Results 1 to 7 of 7

Thread: Otelul a semnat un contract de claborare cu Dunarea Galati

  1. #1
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1

    Otelul a semnat un contract de claborare cu Dunarea Galati

    FC Oțelul Galați a semnat astăzi un contract de colaborare cu FCM Dunărea Galați, grupare sprijinită de Primăria municipiului Galați și care activează în Seria I a Ligii a II-a. Astfel, în fiecare perioadă de transferări vor fi efectuate mai multe mutări în ambele sensuri, mutări pe care le vom anunța oficial pe www.otelul-galati.ro și pe contul oficial de Facebook al FC Oțelul Galați. Așa cum deja se știe, Nicolae Stelian Cucu și Daniel Popescu, ambii jucători legitimați la FCM Dunărea, se pregătesc deja sub comanda antrenorului principal Viorel Tănase.
    Prin această colaborare, spiritul roș-alb-albastru beneficiază și de o piramidă solidă: Centrul de Copii și Juniori → FC Oțelul II (Liga a III-a) → FCM Dunărea (Liga a II-a) → FC Oțelul Galați (Liga I).

    Narcis Răducan (director general FC Oțelul Galați): "Ne bucurăm că am reușit aducerea clubului Dunărea în piramida FC Oțelul Galați, această mutare făcea parte din proiectul nostru. Având câte o reprezentantă în fiecare eșalon fotbalistic, fără a omite însă și forța Centrului de Copii și Juniori, putem crește eficient cât mai mulți jucători din pepiniera proprie. Astfel, am acoperit și ultima breșă pentru a ne reconfirma prezența în galeria cluburilor care se respectă, a cluburilor care acordă o atenție sporită propriilor talente."

    http://otelul-galati.ro/stiri/Liga-1...a-complet/4249
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  2. #2
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    Ce parere o avea Hard despre asta?
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  3. #3
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Shinnok View Post
    Ce parere o avea Hard despre asta?
    Hard nu comenteaza orice claborare.

  4. #4
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tim View Post
    Hard nu comenteaza orice claborare.
    Imi cer scuze tie si celorlalti utilizatori pentru greseala.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  5. #5
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Nu pentru asta trebuie sa-ti ceri scuze.

  6. #6
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,479
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by megastar View Post
    Imi cer scuze tie si celorlalti utilizatori pentru greseala.


    jignesti un reprezentant legitim al societatii civile
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  7. #7
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Shinnok View Post
    Ce parere o avea Hard despre asta?
    Nu prea buna. Dar poate ca si Dunarea are de castigat ceva... Tot sper ca otelul sa dispara.
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •