View Poll Results: Pronostic

Voters
16. You may not vote on this poll
  • 1

    6 37.50%
  • x

    3 18.75%
  • 2

    7 43.75%
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 85

Thread: Etapa 33: U Cluj - Petrolul Ploiesti 2-4

  1. #22
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Noi stam calmi.
    Voi va excitati si aplaudati acest spectacol grotesc.
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  2. #23
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Opa, pe asta cu golaverajul nu o stiam, trebuie mai mult de 4-0, Astra isi poate rotunji si ea zestrea cu CFR
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  3. #24
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Voi suferiti rau de tot de scenarita Cum plm sa dea Astra meciul in Cupa pe cele 3 puncte in campionat, care la final poate nu isi au valoare absolut deloc

  4. #25
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by *Coco* View Post
    Voi suferiti rau de tot de scenarita Cum plm sa dea Astra meciul in Cupa pe cele 3 puncte in campionat, care la final poate nu isi au valoare absolut deloc
    Si eu le-am zis la fel, nu pot sa-i contrazic, sunt baieti faini si cred in ce spun.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  5. #26
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Pai e o prostie sa spui asta , tinand cont de faptul ca in ecuatie mai e si Pandurii, care daca va bate la Concordia, ii e suficient si un egal in meciul direct cu Astra pentru a merge in Europa si Astra sa fie out.

    Asa ca ce spun baietii nu are o logica, dai un loc sigur de Europa pe 3 puncte , ca apoi sa stai si la mana rezultatelor + faptul ca mai ai si un meci direct.
    Last edited by *Coco*; 23rd May 2013 at 14:16.

  6. #27
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by *Coco* View Post
    Pai e o prostie sa spui asta , tinand cont de faptul ca in ecuatie mai e si Pandurii, care daca va bate la Concordia, ii e suficient si un egal in meciul direct cu Astra pentru a merge in Europa si Astra sa fie out.

    Asa ca ce spun baietii nu are o logica, dai un loc sigur de Europa pe 3 puncte , ca apoi sa stai si la mana rezultatelor + faptul ca mai ai si un meci direct.
    In situatia pe care o analizam, Pandurii erau iesiti din calcul. Erau pe zero cu 2 infrangeri: cu Concordia si cu Astra
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  7. #28
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    E greu de tot sa piarda Pandurii 2 la rand acasa ... Adica in ultimii 5 ani nu s-a intamplat lucrul acesta.
    Last edited by *Coco*; 23rd May 2013 at 14:58.

  8. #29
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SwedishMafia View Post
    atunci trebuie luat acum 1,65,pana nu scade la 1.35 Poate chiar in 1 pauza/1 final,daca e atat de sigura treaba
    Luat la bwin de aseara, 5 minute dupa meci, cota 1.80

    PS: Eu nu vad sa bata Pandurii la Chiajna, ala e egal. Is tare smechere astea ultime etape. Daca se joaca pe bune, Petrolul nu bate nici la Cluj nici pe Gaz Metan.

    Oricum, pentru Petrolul o finala de cupa si locul 4 la final e mega performanta
    Last edited by BBB; 23rd May 2013 at 15:20.

  9. #30
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Nici eu nu vad sa bata Pandurii la Concordia , tinand cont de cele 4 absente pe care le au. Cum nu vad nici cum ar putea bate Petrolul la U Cluj, sau Astra pe CFR.
    Bine, U Cluj si CFR nu au pentru ce mai lupta, doar asa pentru onoare
    Last edited by *Coco*; 23rd May 2013 at 15:24.

  10. #31
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Dorinta personala: 2-3 Pandurii / Astra (ordinea e neimportanta) 4. Petrolul - Cupa sa o castige honvezii

  11. #32
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    x2
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  12. #33
    sport legend SpyS's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    430
    Reputatie
    1
    BBB-ule, tu o sa ramai doar cu dorinta si in acelasi timp cu o mare frustare in suflet.

    U Cluj - Petrolul 2 . Nu e loc de surprize aici.

  13. #34
    senior amrevenitptozi's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    222
    Reputatie
    1
    meci de 1 solist. petrolul cred ca o sa-si menajeze jucatorii de baza pentru finala cupei. e pacat sa riste vreo accidentare. in plus sunt multe orgolii la mijloc si ganea nu e genul de om sa se dea la o parte,rezultatele avute la U in returul asta cu siguranta il vor ajuta mult in semnarea unui contract bun la o viitoare echipa, e la inceput de drum, vrea sa arate ca stie meserie. jucatorii de la U nu au nicio legatura cu walter. deci 1
    [COLOR="Red"]Castig[/COLOR][COLOR="Lime"] orice meci[/COLOR] [COLOR="Blue"]in fata ta[/COLOR] [COLOR="Lime"]iti dau[/COLOR][COLOR="MediumTurquoise"] scor[/COLOR], [COLOR="DarkOrange"]iar[/COLOR] [COLOR="Magenta"]dac-o dau [/COLOR][COLOR="Red"] in bara[/COLOR] [COLOR="MediumTurquoise"]am grija[/COLOR] [COLOR="Magenta"]sa fie [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]bara-gol ![/COLOR]

  14. #35
    senior amrevenitptozi's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    222
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SpyS View Post
    BBB-ule, tu o sa ramai doar cu dorinta si in acelasi timp cu o mare frustare in suflet.

    U Cluj - Petrolul 2 . Nu e loc de surprize aici.
    nu ati batut in deplasare pe concordia si pe severin si vreti sa bateti pe U
    [COLOR="Red"]Castig[/COLOR][COLOR="Lime"] orice meci[/COLOR] [COLOR="Blue"]in fata ta[/COLOR] [COLOR="Lime"]iti dau[/COLOR][COLOR="MediumTurquoise"] scor[/COLOR], [COLOR="DarkOrange"]iar[/COLOR] [COLOR="Magenta"]dac-o dau [/COLOR][COLOR="Red"] in bara[/COLOR] [COLOR="MediumTurquoise"]am grija[/COLOR] [COLOR="Magenta"]sa fie [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]bara-gol ![/COLOR]

  15. #36
    trops mblue's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,651
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Nu rad, ce rost are sangele, cred ca si ceferistii vor licita in acest meci, e si interesul lor ca Petrolul sa joace in EL.
    Si care ar fi avantajul? Doar daca Petrolul s-ar califica din preliminarile UCL Cfr ar merge indeferent de rezultatul din CUPA in Europa League.
    Quote Originally Posted by amrevenitptozi View Post
    meci de 1 solist. petrolul cred ca o sa-si menajeze jucatorii de baza pentru finala cupei. e pacat sa riste vreo accidentare. in plus sunt multe orgolii la mijloc si ganea nu e genul de om sa se dea la o parte,rezultatele avute la U in returul asta cu siguranta il vor ajuta mult in semnarea unui contract bun la o viitoare echipa, e la inceput de drum, vrea sa arate ca stie meserie. jucatorii de la U nu au nicio legatura cu walter. deci 1
    Nu cred, daca Petrolul o mierleste in Cupa ii trebuie locul 3 sa prinda un loc de Europa League, deci nu prea vad cum ar lasa-o mai moale in meciul asta.
    Last edited by mblue; 24th May 2013 at 10:30.

  16. #37
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Hai ma cu 1X aici, ca apoi Astra si Pandurii sa se impuna in aceasta etapa, urmat ca in meciul direct de miercuri sa o de-a intr-un mare X ca sa scoata Petrolul de pe podium, sa ramana unde ii este locul acum, pe pozitia 4.

  17. #38
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Amin Coco, Amin.

  18. #39
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Daca se joaca pe bune, alt rezultat in afara de 1X aici e blat

  19. #40
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Care pe care blatuieste?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  20. #41
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    Care pe care blatuieste?
    gunoierul stie cel mai bine ce si cum.

  21. #42
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Meci important pt Petrolul, plicticos pt Sepcile Rosii. Clujenii ar trebui sa-i lase pe petrolisti sa zboare spre inaltimi. Adica, sa nu-i faulteze, sa nu-i streseze.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •