Page 6 of 14 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 106 to 126 of 284

Thread: Mesaje de la "prieteni"

  1. #106

  2. #107
    incepator
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2
    Reputatie
    1

    numai pentru O IUBIRE ALB ALBASTRA ''CRAIOVA''

    As Vrea Sa Vad In Aceasta Rubrica Numai Laude Pentru Echipa Fanion A Olteniei.cei Care Vor Sa Huiduie Sa-si Deschida Alta Rubrica.ok?

  3. #108
    incepator
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    nu stiu de ce oficialii pandurilor se agita atat ? chiar nu realizeaza ca sunt o echipa de duzina a fotbalului romanesc? sigur peste doi ani nu vom mai auzi de aceasta echipa. jucatorul meciului ;fl.costea / http://www*
    Last edited by delaparis; 3rd June 2007 at 23:09.

  4. #109
    sport legend tedybear's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    417
    Reputatie
    1
    salutari. uitati ce am gasit, cred ca se potriveste pe aici pe la Rapid sau Poli Tim


    http://playboyromania.tk/
    [COLOR="sienna"]pentru cei care nu vad decat jumatatea plina a paharului[/COLOR]

  5. 2nd June 2007, 09:52
    Reason
    ....

  6. 3rd June 2007, 22:52
    Reason
    fara ....

  7. #110
    incepator ascanio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Timisoara
    Posts
    40
    Reputatie
    1
    Respect de la Timisoara!!!!!

  8. #111
    incepator ciombe's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    12
    Reputatie
    1
    "che" Cautama Pe Mess.

  9. #112
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    altceva nu stii sa postezi?
    cauta-i tu si nu mai scrie peste tot
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  10. #113
    incepator
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    for the moment inPloiesti
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    Sper ca nu va deranjeaza prezenta unui "pensionar" printre voi; uitandu-ma pe paginile forumului am observat ca multi sunt din generatia "juna". Eu sunt unul care si-a inceput ucenicia de suporter prin anii '70 ai sec XX. Varul meu, oltean "pur sange" din Gorj m-a atras spre Craiova prin fervoarea lui. Eu am trait momentele de "lupta" ale Craiovei din anii '80, cand trebuia sa se bata cu Flacara Moreni, Victoria Bucuresti, Dinamo Bucuresti, Steaua Bucuresti si alte prietene ale lui Dinamo si Steaua din Moldova, si Muntenia. Nu-i inteleg pe cei care-i canta prohodul Craiovei vazand-o in B? Mai oamenilor, va simtiti bine traind in ura? Mi-amintesc ca acum 3 ani suporterii Argesului i-au cantat Craiovei B-ul, B-ul, pt ca era ca si retrogradata, la un meci la Pitesti. Li s-a implinit dorinta. Dar iata ca a cazut si Argesul in B... Asa ca grija mare, cei care cantati B-ul, B-ul altora.

  11. #114
    sport legend Blu3 Lion's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    924
    Reputatie
    1
    Chiar ne bucura sa avem printre noi inca unul care a prins Craiova Maxima.
    [FONT="Comic Sans MS"][B][SIZE="4"]Mereu alaturi de Stiinta![/SIZE][/B][/FONT]

  12. #115
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    ...sunt unul dintre cei care a prins CRAIOVA MAXIMA,impreuna cu tatal meu mergeam la meciuri la Craiova,merg si acum.
    Chiar daca sunt stelist,am mai spus-o undeva la "fanii Stelei",in inima mea aceasta echipa are un loc aparte.
    ...doresc acestei echipe tot binele din lume,va doresc voua suporterilor sa aveti parte de bucuriile pe care le-au trait parintii vostrii in anii '80.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  13. #116
    sport legend Jus7M3's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,408
    Reputatie
    1
    bleah .. dezgustat la maxim .. ma incearca un puternic sentiment de sila cand vad astfel de mesaje

    p.s. eu personal n`am nevoie de urari de bine de la stelisti, dinamovisti sau rapidisti .. dispretz etern pentru "oltenii" bucurestenizati
    Last edited by Jus7M3; 8th July 2008 at 01:47.
    [COLOR="Blue"][B][SIZE="3"]SUSTINERE EXTREMA, PASIUNE ETERNA[/SIZE][/B][/COLOR]

  14. #117
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    bravo just
    stii bine ca sunt suporteri care isi regreta orientarile dupa ce au vazut cat au furat asa zisele lor favorite
    ce mandri mai este sa fi stelist cand in peluza strigi ce vrea o oaie si pe stadion intri daca vrea o oaie?
    cum sa te mai numesti suporter cand echipa ta este an de an regina blaturilor si si miloaga europei
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  15. #118
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by nr.zece View Post
    bravo just
    stii bine ca sunt suporteri care isi regreta orientarile dupa ce au vazut cat au furat asa zisele lor favorite
    ce mandri mai este sa fi stelist cand in peluza strigi ce vrea o oaie si pe stadion intri daca vrea o oaie?
    cum sa te mai numesti suporter cand echipa ta este an de an regina blaturilor si si miloaga europei

    ...bleah>>>nr.10 sau nr.*0...ma eu aici am intrat ca oltean,doar sa va salut,asa ca va raspund si va spun nu e mare diferenta intre voi si mititelu (+bere,doar suntem la gratar)
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  16. #119
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    oltean e si radoi si nu este iubit de catre olteni asa ca hai sictir
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  17. #120
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    ...bine ma zecarule,am crezut doar ca putem vorbi si noi ca oamenii,dar se pare ca m-am inselat.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  18. #121
    sport legend Jus7M3's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,408
    Reputatie
    1
    miroase a oaie ... fa pasi
    [COLOR="Blue"][B][SIZE="3"]SUSTINERE EXTREMA, PASIUNE ETERNA[/SIZE][/B][/COLOR]

  19. #122
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    ...bine ma zecarule,am crezut doar ca putem vorbi si noi ca oamenii,dar se pare ca m-am inselat.
    Daca intra un oltean pe Suporter Steaua era primit cu aceeasi bunavointa, ba chiar cred ca mai lua si 2 puncte pentru off-topic asa ca nu mai face pe victima.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  20. #123
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Daca intra un oltean pe Suporter Steaua era primit cu aceeasi bunavointa, ba chiar cred ca mai lua si 2 puncte pentru off-topic asa ca nu mai face pe victima.

    exact, ne duelam si ne dam cu parerea in orice sectiune din forum mai putin pe cele dedicate cluburilor
    noi nu venim la voi asa ca....
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  21. #124
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Daca intra un oltean pe Suporter Steaua era primit cu aceeasi bunavointa, ba chiar cred ca mai lua si 2 puncte pentru off-topic asa ca nu mai face pe victima.
    ...fiind nou pe aici n-am stiut cum sta treaba,nu va mai deranjez juvetilor.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  22. #125
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,001
    Reputatie
    1
    inca nu ai vazut nimic
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  23. #126
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    hai fugi repede in cuibul tau: imbecili fara frontiere
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •