Page 6 of 148 FirstFirst ... 456781656106 ... LastLast
Results 106 to 126 of 3100

Thread: Declaratia zilei bis

  1. #106
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    ce-i aia cariceala?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  2. #107
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    cum sa zic... cam ce v-a facut voua Base de referendum. mai tii minte cum umblati cu falcile pansate?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  3. #108
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    gata bre,pricepui acu' cum sta treaba cu f(r)actura
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  4. #109
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    eh, aia e cariceala
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  5. #110
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Threadul ista ar suna fain daca l-am schimba in Declaratia zilei, pisi...
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  6. #111
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Renzo Rossi View Post
    "Mi-e rușine! Insolvența e un furt legalizat. Pentru că aceia care au mai mult de pierdut sînt oamenii care au pus cel mai mult suflet, jucătorii și angajațtii clubului la munca de jos, care nu se vede, dar care ține clubul.
    Saracu' Renzo!!!! In inocenta lui, n-a crezut ca-si poate lua teapa de la Georgica UTCopos. N-a stiut ca in tiganie, teapa e o stare de spirit.

    TEPARI CA-N gIULESTI, NICAIERI N-AI SA GASESTI!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  7. #112
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Renzo Rossi, fost colaborator al lui Cristiano Bergodi în România, critică modul în care MM Stoica a procedat cu Rafael Cruz, dar și lipsa de reacție a lui Becali în acest caz.

    "Comportamentul lui MM contează în vestiar, dar reprezintă și imaginea clubului, nu numai a lui. Dacă e adevărat că a semnat acele hîrtii legate de Cruz, dacă așa se întîmplă în Italia, pe loc avea bagajul făcut la ușă. Nu numai în Italia, ci în orice țară normală. În Italia ar fi avut imediat toate ușile închise la toate cluburile, pentru abuz în funcție, faptă gravă și pedepsită. Trebuie să fim profesioniști mereu. MM a pus pe societate o pată urîtă", a declarat Rossi la Radio GSP.

    Steaua a fost reclamată la FIFA de Atletico Mineiro pentru că l-a folosit pe Rafael Cruz într-un meci amical fără acordul clubului brazilian. Apoi s-a aflat că Mihai Stoica semnase o promisiune de transfer către cei de la Atletico, deși managerul Stelei nu are drept de semnătură!!

  8. #113
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    "Știți cînd o să plec de la Dinamo? Abia cînd o să cîștig 3 titluri, 4 cupe și 4 supercupe. Nu mă interesează un transfer", a spus vîrful dinamovist(tucudean).
    mutu le-o fi trimis "faina".

  9. #114
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SwedishMafia View Post
    "Știți cînd o să plec de la Dinamo? Abia cînd o să cîștig 3 titluri, 4 cupe și 4 supercupe. Nu mă interesează un transfer", a spus vîrful dinamovist(tucudean).
    mutu le-o fi trimis "faina".
    Cu alte cuvinte NI-CIO-DA-TA.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  10. #115
    sport legend Uncle Ben's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Home
    Posts
    3,150
    Reputatie
    1
    Papasha tanchistu' a ajuns la despartirea in silabe...
    Ca maine se baga la fineturi gen sigle si abrevieri! Pun pariu ca o sa creada ca MS e prescurtarea de la "Mersi", nu ofranda oferita Stelei pe cale orala!
    "Dixi et salvavi animam meam"

  11. #116
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Rade ciob de oala sparta! Pai echipa voastra mizera si vesnic umflata de presa becaliota nu a castigat de 6 ani nici un campionat! Aaa, a castigat o data "competitia ratatilor" (din mimi citire)!
    Diferenta dintre jucatorii vostri si ai nostri este ca la noi mai sunt inca jucatori care joaca cu sufletul pt DINAMO!!

  12. #117
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    aurica,voi vorbiti?de 15 ani va tot antrenati pentru CL.ce texte are asta...eu zic ca jucatorii lui dinamo ,joaca pentru aurica.

  13. #118
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    alooo, insolvabilii, traista-n bat si fuguta in pribegie pana nu va prinde insolventa!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  14. #119
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    alooo, insolvabilii, traista-n bat si fuguta in pribegie pana nu va prinde insolventa!
    Bagati mintile in cap.

  15. #120
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  16. #121
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1

  17. #122
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Zise swedish...la declaratia zilei.

  18. #123
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    ba,boldatule,ia,termina cu rautatile. enjoy the pic! poza respectiva vorbeste despre o declarative facuta de borcica.

  19. #124
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Yeah...rautati. Realizezi ca nu toata lumea stie ce aberatii scot astia pe gura, nu? Dar daca nu zici si ceva de Rapid zici degeaba pe thread-ul asta.

  20. #125
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    pai e si despre rapid in poza aia. voi stiti ce e ala C.L.?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  21. #126
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by FREEk01 View Post
    Dar daca nu zici si ceva de Rapid zici degeaba pe thread-ul asta.
    va desfintati?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •