View Poll Results: Dupa norocul porcesc cu Ajax, credeti ca mai poate pierde Steaua campionatul

Voters
26. You may not vote on this poll
  • Nu, diferenta de puncte e prea mare

    15 57.69%
  • Da, daca e sa ne luam dupa cazul AJAX

    11 42.31%
Page 86 of 86 FirstFirst ... 3676848586
Results 1,786 to 1,798 of 1798

Thread: Apel antistelist

  1. #1786
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Deci ca sa inteleaga toata lumea, Hingherul si Sevilla, probabili frati, vorba lui Duba, au incercat, ceva ce credeau ei inteligent, sa pacaleasca pe toti. Au ascuns o sanctiune asupra unui suporter Rapid pe motiv ca e clona. Au banat un cont pe motiv subiectiv si au ascuns motivele.
    Daca doriti sa comentati ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #1787
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Nu mai suporta "marile victorii" ale sarantocilor rapidisti cu o liga sub ei si bucuria saraciilor pentru nimicul lor pretios! De fapt ei in sinea lor stiu ca se afla cu o liga sub sarantocii aia rapidisti, si criminalul cel mai scarbos e cel cu 2 ligi mai sus, care le-a furat nu atat echipa si renumele, cat demnitatea. Cu un caracter extrem de nedemn ce mai ca si-a pus amprenta faciala pe emblema clubului ce pana nu demult, era Steaua.

    De frustrare cu care nu sunt obisnuiti, e oarecum normal ca refuleaza prin bataie de joc de cine pot, rapidist, dinamovist, banatean, ungur, orice cade la mana. Mental slab, neforjat suficient.
    Last edited by Johnny D; 16th April 2021 at 02:32.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #1788
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Deci ca sa inteleaga toata lumea, Hingherul si Sevilla, probabili frati, vorba lui Duba, au incercat, ceva ce credeau ei inteligent, sa pacaleasca pe toti. Au ascuns o sanctiune asupra unui suporter Rapid pe motiv ca e clona. Au banat un cont pe motiv subiectiv si au ascuns motivele.
    Daca doriti sa comentati ...
    Unu la mana, faptul ca e rapidist e motiv suficient de banare, nu e nevoie sa inventam motiv.
    Doi la mana, ce motive am ascuns? Postarile individului au fost la vedere, mai putin postarea pe care si-a sters-o singur si nu am apucat sa o citesc.
    Trei la mana, incepi si tu ca Lordliv, paranoic ca fac eu voodoo, ca am nu stiu ce puteri pe forum? Eu si Hinghi am ascuns si am banat?
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  4. #1789
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Deci ca sa inteleaga toata lumea, Hingherul si Sevilla, probabili frati, vorba lui Duba, au incercat, ceva ce credeau ei inteligent, sa pacaleasca pe toti. Au ascuns o sanctiune asupra unui suporter Rapid pe motiv ca e clona. Au banat un cont pe motiv subiectiv si au ascuns motivele.
    Daca doriti sa comentati ...
    Coys, tu esti la fel de vinovat. Tolerezi toate laturile rasiste postate pe forum, cred ca deja o treime dintre postarile userilor fecesebisti au continut rasist. Bine, intr-un fel te inteleg si pe tine ca nu prea mai esti interesat sa-ti pierzi timpul moderand un forum care pare sa se inece in propria-i voma.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  5. #1790
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Toti sunt moderatori !?!
    Mai este un user normal ? ( afara de mine, bineinteles )
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  6. #1791
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Cip!


    Aaa, da stai nu, ca asta nu e normal.







    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #1792
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    da,bine ca ai tu toate tiglele pe casa...
    granita la Orsova!

  8. #1793
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Pai iubesc eu vreodata oameni normali? Te gandeJti?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #1794
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Unu la mana, faptul ca e rapidist e motiv suficient de banare, nu e nevoie sa inventam motiv.
    Doi la mana, ce motive am ascuns? Postarile individului au fost la vedere, mai putin postarea pe care si-a sters-o singur si nu am apucat sa o citesc.
    Trei la mana, incepi si tu ca Lordliv, paranoic ca fac eu voodoo, ca am nu stiu ce puteri pe forum? Eu si Hinghi am ascuns si am banat?
    Da, m-am grabit. Am uitat ca tu nu prea mai poti nimic pe aici. In plus tremuri la fiecare meci al lui PSG

    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Coys, tu esti la fel de vinovat. Tolerezi toate laturile rasiste postate pe forum, cred ca deja o treime dintre postarile userilor fecesebisti au continut rasist. Bine, intr-un fel te inteleg si pe tine ca nu prea mai esti interesat sa-ti pierzi timpul moderand un forum care pare sa se inece in propria-i voma.
    Nu esti departe de adevar.

    Quote Originally Posted by Calandrinon View Post
    Toti sunt moderatori !?!
    Mai este un user normal ? ( afara de mine, bineinteles )
    Pai suntem obligati sa-i facem moderatori altfel ii baneaza Hingherul pe toti. Nu vezi?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #1795
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    din ciclul, doar o vorba sat-i mai spun
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  11. #1796
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Nici eu nu sunt moderator, dar sunt deosebit si am IQ-ul mare. Se pune?
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  12. #1797
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Mai deosebit decat IQ, desi nici IQ-ul nu e rau!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #1798
    k r a p u l a x
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    4,010
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Coys, tu esti la fel de vinovat. Tolerezi toate laturile rasiste postate pe forum, cred ca deja o treime dintre postarile userilor fecesebisti au continut rasist. Bine, intr-un fel te inteleg si pe tine ca nu prea mai esti interesat sa-ti pierzi timpul moderand un forum care pare sa se inece in propria-i voma.
    ceauÈescu nu mai e,
    nu mai e beleaua,
    ca să facă ordine
    la cefesebeaua.



    gigi becali mai e,
    e liber, beleaua,
    dar tot e dezordine
    la cefesebeaua.


    o propunere pentru ediÈzia a doua a istoriei d-lui m. i.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •