei in curte, i'am multumit, i'am spus sa aiba grija de ea, l'am salutat si directia Arad.https://m.facebook.com/#!/photo.php?...00001058873428
    Last edited by White Shadow; 4th July 2013 at 02:41.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  17. #38
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    frumos gest. jos palaria.

  18. #39
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    saraca fata, de acum adios concerte afara, adios statut de "artist international"... o sa-i faca o melodie costi costita si-o sa aiba concerte la Targu Frumos, in barul lui nea Vasile. Soubizu' asta
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  19. #40
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,543
    Reputatie
    0
    jos palaria White_Shadow !
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  20. #41
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    the fuck did i just read ?

    Esti un om tare ciudat ....

  21. #42
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Stalker mode activated. http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-fc/poke.gif

    Quote Originally Posted by Marius View Post
    saraca fata, de acum adios concerte afara, adios statut de "artist international"... o sa-i faca o melodie costi costita si-o sa aiba concerte la Targu Frumos, in barul lui nea Vasile. Soubizu' asta
    Da ma, da' macar face un featuring cu Pitbull (feat. Costi feat. Aziz) ce pana ei.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •