Page 112 of 148 FirstFirst ... 1262102110111112113114122 ... LastLast
Results 2,332 to 2,352 of 3100

Thread: Declaratia zilei bis

  1. #2332
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Da, omul s-a descurcat. Pai, doar manusile originale de la Sevilla le-a vandut de vreo 5 ori. Acum nu mai e nevoie, merge ca painea calda siropul ala pt articulatii si scleroza. Numai nea Petrica Radulescu a cumparat vreo 3 baxuri, scrie mult mai fluent de cand isi oblojeste prostata cu buruienile lui Helmuth
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  2. #2333
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Da, omul s-a descurcat. Pai, doar manusile originale de la Sevilla le-a vandut de vreo 5 ori. Acum nu mai e nevoie, merge ca painea calda siropul ala pt articulatii si scleroza. Numai nea Petrica Radulescu a cumparat vreo 3 baxuri, scrie mult mai fluent de cand isi oblojeste prostata cu buruienile lui Helmuth
    Oare l-a probat duba?
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

  3. #2334
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0
    Florinel Coman cu declaratia anului, nu doar a zilei: "Nu a castigat CFR campionatul, ci l-am pierdut noi!"
    Traducere: Nu sunt CFR-istii winneri, ci suntem noi loseri!

    Excelent, ba baiatule! Perfect de acord cu tine! Cum sunt convins ca toti stelistii sunt!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #2335
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0
    Am o intrebare pt Hingherul, daca cupa e pentru loseri, cum se face ca voi n-o castigati niciodata!?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #2336
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0
    Hai ca azi e ziua perlelor, Berbecali in aceeasi declaratie dupa campionatul pierdut:

    "Eu nu vreau sa mai fiu oficial la echipa si atunci nu vreau sa mai fiu oficial la echipa!"

    si apoi imediat

    "Cine vine antrenor, stie cum ma bag eu la echipa!"

    Pai cum plm ma blegule te bagi tu la echipa daca nu mai esti oficial?
    Pot sa vin sa ma bag si eu, ca nici eu nu sunt oficial?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #2337
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Petre Grigoras (53 de ani), tehnicianul lui SSC Farul Constanta, a ironizat echipa lui Becali: "La anul o sa aiba cota 1.15 ca iese pe locul 2".

  7. #2338
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0
    Au preluat iegemonia locului secund! Monopol! Asa ceva...!!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #2339
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,969
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Becali
    Pot sa iau un club din Anglia cu 25 milioane, platim si cumparam toti jucatorii de la FCSB cu 10 milioane, apoi luam 150 de milioane numai din televizare. Eu pot s-o fac, am puterea si mintea sa o fac
    Are putere, minte ... bani ii mai trebuie
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #2340
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Iosif Rotariu View Post
    Am discutat săptămâna trecută cu Dorin. Am fost la Brugges și am făcut vreo două antrenamente fizice cu el, în sală. El nu intră în vederile celor de acolo. Nu i s-a dat nicio explicație. A jucat destul de bine la început, apoi s-a schimbat antrenorul. S-a rupt ceva. Asta e viața de fotbalist.

    Are o firmă de impresariat din Anglia și are oferte. Ei îi caută echipe. Dacă mă întrebați pe mine, eu aș zice că da, ar trebui să accepte transferul în Liga 1. Eu am jucat la Steaua și am 11 trofee. Steaua este cel mai important club din România, joacă în cupele europene an de an.
    Aviz celor au mintea odihnita, in special personajului din Zalau.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  10. #2341
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Aviz celor au mintea odihnita, in special personajului din Zalau.
    Instantele de judecata zic altceva! Dar tu esti vreun pui de kovesist si nu ai treaba cu hotararile judecatoresti!?!

  11. #2342
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Comunistoidule, voi descendentii bolsevicilor nu aveti treaba cu hotararile judecatoresti. Aici e vorba de perceptia oamenilor de fotbal, iar Iosif Rotariu este unul dintre ei. Apoi a FRF, LPF, UEFA, toate la unison considera ca FCSB = STEAUA. Pricepi mai minte odihnita?
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  12. #2343
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,458
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by futbasisti View Post
    Instantele de judecata zic altceva! Dar tu esti vreun pui de kovesist si nu ai treaba cu hotararile judecatoresti!?!
    timache, esti bine, cu chef de viata?

    afla ca statul paralel, acum 7-8 ani, prin vocea unui fost ministru al razboiului, a hotarat ca Steaua trebuie sa apuna. ei bine nu apune, straluceste prin milioanele de suporteri stelisti de pretutindeni. sic!!
    si mai afla ca reteaua de socializare facebook este cel mai parsiv si eficient instrument de manipwlare, spionaj si intruziune!
    ma scuzi dar am auzit ca esti stan_patitul!

  13. #2344
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mihai Stoica View Post
    Unii joacă în cupele europene, alČ›ii se pregătesc să dea mileurile jos de pe televizor Č™i să se uite la el. BineînČ›eles, nu la posturile care transmit cupele europene, pentru că apoplexia nu e foarte plăcută.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  14. #2345
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Duba, ai dat mileul jos?
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

  15. #2346
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Reporter View Post
    - Apropo, pentru tine e Steaua sau FCSB?

    Quote Originally Posted by Eugen Trică View Post
    - Nu s-a schimbat nimic, pentru mine e continuatoarea Stelei ăleia. Că există acea obligativitate să se spună în media FCSB, asta e altceva. Pentru majoritatea microbiștilor, echipa de acum e Steaua, punct.
    Oare cati oameni de fotbal trebuie sa spuna acelasi lucru?
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  16. #2347
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0
    Un Dubel

    Doi Dubel

    Trei fecesebel

    Patru frustrel



    Cinci vicecampionel

    Sase Supercampioana Steaua in Liga a 4-a

    Last edited by Johnny D; 27th July 2018 at 19:44.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #2348
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Stau si ma gandesc daca ai trecut de grupa mica?!

    Ceea ce era de demonstrat s-a demonstrat. Marea majoritate a suporterilor, a oamenilor de fotbal considera ca FCSB = STEAUA. Uitati-va cum se inghesuie suporterii catelei lesinate duminca la meci. Nu-i asa ca am dreptate? Doar joaca cu fosta campioana a Europei.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  18. #2349
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,460
    Reputatie
    1
    Si mica majoritate ce zice?

  19. #2350
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Love duba!
    Last edited by Hingherul; 1st August 2018 at 17:13.
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

  20. #2351
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by petea View Post
    Love duba!
    decat voiam sa iti spun ca esti la un punct de ban pentru doua luni.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  21. #2352
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by petea View Post
    Love duba!
    Bis!

    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Stau si ma gandesc daca ai trecut de grupa mica?!

    Ceea ce era de demonstrat s-a demonstrat. Marea majoritate a suporterilor, a oamenilor de fotbal considera ca FCSB = STEAUA. Uitati-va cum se inghesuie suporterii catelei lesinate duminca la meci. Nu-i asa ca am dreptate? Doar joaca cu fosta campioana a Europei.
    Imi place cum te autoincurajezi!Nu ceda nerovs in fata interperiilor si nesimtirilor adverse!
    Eu ma uit doar la cum se numesc cele 2 echipe, ce sigla au si unde e palmaresul! Mersi.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •