Page 102 of 134 FirstFirst ... 25292100101102103104112 ... LastLast
Results 2,122 to 2,142 of 2808

Thread: Diverse 2013

  1. #2122
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    A fost reportaj despre gimnastica pe tvr. A venit medicul turc care a operat-o pe Andreea Raducan sa le consulte pe fete. Misterul cu Andreea Munteanu a fost dezvaluit, tot el operand-o la mana acum 2 saptamani. A vorbit putin Andreea M, a zis ca e bine. Despre celelate fete nu a zis nimic.

  2. #2123
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Multa sanatate, Andreea!!!!

    Multumim Alina Nicoleta! Am preluat si eu stirea de la tine, daca e ok?
    www.fangymnastics.com

  3. #2124
    sport legend Deanna's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    376
    Reputatie
    1
    Am cautat stirile pe site-ul TVR, dar gasesc Telejurnalul fara rubrica de sport... Poate nu am sapat eu suficient sau unde trebuie. In caz ca nu o gasim maine dimineata e reluare la ora 6.00 .. pentru cine nu are somn

  4. #2125
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mikeyy View Post
    Multa sanatate, Andreea!!!!

    Multumim Alina Nicoleta! Am preluat si eu stirea de la tine, daca e ok?
    Normal k e ok multa sanatate, andreea!

  5. #2126
    GymFanRo raziel20's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Craiova
    Posts
    5
    Reputatie
    1
    Stirile din sport sunt inainte de Telejurnal iar pe site-ul TVR nu este listat ca si emisiune inregistrata! Asta numai daca a inregistrat cineva!

  6. #2127
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Nu apar stirile din sport pe site. N-am verificat acum, dar din experiente anterioare stiu ca nu le mai pun. Nu-i mare bai, daca n-au fost imagini din pregatire din care sa mai observam una-alta e bine si fara sa vedem. Multumim, Alina, pentru veste!

    Sanatate Andreei, mare ghinion a avut.....
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  7. #2128
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cata_RB View Post
    Nu apar stirile din sport pe site. N-am verificat acum, dar din experiente anterioare stiu ca nu le mai pun. Nu-i mare bai, daca n-au fost imagini din pregatire din care sa mai observam una-alta e bine si fara sa vedem. Multumim, Alina, pentru veste!

    Sanatate Andreei, mare ghinion a avut.....
    cu mare placere. Imi pare rau ca nu am inregistrat. Au fost cam 2 minute cu totul. A vb si Andreea Raducan putin despre medicul turc. Nu au fost imagini din sala. Medicul turc a descoperit si o problema la sabrerul Tiberiu Dolniceanu, i-a zis ca dupa mondiale trebuie sa se opereze, avand acelasi lucru ce a avut si Andreea Raducan.
    Last edited by Alina Nicoleta; 2nd July 2013 at 22:34.

  8. #2129
    senior
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    158
    Reputatie
    1
    Cine si-a cumparat bilete pt CM? In ce zona v-ati luat,eu ieri le-am comandat si am gasit in zona cu vedere spre paralele+bara fixa...dar decat deloc e ok si acolo. Cati forumisti merg la CM? Facem gasca mare acolo?

  9. #2130
    sport legend Gaia88's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Franta
    Posts
    698
    Reputatie
    1
    http://www.reporterntv.ro/stire/excl...icile-gimnaste

    Foarte trist, daca o fi adevarat. Poate cineva sa vada filmuletul? La mine nu merge...

  10. #2131
    sport legend
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    679
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gaia88 View Post
    http://www.reporterntv.ro/stire/excl...icile-gimnaste

    Foarte trist, daca o fi adevarat. Poate cineva sa vada filmuletul? La mine nu merge...
    e greu sa iti faci o imagine clara despre ce se intampla de fapt, acolo. mie mi se pare mai mult un razboi personal intre antenori.
    urat, ff urat!!!!!

  11. #2132
    sport legend Deanna's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    376
    Reputatie
    1
    Despre Universiada de pe TCG, cu lista incompleta (dar cea mai completa de pana acum) a participantilor, zilele de competitie si linkul pentru livestreaming. Competitia de gimnastica incepe duminica http://www.examiner.com/article/23-r...iversity-games

  12. #2133
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Cautand despre Izabela Moldovan (vezi "Aparitii TV") am gasit asta: http://www.csdinamo.eu/sectia-sportu...stica-feminin/

    Frumusel site-ul Nu stiam ca Aurelia Dobre era tot de la Dinamo si ca sectia de gimnastica a fost reconstruita abia in 2000.

  13. #2134
    sport legend Deanna's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    376
    Reputatie
    1
    Live scoring de la Universiada.. azi fetele, maine baietii
    http://kazan2013.ru/en/st_events/sch...List/GAW024901

  14. #2135
    sport legend
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    679
    Reputatie
    1
    http://www.gsp.ro/sporturi/gimnastic...ti-403097.html
    cum naiba sa pretindem performante cu asa conditii minunate oferite gimnastelor

  15. #2136
    junior
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    103
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cristina561 View Post
    http://www.gsp.ro/sporturi/gimnastic...ti-403097.html
    cum naiba sa pretindem performante cu asa conditii minunate oferite gimnastelor
    Dupa cum scrie la sfarsitul articolului, se pare ca s-a rezolvat deja problema, cel putin temporar "Domnul ministru Bănicioiu a luat legătura cu Institutul de Medicină Sportivă și aceștia vor delega la lotul de gimnastică, pentru trei luni, un medic și doi kinetoterapeuți" (Carmen Tocală, secretar de stat MTS)"

  16. #2137
    sport legend
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    679
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Roxy77 View Post
    Dupa cum scrie la sfarsitul articolului, se pare ca s-a rezolvat deja problema, cel putin temporar "Domnul ministru Bănicioiu a luat legătura cu Institutul de Medicină Sportivă și aceștia vor delega la lotul de gimnastică, pentru trei luni, un medic și doi kinetoterapeuți" (Carmen Tocală, secretar de stat MTS)"
    s-a rezolvat pe naiba, sunt doar promisiuni. ii tot imbrobodeaza cu promisiuni pe antrenori care au ajuns ca capatul rabadarilor.

  17. #2138
    sport legend monalexa's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Brasov
    Posts
    2,985
    Reputatie
    1
    Si daca ar fi asa, 3 luni?!?! Si pe urma ce se intampla cu fetele? parca asa functioneaza corpul uman... cand ai nevoie de el il masezi si in rest poti sa-ti bati joc ca nu se supara...
    Aici putem vedea diferenta dintre Rusia/Sua si Romania... Ca ne tot miram cum rezista ele...

  18. #2139
    sport legend
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    569
    Reputatie
    1
    Offf, tot felul de carpeli... Cum spune si dna Bitang, inclusiv kinetoterapeutul e parte a echipei, nu poti sa aduci in fiecare zi pe altcineva si sa mai vrei si performante maxime de la fete...

  19. #2140
    sport legend LuisaGym's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    3,273
    Reputatie
    1
    Nu inteleg de ce nu muta lotul de baieti din Bucuresti la Izvorani sau in alta parte pana cand se rezolva problema cu sala.

  20. #2141
    sport legend Deanna's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    376
    Reputatie
    1
    Din ce am inteles atunci cand se antrenau fetele in Bucuresti baietii nu vor sa plece de la Lia Manoliu (sau mai exact nu vor sa se mute la Izvorani), plus ca oricum sala nu arata cine stie ce.

  21. #2142
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    am vazut o poza cu fetele de la izvorani de acum cateva zile. E si Madalina Blendea in ea si zambeste, cred ca e totul in regula cu ea.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •