Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 148 to 159 of 159

Thread: Rapid, o noua forta in liga 2

  1. #148
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Razor View Post
    Trebuie sa te obisnuiesti Astea sunt regulile pe aici...
    Te inseli.
    Tifosi are clona si e iertat. Astea sunt "regulile" pe aici
    Putin respect fata de regulament forum si totul e ok.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #149
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by tifosi View Post
    eu pana acum am scris la caterinca, daca tu o iei in serios... aiurea esti
    bai, la caterinca scriu si eu de multe ori, tu nu ai inteles de fapt ce am vrut sa-ti transmit
    fotbalul si ultrasii nu s-au nascut in Giulesti
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  3. #150
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Te inseli.
    Tifosi are clona si e iertat. Astea sunt "regulile" pe aici
    Putin respect fata de regulament forum si totul e ok.
    Pariziene, eu sunt cel vinovat, am zis ca omul uneori mai invata si din greseli. Am avut o discutie in privat si a reusit sa ma tromboneasca, deh, imbatranim, s-a dus flerrul de alta data.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  4. #151
    sport legend Farmecul Vietii's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,051
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tifosi View Post
    Exact. Pai la Rapid ce vrei sa comentez? Blaturi nu facem, avem jucatori mai prosti ca tanase, chiar nu credeam ca exista.. plm asta e... macar de voi facem misto si cand bateti.
    Noi nu avem 13 jucatori la Gloria Buzau sa aibe contracte cu nevasta-sa lui Tabarca sa batem cu 5-0
    Ce-ti mai place sa iei la puricat barsanele
    Zi zau ca nu ti-a placut Bulgaru' aseara? Pai bara aia frumoasa da clasa la multe goluri urate din liga lu' metica. Pai ala e fotbalist, ba baiatule. Avem ce vedea pe Giulesti, sunt cativa tineri talentati, ce-i drept ca inca nu avem echipa, nici antrenor, se pare ca nici patroni, da' macar vom avea emotii, cu apararea aia cu Paun fundas central, sa vezi ce de goluri vom lua, da' vom si da, numa' sa-si revina Pancone. Acu' m-apuc sa caut unde-i Tarlungeni pe harta, cine or mai fi si astia?
    Si, noi o forta in liga 2? Ce bine ar fi, sper sa nu innotam in anonimat vreo cativa ani, daca evitam falimentul.
    "Pentru ca noi suntem aia de sub Podul Grant... pentru ca la noi este miros de istorie si boemie. Pentru ca pe noi ne-au iubit artistii, mai multi si decat un stadion plin.. Si pentru ca anii trec dar miturile sunt eterne."

  5. #152
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    eram sigur ca pune avatar cu schalke.
    cum dracu =)) eu trebuie sa caut prin analele internetului sa gasesc un avatar cu o rivala de a lor din B care sa le dea 5-6.
    Cu CSMS in deplasare va distrug aia. anu' asta nu promovati.
    retired.

  6. #153
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Te cauta tifosul dupa meciul cu Sageata, mai lasa-l dreaq de somn.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  7. #154
    sport legend tifosi's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Nazi Germany
    Posts
    1,385
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Farmecul Vietii View Post
    Ce-ti mai place sa iei la puricat barsanele
    Zi zau ca nu ti-a placut Bulgaru' aseara? Pai bara aia frumoasa da clasa la multe goluri urate din liga lu' metica. Pai ala e fotbalist, ba baiatule. Avem ce vedea pe Giulesti, sunt cativa tineri talentati, ce-i drept ca inca nu avem echipa, nici antrenor, se pare ca nici patroni, da' macar vom avea emotii, cu apararea aia cu Paun fundas central, sa vezi ce de goluri vom lua, da' vom si da, numa' sa-si revina Pancone. Acu' m-apuc sa caut unde-i Tarlungeni pe harta, cine or mai fi si astia?
    Si, noi o forta in liga 2? Ce bine ar fi, sper sa nu innotam in anonimat vreo cativa ani, daca evitam falimentul.
    pai bulgaru coaie.. dar ciolacu... pisa-m-as pe el de ratat, sa plece gunoiul asta care ne-a facut de ras cu declaratiile lui penibile.
    Sunt cativa jucatori care chiar sunt buni la Bulgaru, Gaina, Draghia, Daescu chiar si Doman.

    ps: la 6 dimineata plecarea de la Giulesti spre Tarlungeni... cam la 15km de Brasov.
    LOVE FOOTBALL ! HATE ANTIFA !!!

  8. #155
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    Tarlungeni e sat, sau e vreo porecla?.....

  9. #156
    sport legend lucian_iasi's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    IASI
    Posts
    9,670
    Reputatie
    1
    Tarlungeni e in judetul Brasov
    Suntem cei mai buni din MOLDOVENI
    Suntem IESENI
    Si intotdeauna vom striga
    POLITEHNICA

    LLEYTON HEWITT

    ANA IVANOVIC

  10. #157
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    1-1 e scor bengos. o palma data celor care credeau ca rapidul a murit.
    RAPIDUL NU MOARE BAAAA! DEOCAMDATA TRAGE SA MOARA DOAR
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  11. #158
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tifosi View Post
    jet ma sarmanule
    daca tu ai fost crescut cu ,,jeturi", sa nu crezi de acum ca toti am avut parte de acelasi tratament.

    Quote Originally Posted by Dario View Post
    Rapid - Gloria Buzau 1-1
    Daca doriti sa comentati.
    3

    2

    1

    Rapid

    Quote Originally Posted by Dario View Post
    eram sigur, tu comentezi doar meciurile Stelei
    Pai daca e stelist. Deci cum sa spui ca romanii (exceptie cei din Bucuresti, Timisoara si Cluj) sunt de kkt iar apoi ca Romania=Rapid

  12. #159
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Esti mai nou aici, sa-ti spun ca pe tifosi nu te poti supara ?
    In fine, sunt mai multi suporteri rapidisti (useri ai acestui forum) cu care poti discuta in alt mod, dar din pacate ii vad din ce in ce mai rar.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •