Page 3 of 14 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 284

Thread: Mesaje de la "prieteni"

  1. #43
    sport legend
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Iasi
    Posts
    446
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Maximus
    Bai ne-ati si vazut jucind in B. stati sa vina toamna darke, sa vedem cine unde joaca...
    Jucati in B un sezon ! N-O SA MURITI ! Altfel o sa fiti vazuti urat...parerea mea.

  2. #44
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    TVSPORT... parca te-am mai trimis odata la plimbare.... vad ca aparusi iar... du-te mah fratele meu si scrie pe Iasi si pe Steaua.... sau nu te baga nimeni in seama pe acolo? Tu habar nu ai cu ce ce si cum cu Craiova, dar vrei sa mananci si tu o paine dupa urma ei.... De ce nu deschizi tu threaduri pe intern, daca tot ne iubesti asa... sau te roade ca nu se scrie nimic despre Iasi desi obtine una din marile ei performante...scapa de retrogradare...
    Pai ramai pe receptie..si al anul la fel va fi , indiferent unde va juca Craiova...

    Si lasa vorbele mari ca nici pe voi nu va da nimeni afara ... si aveti destule pete , chiar si in campionatul asta.... Se gasi echipa cinstita si imaculata..

  3. #45
    hingher Gonzo's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    1,349
    Reputatie
    1
    tvsport da-mi parola ta sa te fac sef de galerie la Poli

    te fac si moderator la teiul lui Eminescu daca vrei....
    [B][COLOR=Blue]Daca TU n-ai fi...
    Pentru ce-as trai ?
    TU esti viata mea,
    Nu TE voi lasa... Forza Craiova[/COLOR] [/B]

  4. 10th May 2005, 23:32
    Reason
    Ma TV-ule , ce naiba ma superi?

  5. #46
    gobbo
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,838
    Reputatie
    1
    TVSPORT, hai nu fii obraznic acum...du-te ca a inceput Numai Iubirea, favoritul tau...

  6. 10th May 2005, 23:41
    Reason
    Offf.. SPORTTV sau invers , am treaba..nu am timp de tine...

  7. #47
    gobbo
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,838
    Reputatie
    1
    Natia? Fii mai explicit, te rog...

  8. #48
    sport legend
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Iasi
    Posts
    446
    Reputatie
    1
    In maxim 24 ore vei primi un mesaj prin care vei fi anuntat(a) daca
    contul tau a fost activat de catre administratorul siteului. Speram ca
    datele introduse sa fie corecte si contul sa devina activ.
    Last edited by EDMOND_; 11th May 2005 at 00:12. Reason: esti off topic... sa nu mai incerci a doua oara...

  9. #49
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Drakoness View Post
    Doresc stiintei craiova sa obtina ceea ce merita cu adevarat :RETROGRADAREA! sa joace la matineu in derbiuri locale cu pandurii, fc caracal ....si alte nume celebre ale fotbalului romanesc. in ultimii ani au fost numai scandaluri akolo: e netoiu, nu e netoiu; e bulucea nu e bulucea; e balaci nu e balaci ...si exemplele ar putea continua.
    Esti un dragutz!!! Ce zici tu acolo ?? ceahlaul ???
    ))))))))))) hai ca esti simpatik..pai tu nici nu existi..Cum dracu de nu esti fan steaua??? Ca 90 % din moldoveni ??
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  10. #50
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Andrey_Andry View Post
    Craiova-n B Craiova-n Bbbbbbbbbbb Oleeeeeeeee Oleeeeeee Oleeeeee Oleeeeeee ! Serie B Serie Serie B
    Tipic pentru un moldovean frustrat... I-auzi :poli, steaua , barcelona... Cum niciodata nu ati fost mandrii de statutul de moldovean, nici in fotbal , nici in viata e normal sa tii cu steaua ...si daca steaua nu mereg bine pui si BArca acolo ca de..e la moda. Si uite asa va bucurati ca o picam in B. Si ce daca?? Istoria ramine...Si ne vom intoarce intodeauna...tot mindrii si tot bagati in seama de dusmani : steaua , dinamo... Ce sa-i faci ..pe voi nu va baga nimeni in seama , si e clar va doare.
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  11. #51
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Triphat View Post
    Serie B!!
    E de inteles...esti un mititel de 18 ani. Eu unul n+as vrea sa retrogradeze steaua si dinamo... Ar fi tare pliktisitor campionatu fara voi...sa joci doar cu maimutyoi gen poli iasi sau cfr cluj nu e atragator delok. Unde oare in afara de groapa si gilesti va simtiti voi iubiti asa ca la Craiova
    Nu v+ati pliktisi sa nu auziti decit de 4 ori pe an **** steaua?
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  12. #52
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Drakoness View Post
    Mah baieti recunosc k imi doresc sa ajunga craiova in b de la meciu cu bv de acum citiva ani prin kre stiinta s-a salvat de la retrogradare in ultimu moment.
    Inainte sa inchei mai am o ultima intrebare : dak voi considerati k merita un loc in divizia a explicati-mi cum se poate ca 20-25 mii de olteni sa-si fluiere echipa favorita cind da gol? (aici ma refer la meciu din 02 cu nationalu 2-0 pt craiova, in ultima etapa).
    Ce sa explikam unuia care nu are nu e capabil sa inteleaga ca la craiova ura incepe cu dinamo si se termina cu steaua?? Noi nu iesim ca voi in strada sa cintam cind altii au rezultate...Traim din amintirile rezultatelor noastre ( cel putin noi avem de ce ne aduce aminte ) si asteptam sa vina unele noi ( cel putin avem de ce sa speram - inca se mai nasc forbalisti in Oltenia). Vreun fotbalist moldovean mare stii?? Mare inseamna ceva de genul : Dobrin , Balaci, Hagi ...
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  13. #53
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mihai View Post
    Hoffa ce bine ca de la anu nu o sa ne mai intersectam pe ("intren") intern la Divizia A
    Mai faci de ris suporterii Rapidului... Echipa preferata Real Madrid ??? Nu crezi ca ai uitat Realul din Giulesti ??
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  14. 23rd September 2006, 06:17
    Reason
    asa e mama omida

  15. #54
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Darkslowstar View Post
    Vreo 5.000 max. In B nu prea vine lumea, chiar si la Craiova.
    <MDa...Si totusi exista un lok in Romania unde au fost la un meci de divizia B 25000 de oameni ( cam de2 ori mai lmulti ca la un steaua - dinamo)...Guess where???? In B nu prea vine lumea pe la brasov , iasi si alte orase unde nu prea se iubeste
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  16. 25th September 2006, 03:01
    Reason
    bine

  17. #55
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    ole..ole..../stiinta in "b".../ole...ole....

  18. #56
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1

    Post

    Quote Originally Posted by lolo_grupa_c View Post
    ole..ole..../stiinta in "b".../ole...ole....
    In loc sa va jucati de-a ultrasii pe forum ar fi bine sa va mai documentati putin : www.sezione.ro. Si poate in viitorul apropiat o sa existe macar pe plan virtual ultrasi la galatzi ( stiu eu pe cineva care va poate rezolva cu un site- chiar daca nu prea aveti cu ce sa-l picmentati).
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  19. #57
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    au forum ... in piata de flori ..
    si lolo .. grupa ..mica .. mai usor cu interventiile pe aici ca pe urma iar plangi ...
    Last edited by inter; 27th September 2006 at 00:58.
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  20. 27th September 2006, 01:06
    Reason
    relax ... ai altceva mai bun de facut!

  21. #58
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    ok...atunci sa intru in on topic"mesaje de la prieteni": un mesaj de la galati:stiinta ia drumul seriei a 2 a...din pacate....multi vor plange...

  22. #59
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    asa da ...esti la subiectul threadului ... da nu ai voie decat la o postare ... desi vad ca e a 2-a ... ai grija .... sau mai bine zis apasa "ignore" ... si scapi de insomnii!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  23. #60
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    ....inainte de a ma retrage de pe acest thread ca nu e corect sa intru in ciorba altora,vreau sa ii transmit un mesaj celui din sezione: DUPA CUM TI_AM MAI SPUS SI MAI DEVREME,EU NU AM NIMICA CU BRIGADA "SEZIONE",EU NU AM NIMICA CU PELUZA SUD,(CATEODATA CHIAR VA ADMIR PENTRU CEEA CE FACETI), DAR INTELEGE SI TU CA AICI E UN SIMPLU FORUM,UNDE 90?%DIN FORUMISTI NU AU FOST IN VIATA LOR INTR_O PELUZA,SI DE ACEEA MA CERT CU UNII....cu speranta ca aceasta postare va ramane,va doresc o seara placuta in continuare si fara probleme pt. moderatori..

  24. 27th September 2006, 01:21
    Reason
    termina cu magariile!

  25. #61
    Oltean Cra10veanu's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    3,634
    Reputatie
    1
    lasa sticla odata ca nu face bine, lolo cred ca aia cu care te certi au fost de mai multe ori pe stadion decat tine, cand ai mers prima data la stadion ? cred ca anul trecut

  26. #62
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1

    AI si tu dreptate

    Cu asta sint de acord :
    " UNDE 90?%DIN FORUMISTI NU AU FOST IN VIATA LOR INTR_O PELUZA,SI DE ACEEA MA CERT CU UNII.... "
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  27. #63
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sezione View Post
    Cu asta sint de acord :
    " UNDE 90?%DIN FORUMISTI NU AU FOST IN VIATA LOR INTR_O PELUZA,SI DE ACEEA MA CERT CU UNII.... "
    si inca ceva...dupa cum vezi domnul care a postat inaintea ta,incepe cu bascalie,dar il las in pace ..stii de ce??pentru ca el in viata lui nu a pus mana pe o pensula sa scrie un mesaj,pentru ca el in viata lui nu a stat ore intregi in gari pierzandu_si noptile in deplasari,pentru ca el niciodata nu a protestat la adresa clubului atunci cand a considerat ca e nedreptatit,pentru ca el se crede superior de la tastatura,pentru ca el in viata lui nu a scos un ban din buzunar pentru culorile clubului si nu in ultimul rand pentru ca el NU A MAI FOST PE STADION DE NU STIU CAND.....
    ...pt. brigada SEZIONE:aveti 5 ani....sa aveti grija de banner,sa fiti uniti si sa va vad si peste 5 ani,cu aceeasi mentalitate...peace(fara violenta nejustificata)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •