Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 191

Thread: Campionatul mondial 2013

  1. #43
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Sau nu.

  2. #44
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    egal.Cam fraier Ronnie deoarece a cedat usor vreo 2 jocuri
    Dar de asta il sustinem

  3. #45
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Am zis-o de cateva zile inca insa n-am apucat sa postez: Trump va castiga campionatul mondial!
    Cine vrea sa faca bani, are ocazia maine sa joace o cota de peste 2! A revenit de la 2-7 cu Murphy si azi de la 1-4, jucand un snooker slab! O'Sullivan doar in compania lu Bingham a jucat snooker foarte bun la acest CM, dar Bingham saracu s-a pierdut intr-un hal far'de hal! Eu sunt aproape sigur ca Trump il va invinge, anticipez ca maine va juca un snooker mult mai bun decat azi, exact cum a facut-o cu Murphy!


    Cine chiar nu crede, poate sa puna un pariu cu mine pe poza la avatar o perioada de timp!
    Avertizare: inca n-am pierdut un asemenea pariu, deci onoarea de a ma invinge in premiera va apartine chiar pe O'Sullivan, daca va tine!
    Last edited by Johnny D; 2nd May 2013 at 23:29.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #46
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Utilizator View Post
    E drept ca Trump are uneori un control mai slab pe bila alba, dar tot el a avut cateva reveniri pe pozitie de toata frumusetea.
    In conditii de presiune a ratat mult, dar ianinte a avut cateva lovituri absolut remarcabile.
    La lovituri de distanta mi se pare de departe cel mai bun din circuit.
    In opinia mea, cel mai bun jucator din circuit la lovituri de distanta a fost Neil Robertson, campionul mondial din 2010!
    Pe o perioada de 2-3 ani pana in 2010 inclusiv, a fost peste ce este Trump azi la acest capitol, dar de cca. un an, ceva s-a intamplat cu el... Mai ales dupa acea semifinala de PTC in compania lui Tom Ford de acu cateva luni cand a sarit pe acolo de bucurie dupa ce-a castigat cu 4-3, a facut gesturi de viking nebun, numa bine ca n-a sarit la arbitru la gat, ca le facea pe toate. Aici la CM a fost dezastru!
    Insa, astept sa-si revina la forma de odinioara in sezonul urmator, pentru mine, el e tintasul nr 1 din circuit in continuare!
    Last edited by Johnny D; 2nd May 2013 at 23:40.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #47
    sport legend
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    481
    Reputatie
    1
    3 jocuri facute cadou de O'Sullivan, trump in afara de lovituri de distanta si de siguranta, nu e cine stie ce. Cred ca va castiga Ronnie la 3-4 jocuri diferenta semifinala.

  6. #48
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    A revenit de la 2-7 cu Murphy si azi de la 1-4, jucand un snooker slab!
    Iar jocul lui Ronnie a fost de cea mai buna calitate...

  7. #49
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by FREEk01 View Post
    Iar jocul lui Ronnie a fost de cea mai buna calitate...
    Doar cu Bingham cum spuneam, in primele 2 turiri am vazut fisuri mari, doar ca nu prea a fost cine le exploata, maine va fi si inca si cum!

    S-ar putea sa ma insel evident, dar eu pe Trump il vad campion mondial! Nu poti nici sa-ti bati joc de snooker sa faci pauza 1 an si apoi sa ai pretentia ca esti cel mai bun! Unde mai pui ca mai nimeni nu ia 2 CM la rand, cam ca si in CL la fotbal, e acelasi blestem.
    Inca din debutul turneului am zis ca Trump sau Selby vor fi, Selby a avut ceva probleme fizice, deci...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #50
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Nu esti singurul care il vede campion.
    Dupa cum incepuse Trump eram sigur ca pierde sesiunea, dar avut si noroc. Oricum, nu conteaza ce se va intampla maine, pentru mine e o placere sa-i vad in acelasi meci pe amandoi.

  9. #51
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Tocmai asta ziceam si eu, a jucat prost si-a terminat 4-4, acu 2 zile a jucat prost si-a terminat 2-7 cu Murphy!
    Dar mai apoi l-a curatat pe Shaun! Iar unii il vedeau pe Murphy favorit inca de saptamana trecuta, asta spune multe.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #52
    sport legend cataa.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    3,440
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by 86 View Post
    3 jocuri facute cadou de O'Sullivan, trump in afara de lovituri de distanta si de siguranta, nu e cine stie ce. Cred ca va castiga Ronnie la 3-4 jocuri diferenta semifinala.
    Nu o poti lua asa.. si Trump i-a facut cadou 2 jocuri..pana la urma cine greseste pierde si sper sa greseasca mai mult O'Sullivan...in schimb semifinala dintre Walden si Hawkins foarte slaba mai ales dupa ce au aratat aseara, foarte multe ratari si scorul nemeritat zic eu. Cred ca azi isi va reveni Hawkins si va reduce din diferenta.
    Noi murim, "U" niciodata!

  11. #53
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Am zis-o de cateva zile inca insa n-am apucat sa postez: Trump va castiga campionatul mondial!
    Cine vrea sa faca bani, are ocazia maine sa joace o cota de peste 2! A revenit de la 2-7 cu Murphy si azi de la 1-4, jucand un snooker slab! O'Sullivan doar in compania lu Bingham a jucat snooker foarte bun la acest CM, dar Bingham saracu s-a pierdut intr-un hal far'de hal! Eu sunt aproape sigur ca Trump il va invinge, anticipez ca maine va juca un snooker mult mai bun decat azi, exact cum a facut-o cu Murphy!


    Cine chiar nu crede, poate sa puna un pariu cu mine pe poza la avatar o perioada de timp!
    Avertizare: inca n-am pierdut un asemenea pariu, deci onoarea de a ma invinge in premiera va apartine chiar pe O'Sullivan, daca va tine!
    iti accept provocarea ..eu ti-am zis pe mess ca eu cred ca o sa bata ronnie
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  12. #54
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Foarte bine! Pentru cutezanta pe care ai avut-o, pe Basescu te pun sa-l porti la avatar 2 saptamanai!
    Apoi in urmatoarele 2 saptamani, cine stie, poate pe Nadal intr-o ipostaza sexi, sigur esti fan!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #55
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    gresesti foarte tare.O'Sullivan este un fenomen, este dintr-o cu totul alta categorie fata de restul, un talent inimaginabil.Atunci cand joaca bine te umileste, iar cand o face doar decent iti da cateva sperante pentru ca la final sa te lase tot fara sanse.
    Inclusiv cand joaca slab si nu are chef tot este o placere sa-l urmaresti, dar la editia asta mi se pare foarte motivat si nu vad sa se impiedice de cineva

  14. #56
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    6-6...se merge cap la cap...trump nu a condus niciodata..de fapt O'Sullivan nu a fost condus la campionatul asta pana acum..
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  15. #57
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    8-6 Ronnie ...trebuie sa ma gandesc ce avatar sa iti pun
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  16. #58
    Moderator sannicola's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Sibiu
    Posts
    7,482
    Reputatie
    0
    9-6 daca se termina 10-6 ii perfect .
    Youzhny
    Tecau,Hanescu,Mathieu,Djokovic
    Dulgheru,Carstea,Niculescu,Halep,Zvonareva ,Pennetta ,Na Li,Jankovic,Azarenka.

  17. #59
    sport legend
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    481
    Reputatie
    1
    o sesiune cam stearsa, Trump nu prea este in apele lui. Daca nu se trezeste, se rupe echilibrul meciului.

  18. #60
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    9-7 s-a terminat sesiunea...
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  19. #61
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,242
    Reputatie
    0
    Joc facut cadou. 9-7 si inca se joaca calificarea.

  20. #62
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Roddicted View Post
    gresesti foarte tare.O'Sullivan este un fenomen, este dintr-o cu totul alta categorie fata de restul, un talent inimaginabil.Atunci cand joaca bine te umileste, iar cand o face doar decent iti da cateva sperante pentru ca la final sa te lase tot fara sanse.
    Inclusiv cand joaca slab si nu are chef tot este o placere sa-l urmaresti, dar la editia asta mi se pare foarte motivat si nu vad sa se impiedice de cineva
    Da? Si atunci cum explici ca are 9 semifinale de CM, si a castigat doar 4, insa doar alea in care a condus detasat!?
    Cand e meci echilibrat o cam ia sus mai de fiecare data, asta cum explici?
    Azi pana in frame-ul 12 cica Trump a avut parte de 9 kick-uri pe cand O'Sullivan de zero, nu stiu cine a fost mai norocos pana acu!
    Quote Originally Posted by Hopshio View Post
    6-6...se merge cap la cap...trump nu a condus niciodata..de fapt O'Sullivan nu a fost condus la campionatul asta pana acum..
    Intocmai!
    Quote Originally Posted by 86 View Post
    o sesiune cam stearsa, Trump nu prea este in apele lui. Daca nu se trezeste, se rupe echilibrul meciului.
    7-9 si inca nu s-a trezit, inca joaca prost! Works fine for me!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #63
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Ronnie nu face cadouri. Cred ca pur si simplu se plictiseste si greseste.
    Sper sa ajunga in finala si sa castige. Daca retragerea asta va fi definitiva, sa ramana macar cu cinci titluri la activ.
    Le merita din plin si daca era mai putin capricios cred ca acum avea vreo 8 titluri castigate.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •