Page 7 of 14 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 127 to 147 of 284

Thread: Mesaje de la "prieteni"

  1. #127
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,992
    Reputatie
    1
    zece: cu cine vorbesti ? ... ca nu mai inteleg nimic in olteneasca voastra
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #128
    sport legend Jus7M3's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,408
    Reputatie
    1
    si totush n`ar fi mai bine sa ne onorati cu absenta ?!

    eh .. vine ea transhumanta .. sau o fi trecut ?!
    Last edited by Jus7M3; 9th July 2008 at 01:19.
    [COLOR="Blue"][B][SIZE="3"]SUSTINERE EXTREMA, PASIUNE ETERNA[/SIZE][/B][/COLOR]

  3. #129
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1

    ne scuzi ca nu behaim si nu latram
    asa suntem noi oltenii, nu prea vorbim limbi straine
    e bine ca te-ai simtit cu musca pe caciula, dar din pacate nu vorbeam cu tine
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  4. #130
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,467
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by nr.zece View Post

    ne scuzi ca nu behaim si nu latram
    asa suntem noi oltenii, nu prea vorbim limbi straine
    e bine ca te-ai simtit cu musca pe caciula, dar din pacate nu vorbeam cu tine
    ...cu mine vorbeai ZERO-BARAT?...COLORATDECRAIOVITANOUA>>>
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  5. #131
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    prostovan behaietor, ai dreptate sunt nascut in craiovita noua, dar colorat nu sunt decat de soare
    zero barat esti tu cu oierul tau analfabet si imbecilii de se duc in galeria condusa de bodyguarzii lui gigi
    asa ca iti spun cum i-au zis baietii din sezione sefului tau: gigi... da-te in gatu' matii...
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  6. #132
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,467
    Reputatie
    0
    ma bucur pt victoria cu 2-0 obtinuta in prima etapa a noului sezon....imi asum si un oarecare "risc" postand aici,stiu ca voi fi injurat de "talibani".
    ...SI CE DACA!!!!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  7. 28th July 2008, 12:26
    Reason
    jigniri

  8. 28th July 2008, 12:47
    Reason
    jigniri

  9. 28th July 2008, 12:50

  10. 28th July 2008, 16:36
    Reason
    jigniri

  11. #133
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    asa maestre supermoderator ,goneste toti suporterii craiovei de pe forum...va stau in coaste

    ai lasat sectiunea craiova fara moderator adevarat doar ca sa lasi toti maimutoii sa se scalambaie pe aici

    apropos as vrea sa stiu cum am luat punctele de penalizare si in acelasi timp am si fost banat? ( schimburile de amabilitati dintre noi s au facut dupa ce nu am mai fost moderator)
    pana acum nu s a mai intamplat ca un moderator sa fie banat de un alt moderator!
    aceste fapte s au intamplat sum privirle blajine ale lui sorin si ale lui yoyoi!

    ps. de ce nu pot sa intru in sectiunea " sanctiuni "?
    iti este frica ca nu ai replici la comentarile mele,foarte pertinente de altfel,probabil!
    Last edited by lordliv; 28th July 2008 at 22:28.

  12. #134
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,992
    Reputatie
    1
    Stii foarte bine ca se cauta un moderator pe aici. Apoi dupa cum vezi nu las sectiunea sa se incinga cu jigniri pana cand nu se va decide cine se ocupa aici.

    PS. Pana acum s-a mai intamplat si la CFR un ca&z asemanator, iar nu a fost niciun scihmb de amabilitati ... tu ai injurat , eu nu am raspuns ... si asta a fost dupa ce tu m-ai jignit in public ...

    Toate mesajele sunt pe forum si se pot pune usor in evidenta.

    Nu prea inteleg ce vrei ...
    Ziceai ca treci pe aici sa ne vedem la o bere sau la un duel ceva ... te astept, dar vezi ca in curand plec in vacanta si ... te ratez
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  13. #135
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Daca bine tin minte eu doar am banat 2 moderatori pana acum, deci nu esti un caz singular.
    Apoi, cum ti-am mai zis si pe PM, ce vrei sa zici cu sectiunea "sanctiuni" unde anume vrei sa intri si nu poti?

  14. #136
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Stii foarte bine ca se cauta un moderator pe aici. Apoi dupa cum vezi nu las sectiunea sa se incinga cu jigniri pana cand nu se va decide cine se ocupa aici.

    PS. Pana acum s-a mai intamplat si la CFR un ca&z asemanator, iar nu a fost niciun scihmb de amabilitati ... tu ai injurat , eu nu am raspuns ... si asta a fost dupa ce tu m-ai jignit in public ...

    Toate mesajele sunt pe forum si se pot pune usor in evidenta.

    Nu prea inteleg ce vrei ...
    Ziceai ca treci pe aici sa ne vedem la o bere sau la un duel ceva ... te astept, dar vezi ca in curand plec in vacanta si ... te ratez
    chiar nu ti mai amintesti cum mi ai jignit sotia pe threadul moderatorilor?!
    probabil dupa ora 24 , nu ti mai amintesti multe,inclusiv unele pm-uri...

    moderatori adevarati pe craiova nu pot fi decat nr zece,justME,sau EU!
    astia au coloana vertebrala si cunosc fotbalul craiovean...

    am stat cateva zile pentru acomodare,a inceput vacanta si la strasburg ,dar de la 1 septembrie voi sta 2-3 zile pe saptamana acolo,asa ca nu vei scapa de mine

    ps. eu am fost in vacanta prelungita in cuba

  15. #137
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    Daca bine tin minte eu doar am banat 2 moderatori pana acum, deci nu esti un caz singular.
    Apoi, cum ti-am mai zis si pe PM, ce vrei sa zici cu sectiunea "sanctiuni" unde anume vrei sa intri si nu poti?
    am vrut sa intru pe threadul unde ioca i a dat sanctiune lui just ( stii tu chestiile alea cu " infraction for...) sa i zic cateva de bine si nu mi se permite intrarea!

    ps. probabil eram plecat cu pluta cand ai bannat tu un moderator!
    apoi stii de ce am fost bannat?!
    am fost bannat dupa ce parizianul m a facut din nou " nenorocit de rasist " si eu l am facut *******,asa ca suntem chit,sau el are grade mai mari?!

    ps2 tu tii minte pm-urile spre deosebire de altii...

  16. #138
    sport legend Jus7M3's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,408
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Stii foarte bine ca se cauta un moderator pe aici. Apoi dupa cum vezi nu las sectiunea sa se incinga cu jigniri pana cand nu se va decide cine se ocupa aici.
    puneti`l pe nr. zece sau lord moderatori, n`avem nevoie de voi sa faceti curatenie
    Last edited by Jus7M3; 28th July 2008 at 22:55.
    [COLOR="Blue"][B][SIZE="3"]SUSTINERE EXTREMA, PASIUNE ETERNA[/SIZE][/B][/COLOR]

  17. #139
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    uite aici http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=307579

    poti intra, ca nu e inchis threadul

    si aici e toata sectiunea http://www.onlinesport.ro/forum/forumdisplay.php?f=21

  18. #140
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    uite aici http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=307579

    poti intra, ca nu e inchis threadul

    si aici e toata sectiunea http://www.onlinesport.ro/forum/forumdisplay.php?f=21
    draga, scrie ca nu am permisiunea sa intru...

    your user acc may not have sufficient privilege to acces this page...etc etc si asta de pe vremra cand eram moderator!

  19. #141
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    damn, asta nu stiam...
    aici doar Vadim iti poate raspunde

  20. #142
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    damn, asta nu stiam...
    aici doar Vadim iti poate raspunde
    ti am spus ca eram moderator doar pe hartie...
    dupa ce i am dat unui dinamovist o sanctiune nu am mai avut acces!
    pe urma i am raspuns lui delaparis ( stiam ca totusi nu am acces si am intrat la nimereala) si iar nu am mai avut acces

    ps. un motiv un plus si pentru nervozitatea mea exarcerbata in unele replici!

  21. #143
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,992
    Reputatie
    1
    lordule chiar ca nu ne (te) ajuti .... nu e timpul sa faci scandal ... din contra ...

    apropos tu stii politica ?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  22. #144
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    lordule chiar ca nu ne (te) ajuti .... nu e timpul sa faci scandal ... din contra ...

    apropos tu stii politica ?
    numai administratie ,locala si centrala...

    fac" scandal" pentru ca un tip ioca , moderator, il persifleaza pe JustMe ,si el moderator, cu vechi stagii pe alt site,drag noua oltenilor, si un baiat deosebit si pe care eu il respect foarte mult pentru munca depusa...

  23. #145
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    mai hai sa ne intelegem.... cu totii vrem un moderator pe aceasta sectiune. E normal sa fie asa. Problema este ca nu sunt candidati seriosi. Adica sunt unii care in alte parti dau randament, dar aici se tin doar de scandaluri si prostii, lucruri de care nu avem nevoie.
    Putem ajunge la un comromis si in timp se vor revizui anumite aspecte. Pana atunci, continuati-va scandalul, far fara moderator!

  24. #146
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,992
    Reputatie
    1
    lordliv : Bun ... Jus a fost contactat si a refuzat sa modereze pe forum central si prefera sa piarda timpul pe local

    Deci solutiile se restrang pe masura de postari "locale" ... te rog frumos sa ai o viziune in perpectiva nationala ...

    PS. executarea
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  25. #147
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    mai hai sa ne intelegem.... cu totii vrem un moderator pe aceasta sectiune. E normal sa fie asa. Problema este ca nu sunt candidati seriosi. Adica sunt unii care in alte parti dau randament, dar aici se tin doar de scandaluri si prostii, lucruri de care nu avem nevoie.
    Putem ajunge la un comromis si in timp se vor revizui anumite aspecte. Pana atunci, continuati-va scandalul, far fara moderator!
    chestia cu " candidati seriosi " m a dat gata!
    daca vine de la tine,este un compliment!

    ps. scandalul vine de la maimutoii care profita ca nu avem moderator si incita la scandal!
    indraznea vreun dinamovist/stelist sa intre pe sectiunea craiova si sa si bata joc de echipa cand eram eu moderator?!

    ps2 gata,ca nu vreau sa te supar...prea mult!
    Last edited by lordliv; 28th July 2008 at 23:42.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •