View Poll Results: Alyosha's best program?

Voters
100. You may not vote on this poll
  • Man in the iron mask

    57 57.00%
  • Winter

    49 49.00%
  • Overcome

    15 15.00%
  • Lawrence of Arabia

    15 15.00%
  • Racing

    8 8.00%
  • Etude

    7 7.00%
  • Gladiator

    20 20.00%
  • Stand by me

    7 7.00%
  • My baby you

    6 6.00%
  • Tosca

    8 8.00%
  • The revisonists tale

    5 5.00%
  • Carmen

    8 8.00%
  • Ziganotchka

    4 4.00%
  • Troica

    4 4.00%
  • Ruslan & Lyudmila

    6 6.00%
Multiple Choice Poll.
Page 1 of 104 1231151101 ... LastLast
Results 1 to 21 of 2175

Thread: Alexei Yagudin-MASTER OF FOOTWORK!

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    Exclamation Alexei Yagudin-MASTER OF FOOTWORK!

    Hello.
    Am reusit sa gasesc un site de pe care puteti incarca programele lui Alexei Yagudin.
    Va sugerez sa incercati intai Winter, Gladiator si Man in the Iron Mask.
    Sunt absolut superbe.
    Iata site-ul: http://www.icechampions.com/videos/y...dinvideos.html

    Iata si adresa site-ului oficial al lui, in care are si un jurnal! De asemenea, sunt si inregistrari audio, tot cu el.

    www.alexeiyagudin.com

    Sa-mi spuneti daca v-au placut programele!

  2. #2
    Senior
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    467
    Reputatie
    1
    Of... daca as fi vazut acest post atunci...

    Intre timp am sapat si eu si am descoperit acest site.

    Am revaztu programe pe care nu credeam ca le voi vedea/avea... si nu numai cu Yagudin ... si cu multi alti patinatori retrasi sau inca in activitate.

    Sunt super!

  3. #3
    CFR Cluj! roxana_cj's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    CLUJ NAPOCA
    Posts
    857
    Reputatie
    1
    mersi pentru clipuri. sunt o mare admiratoare a lui Yagudin. pacat ca s-a retras.

  4. #4
    CFR Cluj! roxana_cj's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    CLUJ NAPOCA
    Posts
    857
    Reputatie
    1
    !!!

  5. #5
    incepator
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    in my own house
    Posts
    27
    Reputatie
    1
    Oh my God!!!! u made my day!!!!!!!!! mersik mult mult d tot sunt o mare admiratoare a lui yagudin pacat insa k nu mai concureaza insa la olimpiada din 2002 a fost exceptional..programul lui scurt"iarna" a fost impresionant..asta ca sa nu mai zic de progr liber whoah!!

    mmultzam ink o data pt site
    [COLOR=Red]“The more matches I win, the cooler I get. But I’m still the biggest dork that ever lived.”-->A-Rod[/COLOR]

  6. #6
    junior
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    timisoara
    Posts
    82
    Reputatie
    1
    daca vreti sa revedeti programul lui joubert de la gala laureatilor trimiteti-mi un pm.

  7. #7
    incepator
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Salut! Sunt noua pe forum si ma bucur ca totusi sunt persoane interesate de patinaj artistic. Eu fac patinaj artistic de 6 ani... . Daca cumva aveti ceva sa ma intrebati in legatura cu patinajul, va raspund cu placere...!

  8. #8
    sport legend
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    1,927
    Reputatie
    1
    Intr-adevar superbe clipurile !

  9. #9
    incepator
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    Imi place la nebunie alexei yagudin!!!am citit mes tau dar nu am reusit sa gasesc clipurile.te rog dc poti sa imi dai mai multe detalii.mersi

  10. #10
    Senior
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    467
    Reputatie
    1
    Cred ca se lucreaza.

    Inainte se incarca o pagina din care avei link-uri catre diferite programe a lui Yagudin (daca te mai plimbai putin prin zona video gaseai si programele altor patinatori).
    Acum vad ca nici mie nu mi-a mers. Probabil se mai schimba cate ceva... Sa avem rabdare... si apoi incepem sa mai cautam.

    De unde esti?
    Iti pot face un cd cu ce am eu.

  11. #11
    incepator
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    Sunt din Braila.Ar fi super dc am putea face schimb de cd-uri (am si eu niste programe cu alexei).mersi.

  12. #12
    Senior
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    467
    Reputatie
    1
    Ok, scrie-mi te rog pe paulinnio@yahoo.com
    pentru detalii... si "amanunte".

    A... La multi ani!!!

  13. #13
    senior baboo's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    165
    Reputatie
    1
    Daca nu va merge prima adresa, incercati http://www.shanfan.com/skating/videos/videos.html

    S-a facut ceva curatenie pe site; au ramas mai putine clipuri, doar ale patinatorilor preferati de proprietara. Din fericire, si Alexei Yagudin se numara printre ei Bucurati-va de programele lui si ale altor maestri ai ghetii!

    In fiecare saptamana se mai adauga 5 videoclipuri care pot fi downloadate (pe langa cele existente), dar se sterg dupa 7 zile pentru a fi adaugate altele. Asa ca..fiti pe faza! Vizitati site-ul saptamanal...poate prindeti un program pe care vi-l doriti! De multe ori se mai intarzie cu actualizarea, dar deh...tre sa fim rabdatori

    V-as propune sa va uitati si pe montajele facute de Shanfan, cu cele mai importante momente din carierele patinatorilor. Mie mi-au placut mult!

  14. #14
    incepator
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    Buna sunt noua aici si ma bucur sa aflu ca Alexei Yagudin are fani si in Romania.Cred ca am aproape toate programele lui Yagudin atat cele de la amatori cat si cele de la profesionisti plus programele de la Stars on Ice asa ca imi va face mare placere sa trimit programele sale admiratorilor lui.
    Va rog sa-mi spuneti daca am voie sa pun programe de-ale lui pe acest forum daca vor fi doritori.

  15. #15
    incepator
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    in my own house
    Posts
    27
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by gabytza
    Buna sunt noua aici si ma bucur sa aflu ca Alexei Yagudin are fani si in Romania.Cred ca am aproape toate programele lui Yagudin atat cele de la amatori cat si cele de la profesionisti plus programele de la Stars on Ice asa ca imi va face mare placere sa trimit programele sale admiratorilor lui.
    Va rog sa-mi spuneti daca am voie sa pun programe de-ale lui pe acest forum daca vor fi doritori.
    salut gaby !! (inteleg ca asa te cheama) sunt si eu fana lu alexei de prin anul 2000 daca nu ma insel (aveam cam 11 ani pe atunci ) si intr-adevar e o fericire mare sa cunosc si alti fani yagudin

    din cate stiu eu este voie sa pui programe p'aici...am si eu cateva si as fi mai mult decat fericita sa facem schimb ...asta daca n ai nimic impotriva ultimul inregistrat de mine este de la oberstdorf !
    [COLOR=Red]“The more matches I win, the cooler I get. But I’m still the biggest dork that ever lived.”-->A-Rod[/COLOR]

  16. #16
    incepator
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    in my own house
    Posts
    27
    Reputatie
    1
    multzam mult baboo
    [COLOR=Red]“The more matches I win, the cooler I get. But I’m still the biggest dork that ever lived.”-->A-Rod[/COLOR]

  17. #17
    incepator
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    arround.........
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    sal la toata lumea ma cheama deea si ca si voi "traiesc" cu patinaj artistic .cel mai bun skater ever was yagudin dar sa nu-l ignoram nici pe minunea de brian. tnx pt programe to u all va pupik si mai vb

  18. #18
    incepator
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    Buan imi pare rau ca nu am mai putut intra si a trecut mult timp de la primul meu mesaj .as fi bucuroasa sa facem schimb de programe...........dak aveti vreo preferinta as fi bucuroasa sa postez vreun program
    astept sugestii pt progarme

  19. #19
    ice lover sweetmiha2003's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    far away from u
    Posts
    31
    Reputatie
    1
    Sal'tare , nu inteleg dc nimeni nu vb si despre Evgeni Plushenko sau Stephanie Lambiel......EI SUNT CEI MAI TARI PATINATORI AI MOMENTULUI!!!!!
    Evgeni Plushenko

  20. #20
    incepator
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    in my own house
    Posts
    27
    Reputatie
    1
    mie una nu-mi place stilul lui Plush..se axeaza foarte mult pe partea tehinca lasand latura artistica mult in urma ! Lambiel este super ok dar Brian Joubert este preferatul meu actualmente. Fapt pentru care mi-as dori sa castige o medalie olimpica;nu cred totusi ca programele lui din sezonul acesta sunt atat de valoroase incat sa ia aurul asa ca mizesz pe Lambiel pt locul 1


    ps : Nu-mi plac americanii ! (sunt subiectiva)


    Quote Originally Posted by gabytza
    Buan imi pare rau ca nu am mai putut intra si a trecut mult timp de la primul meu mesaj .as fi bucuroasa sa facem schimb de programe...........dak aveti vreo preferinta as fi bucuroasa sa postez vreun program
    astept sugestii pt progarme
    eu mi-as dori mult programele lui de la Stars On Ice din sezonul trecut daca le ai...la fel si in cazu meu...daca vrea careva ceva cu yag give me a shout !
    Last edited by Darkslowstar; 14th February 2006 at 18:52.
    [COLOR=Red]“The more matches I win, the cooler I get. But I’m still the biggest dork that ever lived.”-->A-Rod[/COLOR]

  21. 8th February 2006, 22:19
    Reason
    Consecutiv

  22. #21
    incepator
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mad_Cow
    ps : Nu-mi plac americanii ! (sunt subiectiva)
    Ce ai cu americanii???Mie imi place fff mult Evan Lysacek.Mi se pare ca are stil.Mie Plushenko nu prea imi place,dar cred ca va lua aurul la aceasta olimpiada.Nu are adversari..........Joubert mai are mult de munca pana ce va castiga o medalie de aur ,iar Lambiel......de asemenea mai are mult de munca.Nu cred ca Plushenko vede in ei niste adversari.S-au dus vremurile adevaratelor batalii in care se gaseau in lupta pt podiu Plushenko,Yagudin,Elvis Stojko,Michael Weiss si Gobel
    2005 Ice Wars- Shout.wmv
    http://www.sendmefile.com/00274026

    2005 Ice Wars Sway.wmv
    http://www.sendmefile.com/00274030

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •