Page 145 of 148 FirstFirst ... 4595135143144145146147 ... LastLast
Results 3,025 to 3,045 of 3100

Thread: Declaratia zilei bis

  1. #3025
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    (...) ce-ai spune dacă le-am lua noi mamele si nevestele in Paula celor care au făcut sport la Dinamo. Ce spui, te bagi?
    Ce-ai spune, insa daca mi-as baga eu matu-n mama celui care a recunoscut ca i-a bagat mana-n buzunar lui taica-su. Este ca esti de acord, ziarist ratat?
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  2. #3026
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Emil Sandoi View Post
    Costache mai avea putin și fugea cu mingea la subrat, asa ne-a dat gol!
    Fara VAR clasamentul nu are nicio relevanta.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  3. #3027
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Ionete, taranus ignorant, voi ati fost primii, prima echipa comunista.
    Nu conteaza cum te nasti, conteaza cum traiesti, de cate ori sa-ti spun pana bagi la bostanul ala inutil? Nimeni nu-si alege nasterea, doar viata. Si Eminescu s-a nascut intr-o familie mizera de 11 copii si pana la urma, diferenta s-a facut in viata lui, nu in nastere.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #3028
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Eminovici?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  5. #3029
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Arbitraj penibil pro fc surogat becaliot, doua penalty-uri INVENTATE.

    https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/fcs...ty-648703.html

    Impinsa de la spate, fc surogat leordeni castiga toate cele 3 puncte. Care duc tot la Karagandy, dar cretinilor nu le pasa

    https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/fcs...ve-648669.html

    Furtul, frauda, smecheria (cum a zis Cretu) au devenit patologice la aceasta casă cu felinar rosu a fotbalului romanesc

    Copilul ăla e învățat rău. L-am lăudat tot timpul pe Octavian Popescu. Dacă vedeți cum cade, zici că e un copac care a fost secerat. Îl ia și vântul, căzătura lui e ceva patologic. Nu e nimic de care să spui că ar fi circumstanțe de un sfert de penalty, nu-l lovește.

  6. #3030
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Așa ceva am trăit doar când eram în Liga 3, în Valea Jiului, și acolo arbitrau de frica spectatorilor, care stăteau cu coasa pe gard!

    Draga Laszlo bacsi, bine ai venit in comuna Popesti Leordeni, locul de joacă al ultimilor doni sicilieni de la muntele Pindu. Chilo salto mafiozzo, hei, hei!

  7. #3031
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Ce-ai spune, insa daca mi-as baga eu matu-n mama celui care a recunoscut ca i-a bagat mana-n buzunar lui taica-su. Este ca esti de acord, ziarist ratat?
    Haha, deci pustanul a recunoscut indirect ca a activat la echipa pe care el o numeste a tortionarilor, a securitatii! S-a lamurit toata lumea acum ce fel de jidogie ipocrita esti!

    Cat despre asumptia legata de activitatea mea de jurnalist, iti doresc sa traiesti o singura zi cu banii castigati de mine din jurnalism.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  8. #3032
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Ce d0bitoc e acest Adrian Nicolae, ia baga ma un ochi aici https://optimvs.wordpress.com/
    Sunt sigur ca nu poti trai din banii din jurnalism, mai ales ca esti o panarama in acest domeniu. Ti-ai facut un blog, care nu stiu daca are 1.000 de vizionari per articol, mai mustata. Dar nu-i nimic, il ai pe taica-tu pe care-l buzunaresti cand e nevoie.

    Cat priveste legatura mea cu dinamo, specie de idiot, afla ca eram elev in liceu cand am activat aproape 1 an la sectia de canotaj, si ca orice adolescent doream sa fac sport si un alt coleg care avea deja cateva luni de antrenament m-a dus, bineinteles cu acceptul meu, sa ma antrenez. Atat si nimic mai mult.
    Cum delaparis a facut box la rapid, eu facut aproape 1 an canotaj la dinamo. Nu vad care-i problema. Eram tanar si nelinistit, bolovanule.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  9. #3033
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Haha, sa nu apuce Crăciunul are care minte? Nu am nicio treaba cu individul acela, cap de bour. Vezi ca te faci grav de kkt, sunt oameni care ma cunosc personal si pot confirma cele spuse de mine, Fossil! 😂😂
    Drăguț, am înțeles, de acum înainte îți voi spune Dinamovistul Duba! 😁
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  10. #3034
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Ma, da' mustata ai?

    Cam mare coincidenta sa existe un decedat la fel de disperat ca si tine cu o echipa de kakat, care are aceleasi idei, propaga aceleasi minciuni, si sa se exprime la fel.
    Last edited by Duba; 6th December 2021 at 16:44.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  11. #3035
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Ma, da' mustata ai?

    Cam mare coincidenta sa existe un decedat la fel de disperat ca si tine cu o echipa de kakat, care are aceleasi idei, propaga aceleasi minciuni, si sa se exprime la fel.
    Pleci de la amăgitoarea presupunere ca tu ai avea capacitatea sa observi o identitate de stil. Ramai la discuțiile despre sport, aici te pricepi cât de cât, atunci când nu iti intuneca subiectivismul morbid judecata.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  12. #3036
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Ba, mustata ai?
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  13. #3037
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Doar jos! 😂
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  14. #3038
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    La cat de mitoman esti, cred ca taman acolo n-ai.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  15. #3039
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Ok, mefientule, foto pe privat. 😂😂😂
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  16. #3040
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Fara VAR clasamentul nu are nicio relevanta.
    asa e! daca era var-ul, spurkatii pestilentiali erau pe 10, iar mutulica (zis si lutu) ar fi trebuit sa adopte freza managerului de imagine divina-brad pit. desi la ce cap isoscel are, ar avea pleata la cca 0.5m de barba

    da ia spune dubo, ca deja te'treb a 10-a oara: ii departe bucurestiul? ca pe hingherul nu-l mai intreb, ca i-am vazut perdeaua din poza cu borcanele de muraturi. deci mi-a raspuns la intrebare
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  17. #3041
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    ciocoflendere, cu ani si ani in urma erai (mai) pasnic. spune, veni mosu la tine?

  18. #3042
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Duba nu poate raspunde, inca-i pe privat, admira pozele
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  19. #3043
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    ciocoflendere, cu ani si ani in urma erai (mai) pasnic. spune, veni mosu la tine?
    veni, stai linistit, prietene!
    io-s numa' cu tastatura "nervos", in viata reala as bea o palinka buna cu oricare din voi!
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  20. #3044
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Calandrinon View Post
    Duba nu poate raspunde, inca-i pe privat, admira pozele
    Se linge pe buze.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #3045
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Numai "declaratii zilnice bis" pe aici
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •