Results 1 to 3 of 3

Thread: Formula 1 Hungaroring 2013

  1. #1
    incepator
    Join Date
    May 2013
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    Formula 1 Hungaroring 2013

    Dupa atatia ani in care mi-am dorit sa ajung la o cursa de formula1 anul asta in sfarsit mi se indeplineste visul. Voi achizitiona bilete la general admission care din cate vad sunt la80 euro pentru duminica si 90 euro pentru weekend. La sumele astea se mai adauga taxa de procesare si taxa de livrare care pentru biletul de 80 euro sunt 23 euro. Eu voi merge cu prietena si sora mea in Budapesta dar la cursa voi merge singur. Este cineva interesat sa participe anul asta la cursa? Poate mergem impreuna

  2. #2
    manager
    Join Date
    May 2007
    Posts
    252
    Reputatie
    1
    Felicitari pentru reusita si sa te bucuri din plin.Ceea ce ai sa vezi e cu totul si cu totul din alt univers.Ceea ce vezi la televizor e,poate,un 2-3%....Poate....
    Si bine ca mergi singur la cursa.Ca sa nu patesti ca mine cand am fost anul trecut la USGP si am luat femeia cu mine si acum nu mai scap de ea.Vrea sa-i cumpar echipament de F1 si se uita la curse cu mine.Hmmm.....
    Bafta si sa ne spui din impresiile tale....daca nu uiti.


    Fane Maghiar cel Mare

  3. #3
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,503
    Reputatie
    0
    s-ar putea sa ma bag....acuma sa vedem ce si cum...90 de euro admisie generala e cat de cat ok...
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •