Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 72 of 72

Thread: Ce jucatori mai avem?

  1. #64
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    ar mai fi Sandru care e jucat cateva meciuri, da si el destul de slab si Poverlovici, care a avut niste meciuri bune. oricum pentru divizia B eu zic ca stam destul de bine, da daca promovam e clar ca mai trebe intarita apararea!
    a scris azi in ziar ca se mai incerca aducerea lui Anghel... vai ce bine ne-ar prinde!!!
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  2. #65
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    da sa-l ia de mana si pe manea si sa vina la pachet

  3. #66
    ocazional
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Brasov
    Posts
    193
    Reputatie
    1
    cre ca doar din vara, da om vedea, pana la urma mai sunt doar 2 saptamani si vine cheahaliul. Hai Steagu!

  4. #67
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Nu stiu dac avem neaparata nevoie de ei si daca nu vin in urmatoarele cateva zile va fi destul de greu sa se integreze in jocul echipei. Om vedea noi pana miercuri-joi, daca nu auzim nimic inseana ca a picat treaba.

  5. #68
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    ii batem pe ceahlai si fara ei...

  6. #69
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Asta da, dar tre sa ne gandim si la celalalte 14 meciuri. In mod sigur am evea nevoie de ei de acum. La mijloc cu prea avem solutii la capitolul mijlocas de creatie, in afara de Hidisan si Manole. Karamian este atacant chiar daca a fost bagat la mijloc, nu prea face jocul. Manea rules

  7. #70
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    de la forex un alt mijlocas adevarat e stanga...spre deosebire de vremea in care juca la noi acum e mult mai matur in plus nu rateaza 11m...a date vreo 5-6 goluri in tur din penalty

  8. #71
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Altul la care am renuntat foarte usor. Daca ii aveam pe baietii astia asta vara (Coman, Anghel, Catana, Stanga, Manea) aveam acum probabil vreo 10 puncte in plus.

  9. #72
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    e au fost puncte pierdute foarte usor atunci cand echipa nu reusea sa inscrie...sper ca acum mijlocul se va misca bine si totul va fi OK

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •