Page 148 of 148 FirstFirst ... 4898138146147148
Results 3,088 to 3,100 of 3100

Thread: Declaratia zilei bis

  1. #3088
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,413
    Reputatie
    1
    Asa e,au refuzat camilele ca s-au putut prostitua in continuare la Los Angeles sau Paris.

  2. #3089
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Campionate de top 5, respectiv 10.

  3. #3090
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,413
    Reputatie
    1
    Prostitutia e tot prostitutie si in apartament de lux si la strada.

  4. #3091
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Mi se pare o corelatie mai mult stilistica, de pamflet, decat una sustinuta in realitate.

  5. #3092
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,459
    Reputatie
    1
    https://www.espn.co.uk/football/stor...stiano-ronaldo

    Ibra:
    You have to be remembered for your talent, not for what you earned.
    Because if you were remembered in the opposite way, what we are training every day for, what we are being recognised for, is our talent and that's what you want to be remembered for.

    Evident ca el nu a jucat pe merdenele la Milan, insa la 38 de ani a castigat Scudetto.

  6. #3093
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    ...m-am uitat aseară la meci, cum a jucat FCSB, îmi explic acum pretul lui Baba Alhassan. Eu stiu că nouă, când am vrut să-l luăm la vremea respectivă, ni l-au propus la vreo 300-400 de mii de euro.

    In famiglia Cartu e o imbunatatire evidenta cand vorbesc barbatii

    Dupa mizeriile astea se pot sterge la kur si cu campionatul, si cu boschetarul de maldarasanu si presedintele dany coman. 2 blatisti nenorociti. Giulestean-giulestean, dar fotbalu' e pe branza, nu pe balivernele cu funinginea de pe tricouri
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  7. #3094
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    3,931
    Reputatie
    1
    Acum pune-te si tu in locul lui Maldarasanu. Cel mai probabil ar fi fost capat de cariera daca ar fi refuzat sa participe la asa ceva.

  8. #3095
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    de la domnu shucu zicere, cu manie proletara in glasul rotilor de tren!
    Dinamo, insa, este un club in insolventa. In insolventa, dispozitiile de plata sunt semnate de catre Administratorul Judiciar, ce actioneaza in numele creditorilor. In clipa in care clubul refuza sa incaseze peste 25.000 de euro dintr-un eveniment, il pune pe acest Administrator Judiciar intr-o pozitie de incompatibilitate, iar pe judecatorul care supravegheaza procesul de insolventa, intr-o situatie absolut jenanta.
    https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/dan...al-728377.html
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  9. #3096
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Riscul cu declaratiile rostite in spatiul public, de la inaltimea unor branduri sau cocotat pur si simplu pe grumajii bocciilor, e ca poti spune o chestie geniala sau o prostie colosala. Unde diferenta sa fie o linie f subtire.

    E o declaratie prin care Sucu isi continua procesul de turcire refuzat de alti domni romani .

    Pana la urma, sunt cluburi din zone diferite ale capitalei si e normal sa existe un diferend de opinii. Domnul Sucu sa isi faca griji de creditorii Rapidului, care nu au mai primit nimic. La astia de la redeweu, fara a fi expert juridic, e un plan achitat oricum in avans, cu finalizare sfarsitul anului 2025. Ca se putea organiza mai bine in Giulesti si nu s-a facut e si vina domniei sale. Mi se pare incredibil sa oferi 500 de locuri sub o prelata, intr-un tarc, si sa pretinzi o peluza intreaga pe cel mai mare stadion al tarii, dupa ce ai primit oricum 2800 gratis sau la pret derizoriu, adica de 6 ori mai mult.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  10. #3097
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    3,931
    Reputatie
    1
    Pai poate ii explica cineva lui Sucu ca suporterilor rapizi nu li s-a interzis accesul in stadion, cum meciul n-a fost sold out, puteau foarte bine sa-si cumpere bilete si in alte zone.

  11. #3098
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    tartanul asta basinos de la mobexpert da impresia ca plange de mila amaratilor din stefan cel mare si sfant. fals, io l as intreba daca a platit deschiderea portilor stadionului construit supt podul ala ptr gurbanul de la finalul meciului castigat nemeritat cu 2-1. intre noi fie vorba, stadion construit si cu banii celor care au pierdut cu 2-1.

  12. #3099
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    cornel dinu: Asa este când dai briciul la maimute. La asta s-a ajuns la Dinamo. Am tot semnalat, ce pretentii să ai?!

    https://www.digisport.ro/fotbal/liga...dinamo-2836367


    Inca musca rau moshu', bravo lui

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  13. #3100
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,273
    Reputatie
    0
    Are mintea odihnita.
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  14. 14th March 2024, 18:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •