Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 35 of 35

Thread: Scrisoare deschisa a lui Marius Stan catre suporteri

  1. #22
    craiovean dextercioby's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Vika, Ana, Simona, Genie
    Posts
    5,405
    Reputatie
    1
    Parca era vorba ca Adamescu isi pune omul lui sa conduca clubul. L-a lasat tot pe stelistul ala. E clar ca-l doare in pusca in echipa si vrea doar banii din ChL, ce-a mai ramas dupa ce-a platit toate datoriile facute de Stan.
    Jucatorii de tenis se impart in doua categorii, PETE SAMPRAS si restul.

  2. #23
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip tm View Post
    zi multam ca n-a bagat-o pe aia cu "osielar de mic"
    Cine l-ar fi crezut? Intre noi si Raducan e doar o reactie "de afaceri" . Munteanu de exemplu nici dupa un campionat castigat nu a fost acceptat pe deplin de toti suporterii. E greu sa devii otelar.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  3. #24
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dextercioby View Post
    Parca era vorba ca Adamescu isi pune omul lui sa conduca clubul. L-a lasat tot pe stelistul ala. E clar ca-l doare in pusca in echipa si vrea doar banii din ChL, ce-a mai ramas dupa ce-a platit toate datoriile facute de Stan.
    Unde ai auzit ca il schimba pe Raducan? Adamescu are un reprezentant in conducere dar cam atat.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  4. #25
    craiovean dextercioby's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Vika, Ana, Simona, Genie
    Posts
    5,405
    Reputatie
    1
    Pai tocmai, faptul ca are (doar ?) un om cu functie secundara arata cit ii pasa de club, vrea doar sa-l spolieze si sa spele niste bani, eventual.
    Jucatorii de tenis se impart in doua categorii, PETE SAMPRAS si restul.

  5. #26
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dextercioby View Post
    Pai tocmai, faptul ca are (doar ?) un om cu functie secundara arata cit ii pasa de club, vrea doar sa-l spolieze si sa spele niste bani, eventual.
    Asta cu spalatul banilor e posibil. Aia cu "spoliatul" mai greu. Maximul pe care il poate face e sa vanda jucatorii.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  6. #27
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    El nu mai e galatean, e bocorestean. Deja nu-i mai ajungi la nas nici cu prajina.
    Sunt galatean, conform certificatului de nastere cat si adresei din buletin.
    M-as gandi de 3 ori inainte de a vota, nu as vota cu turma, sperand ca omul care a adus titlul la Galati (se stie prin ce metode), va face din oras metropola si stadion de 5 stele in cateva luni de zile.
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  7. #28
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hard View Post
    Sunt galatean, conform certificatului de nastere cat si adresei din buletin.
    M-as gandi de 3 ori inainte de a vota, nu as vota cu turma, sperand ca omul care a adus titlul la Galati (se stie prin ce metode), va face din oras metropola si stadion de 5 stele in cateva luni de zile.
    Eu am votat contracandidatul lui Ciuma. El si "taticul" sau au distrus Galatiul. Da-mi un nume de contracandidat viabil pentru primaria orasului.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  8. #29
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hard View Post
    Sunt galatean, conform certificatului de nastere cat si adresei din buletin.
    M-as gandi de 3 ori inainte de a vota, nu as vota cu turma, sperand ca omul care a adus titlul la Galati (se stie prin ce metode), va face din oras metropola si stadion de 5 stele in cateva luni de zile.
    Pai tu la capitala cu cine ai votat? Nu cu cel care parea mai credibil? Ca nu cred eu ca tu la locale ai votat in Galati.

    Quote Originally Posted by megastar View Post
    Eu am votat contracandidatul lui Ciuma. El si "taticul" sau au distrus Galatiul. Da-mi un nume de contracandidat viabil pentru primaria orasului.
    Crezi ca stie mai mult de 2 candidati la primarie? Si-a dat si el cu parerea.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  9. #30
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    Crezi ca stie mai mult de 2 candidati la primarie? Si-a dat si el cu parerea.
    Eu cred ca doar pe Stan il stia.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  10. #31
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Nu am votat, intrucat nu eram in Romania la acea vreme.
    Dar as fi votat cu Lăcrămioara Violeta Stavire , cu siguranta
    Ramane de vazut cum va arata Galatiul peste 4 ani. Deocamdata de munca nu se gaseste, nimic nu se construieste.
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  11. #32
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Pe timpul mandatului acestui blestemat, Mital va pleca, se va retrage......restul il prevedeti cu totii.

  12. #33
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Urmeaza un fel de end of story... Cu toti galatenii cucerind Bucurestiul, Timisoara, Tg Mures ... Urmati-ma
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  13. #34
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tim View Post
    Pe timpul mandatului acestui blestemat, Mital va pleca, se va retrage......restul il prevedeti cu totii.
    Galatiul are cateva sute bune de ani inainte de existenta combinatului. Vom reusi sa ne descurcam si daca pleaca Mittal.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  14. #35
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Lasa-l si tu sa se bucure. Sa jubileze cand altii au necazuri, ca doar asta-i mentalitatea lui, stii bine.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •