Page 40 of 40 FirstFirst ... 30383940
Results 820 to 826 of 826

Thread: Europene 2013 - Individual compus

  1. #820
    sport legend
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Perth Australia
    Posts
    485
    Reputatie
    1
    Probabil si antrenorii au folosit acest campionat pentru a-si face o impresie despre notare in vederea pregatirii ptr mondialele din toamna.
    E sinucigas gindul ca tragem tare la 3 aparate si vedem cit putem sa recuperam. S-a terminat si asta banuiesc ca stiu si antrenorii.
    Partea buna este ca tinuta arata mai bine dar fetele nu sint fluide, ambele au ruperi de ritm si asta costa.
    Dau senszatia ca lucreaza improvizat ca tot nu arata ceea ce pregatesc defapt.

    Sa asteptam sa vedem cum vor arata noile exercitii la paralele, poate la nationale. Chiar asa mai sint nationalele anul acesta inainte de plecarea catre mondiale?

  2. #821
    sport legend
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    1,369
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by AntoniaA View Post
    Probabil si antrenorii au folosit acest campionat pentru a-si face o impresie despre notare in vederea pregatirii ptr mondialele din toamna.
    E sinucigas gindul ca tragem tare la 3 aparate si vedem cit putem sa recuperam. S-a terminat si asta banuiesc ca stiu si antrenorii.
    Eu asta speram, dar faptul ca atat Larisa cat si Diana fac progrese la celelalte aparate, isi cresc dificultatea, adauga elemente noi uriase, iar la paralele stagneaza sau vin cu exercitii usurate, toate astea ma fac sa cred ca strategia e tot aia veche.

  3. #822
    junior sabyna's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    81
    Reputatie
    1
    eu abia acum am ajuns, dar m-am uitat pe forum sa vad care e rezultatul. Felicitari Larisa! as fi sperat poate la un bronz dar la argint nu m-am gandit, aproape nu m-am gandit la sarituri deloc in lipsa sandrei si uite ca n-am avut dreptate!

    daca aveti video de la finala de azi (in orice varianta/comentariu) va rog sa-mi dati si mie linkul sa savurez succesul larisei . de flavius imi pare fff rau, locul 4 e cel mai dureros dar poate pana la CM va fi mai bine

  4. #823
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by sabyna View Post
    eu abia acum am ajuns, dar m-am uitat pe forum sa vad care e rezultatul. Felicitari Larisa! as fi sperat poate la un bronz dar la argint nu m-am gandit, aproape nu m-am gandit la sarituri deloc in lipsa sandrei si uite ca n-am avut dreptate!

    daca aveti video de la finala de azi (in orice varianta/comentariu) va rog sa-mi dati si mie linkul sa savurez succesul larisei . de flavius imi pare fff rau, locul 4 e cel mai dureros dar poate pana la CM va fi mai bine
    Du-te la topicul cu finalele,cred ca acolo sunt linkurile spre filmulete.

  5. 20th April 2013, 19:43

  6. #824
    in love :) ice_girl's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    near the mountains
    Posts
    9,434
    Reputatie
    1
    Vad ca ati amintit si voi de Ama, si eu m-am gandit zilele astea la ea si azi am vazut ca si-a pus pe FB o poza de la CE din 2010, cred ca si ei e dor sa mai concureze si de gimnastica in general.
    Din pacate s-a retras mult prea devreme dar pt mine va ramas mereu o gimnasta f speciala ...
    "Că ai căzut nu are importanță deoarece numai modul în care te ridici contează" Nelson Mandela

    "Figure skating needs to be aesthetic" Stephane Lambiel
    Echipa de Gimnastică a României-Simply the best

  7. #825
    sport legend monalexa's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Brasov
    Posts
    2,985
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Deanna View Post
    Nici eu nu imi amintesc sa o fi vazut pe Sandra cu spatele bandajat. Pe Catalina da.
    Purta si Sandra brau in antrenamente http://sandraizbasa.ro/gallery/displ..._display_media nu stiu daca in concurs am vazut-o cu asa ceva...

  8. #826
    junior
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Canada
    Posts
    71
    Reputatie
    1
    Hehe, eu de-aici abia acum am vazut Europenele…Performanta fetelor e foarte buna…FELICITARI! Intre timp au venit si au trecut si mondialele, unde n-a fost deloc mai bine. Imi pare rau de tot, dar situatia paralelelor se datoreaza antrenorilor principali. Problema e atat de veche ca suntem renumiti (in rau). Pacat ca antrenori cu asa valoare nu au reusit, sau n-au vrut sa o depaseasca. Pana si Roxana din Spania a avut exercitiu mai bun ca fetele noastre…Imi pare cu atat mai rau cu cat am vazut cum s-a straduit Larisa, care si-ar fi dorit o medalie de aur. Stiu ca Mustafina a fost si ea buna si n-a avut nevoie de mai mult. Din punctul meu de vedere Mustafina a primit note prea mari la barna, sol si paralele. And so it goes.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •