Quote Originally Posted by cimitiru' ghencea View Post
daca au facut milioane ,nu inseamna ca si muzica lor e buna...
cel mai bun exemplu e o-zone cu dragostea din tei ,sau unul si mai recent gangnam style cu coreeanul ala pe care n-o sa stie nimeni niciodata cum il cheama...
Muzica "buna" si-o clasifica fiecare in functie de gusturi, dar tu ai cerut niste hituri. Si hiturile asa se masoara - in locuri si saptamani in top si in vanzari/downloaduri/views.
Iar pe coreean il cheama Psy.

Quote Originally Posted by Lordul View Post
@JJ mai da-o in p**a mea pe Lena ...Satelite un mare *****....s-a mai auzit ceva de Lena dupa Eurovizion...copila virgina la vremea cand l-a castigat si proasta pe deasupra 10 puncte Olandei aaa pardon Danemarcei )))))))))))))))))))
Lena e un exemplu excelent de succes al Eurovisionului - era universal necunoscuta inainte de casting, si a fost creata special pentru Oslo. Raab are macar 50% merit pentru titlul ala. Dupa Satellite n-a mai avut succes international, dar mai are doua single-uri de top in Germania si face abia 22 de ani poimaine.
Ca e proasta nu contesta nimeni - cel mai bun comentariu pe care l-am vazut a fost "dupa ce ca nu prea am luat puncte, n-am fost in stare nici sa dam punctele cum trebuie."