View Poll Results: Cine va castiga cursa din China?

Voters
10. You may not vote on this poll
  • Sebastian Vettel (Red Bull)

    3 30.00%
  • Kimi Raikkonen (Lotus Renault)

    1 10.00%
  • Mark Webber (Red Bull)

    0 0%
  • Lewis Hamilton (Mercedes)

    1 10.00%
  • Felipe Massa (Ferrari)

    1 10.00%
  • Fernando Alonso (Ferrari)

    3 30.00%
  • Nico Rosberg (Mercedes)

    1 10.00%
  • Romain Grosjean (Lotus Renault)

    0 0%
  • Adrian Sutil (Force India)

    0 0%
  • Paul di Resta (Force India)

    0 0%
  • Alt pilot (mentionati-l pe thread)

    0 0%
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 73 of 73

Thread: 3. China GP: Shanghai, 12-14 Aprilie 2013

  1. #64
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Sau cele de retrogradare.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  2. #65
    F1 Legend Travis Daye's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Corfu, Grecia
    Posts
    1,899
    Reputatie
    1
    nu stiu la ce te referi prin retrogradare, poate la faliment si retragere din competitie, ceea ce-n formula 1 se intampla foarte rar (Hispania, care a disparut cu totul, netransformandu-se in altceva). revenind la problema cu Hamilton, eu n-am citit nicaieri ca el sau Mercedes sa fii declarat ca se bat la titlu anul asta. imi aduc aminte doar ca ar fi zis ceva de genul "in 2013 speram la cat mai bine". corecteaza-ma daca gresesc.

    si ca tot veni vorba de stabilit target-uri, mai stii ca Perez a zis inainte de inceputul sezonului ca obiectivul lui in 2013 e titlul? l-a luat valul mutarii la McLaren....
    Last edited by Travis Daye; 14th April 2013 at 23:21.
    Pure driving... Pure racing... That makes me happy...
    [I]Ayrton Senna[/I]

  3. #66
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,633
    Reputatie
    0
    Hamilton a zis ca pe 2013 isi propune o victorie de etapa
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  4. #67
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    anul asta pare anul Ferrari, insa sunt sigur ca cei de la RBR vor reveni din nou in timpul sezonului. ce sper e ca nici Ferrari sa nu stea deageaba.
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  5. #68
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,633
    Reputatie
    0
    de abia a inceput sezonul

    de remarcat ca la fel ca in sezonul trecut ...primele 3 curse au fost castigate de 3 masini si 3 piloti diferiti : Button , Alonso , Rosberg anul trecut , Kimi , Vettel si Alonso sezonul acesta , respectiv Mclaren -Mercedes , Ferrari , Mercedes si Lotus-Renault , Red-Bull si Ferrari

    sa vedem in continuare
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  6. #69
    F1 Legend Travis Daye's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Corfu, Grecia
    Posts
    1,899
    Reputatie
    1
    nu cred ca se mai intinde anul asta lista castigatorilor asa tare ca anul trecut.
    Pure driving... Pure racing... That makes me happy...
    [I]Ayrton Senna[/I]

  7. #70
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    eu sper sa vedem o lupta intre Kimi si Alonso.
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  8. #71
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Travis Daye View Post
    nu stiu la ce te referi prin retrogradare, poate la faliment si retragere din competitie, ceea ce-n formula 1 se intampla foarte rar (Hispania, care a disparut cu totul, netransformandu-se in altceva). revenind la problema cu Hamilton, eu n-am citit nicaieri ca el sau Mercedes sa fii declarat ca se bat la titlu anul asta. imi aduc aminte doar ca ar fi zis ceva de genul "in 2013 speram la cat mai bine". corecteaza-ma daca gresesc.

    si ca tot veni vorba de stabilit target-uri, mai stii ca Perez a zis inainte de inceputul sezonului ca obiectivul lui in 2013 e titlul? l-a luat valul mutarii la McLaren....
    Intotdeauna exista echipe care se lupta pentru titlu si altele care se bat la retrogradare. Era un fel de a spune. Mercedes l-a adus pe Schumacher si acum pe Hamilton ca sa se bata la titlu, nu sa fie in pluton.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  9. #72
    junior
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    91
    Reputatie
    1
    In fine a castigat si Alonso o cursa pe uscat... Sper ca a reinceput drumul spre un nou titlu mondial

  10. #73
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,633
    Reputatie
    0
    eu sper ca nu
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •