Page 110 of 148 FirstFirst ... 1060100108109110111112120 ... LastLast
Results 2,290 to 2,310 of 3100

Thread: Declaratia zilei bis

  1. #2290
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    "Singurul om din Liga 1 cu care aș lucra e Gigi Becali! Și garantez că, dacă se va întâmpla asta, voi câștiga titlul de campion la pas", a spus Șumudică pentru gsp.ro.

    http://www.prosport.ro/fotbal-intern...-fcsb-17068829



    Cacaciosu' asta iar se baga in seama. A promis de vreo cinci ori ca nu mai vorbeste despre Steaua.
    Asta-i mai coleric decat MM si Becali la un loc. Sunt tensiuni destul de mari in prima liga si fara asta.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  2. #2291
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Il vrei la Steaua?

  3. #2292
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Nu. Cu asta mi-e ca ajungem ca-n Grecia cu campionatul suspendat.
    Turcii sunt nebuni si fanatici, da' pana si aia i-au spus sa se linisteasca.

    Daca au ajuns turcii sa-ti spuna sa te temperezi...

    https://www.sport.ro/fotbal-extern/s...ui-patron.html
    http://www.gsp.ro/international/stra...an-534985.html
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  4. #2293
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Creninule, intrebarile nu erau pt. tine, specie de bou. Esti mult prea redus pt. a intelege ceea ce vrea sa spuna acel articol. Mars la cotet, specie de play-out!
    Cretin batan furi curent la greu! Tortionarule!
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

  5. #2294
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    aparu militzianu_pensionar!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  6. #2295
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,852
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    "Singurul om din Liga 1 cu care aș lucra e Gigi Becali! Și garantez că, dacă se va întâmpla asta, voi câștiga titlul de campion la pas", a spus Șumudică pentru gsp.ro.

    http://www.prosport.ro/fotbal-intern...-fcsb-17068829



    Cacaciosu' asta iar se baga in seama. A promis de vreo cinci ori ca nu mai vorbeste despre Steaua.
    Asta-i mai coleric decat MM si Becali la un loc. Sunt tensiuni destul de mari in prima liga si fara asta.
    Nu mai vorbeste sa critice, in sensul asta. Acum a dat-o asa invartita, tot a criticat dar cu efect ascuns!

    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    Il vrei la Steaua?
    El oricum n-ar ajunge la Steaua niciodata, s-au facut destule declaratii in acest sens, a zis-o pur si simplu sa bage zazanie, si eu as fi facut la fel. Ba eu as mai fi si zis ca aveam 20 de p avans inainte de play off cu jucator ca Budescu care e peste toti stranierii din mijlocul Romaniei la un loc!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #2296
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Omu' cauta alternative pentru ca e pe faras la turci.
    In clasamentul ultimelor 10 etape, Kayserispor e pe locul 13 in Turcia, iar pe al ultimelor 5 etape e pe locul 14.
    Kayserispor e in cadere libera. In ultimele 5 etape au jucat cu locul 17, 18, 11, 12 si 14 din 18 echipe. A pierdut trei dintre ele desi a jucat cu echipe modeste ale campionatului, unele chiar aflate la retragradare.

    Sumi e scandalagiu si a fost chiar mustrat public de patron in ultima saptamana.
    Ti se trec cu vederea iesirile cand ai rezultate. Dar daca faci probleme de imagine si nu ai nici rezultate, e clar ca o sa fie dat afara.
    Mai sunt 8 etape in Turcia, dar nu cred ca rezista pana la sfarsit.

    Urmeaza meciuri cu Fenerbahce si Trabzonspor, ambele echipe tari. In doua etape o sa fie concediat dupa ce rateaza locurile de Europa.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  8. #2297
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Pantelis Kapetanos View Post
    Pentru mine e doar o echipă Steaua, cea din prima ligă. Si pentru toată lumea. Nu sustin echipa din liga a patra.
    Bravo grecule! Doar pentru cretinii antistelisti, copii de ofiteroi si alte pramatii Steaua e echipa din liga a patra. Pisa-m-as pe ei de frustrati si interesati!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  9. #2298
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,852
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Urmeaza meciuri cu Fenerbahce si Trabzonspor, ambele echipe tari. In doua etape o sa fie concediat dupa ce rateaza locurile de Europa.
    In general a fost linistit cand a fost la alte echipe cu exceptia Rapidului. Nu stiu ce-a patit acolo in Turcia.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #2299
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    aparu militzianu_pensionar!
    As vrea eu sa fiu pensionar oltene!
    Dar pana atunci ti-o mai dau la cioc!
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

  11. #2300
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Ma, io ti-am zis de multe ori. Vin la Cluj si de doua ori pe luna, ne intalnim si vedem ce si cum. Am zis ca bem o bere de-nceput, da' ce sa-ti fac daca esti batut in cap?

  12. #2301
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    Ma, io ti-am zis de multe ori. Vin la Cluj si de doua ori pe luna, ne intalnim si vedem ce si cum. Am zis ca bem o bere de-nceput, da' ce sa-ti fac daca esti batut in cap?
    Deci te tine s-o sugi de 2 ori pe luna la Cluj!
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

  13. #2302
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Declaratii Adrian Porumboiu dupa CFR - STEAUA, scor 1-1

    Quote Originally Posted by Adrian Porumboiu View Post
    Evident ca nu trebuia acordat penalty, nu a fost. O decenta minima impunea atat CFR-ului, cat si lui Hategan sa nu mai arbitreze niciodata. Le ajunge. Cate cupe sa le puna in vitrina Hategan? Cred ca e o limita si in treaba asta. Daca va mai arbitra 10 meciuri decisive pe CFR Cluj, tot nu va pierde. E pacat de el, ca a ajuns si el la un nivel. Aici e programat, softul e la CFR Cluj. Face meciuri internationale bune. La un meci cu un asemenea miza, cand ai dat un 11 metri, trebuie sa fie clar pentru toata lumea. Faza respectiva nu impune sub nicio forma acordarea loviturii de la 11 metri. Am vazut cartonasul rosu dat lui Peteleu. Foarte bine. Dar de ce sa astepti un fault de joc ca sa dai rosu, sa fie echilibrat? Si cartonas galben cred ca era mult la Pintilii. El (n.red. Hategan) cred ca este in vitrina cu trofee a lui CFR Cluj! Nu am niciun dubiu. Cum sa dai un asemenea penalty la nivelul asta? E uluitor.
    Asa-i ca Porumboiu are dreptate?
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  14. #2303
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Declaratii Adrian Porumboiu dupa CFR - STEAUA, scor 1-1



    Asa-i ca Porumboiu are dreptate?
    Esti lovit tataie!
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

  15. #2304
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Jigodie, mars si canta la alta masa. Porumboiu are competente sa-si spuna parerea despre arbitrajul de aseara, tu esti un limbric care habar n-ai pe ce lume traiesti.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  16. #2305
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,852
    Reputatie
    0
    N-a fost acolo, dar a fost dincolo de n-a dat, Dubel! Si Porumboiu, si Craiunescu, si cine mai vrei ti-a zis!
    Bine, asta nu-l scuza cu nimic pe Deac, trebuia sa va-nchida pliscurile la toti, si-atunci va vedeam io cum dadeati din aripi a paguba pe aici, nenorociti rau si chinuiti nevoie mare! Ati mai supravietuit o etapa!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #2306
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Mitica fost la Liga, la DigiSport...
    Dinamo se va vinde. Se vinde la valoarea unei cirezi de vaci sau a 10 garsoniere mai in centrul orasului.
    Bravos nea Mitica!
    La fel de bine se poate vinde la valoarea unui padoc popu.lat cu chihuahua paduchiosi.

    Chihuahua for sale!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  18. #2307
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    Mitica fost la Liga, la DigiSport...

    Bravos nea Mitica!
    La fel de bine se poate vinde la valoarea unui padoc popu.lat cu chihuahua paduchiosi.

    Chihuahua for sale!
    Pobre hombre! Gilipolla!
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

  19. #2308
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mihai Stoica View Post
    Chiar și fără Dybala!
    Arde-i MM-ule pe mortii de foame! Arde-i ca prea au fost si sunt cu coada pe sus, iar ei n-au mai perforat de peste un deceniu.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  20. #2309
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    S-a trezit vorbind singur!
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

  21. #2310
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Fanii Stelei anunță că vor umple Arena Națională: "Vom fi cel puțin 10.000. Estimăm că stadionul va fi plin!"

    http://www.prosport.ro/fotbal-intern...iajna-17120493

    Astia vor sa umple 60,000 de locuri cu 10,000 de oameni. Cine i-a invatat matematica?
    Daca spera sa fie 10,000, inseamna ca realistic vor fi 6-5,000. Mai vin 3,000 de rapidisti si aia e. O sa iasa in pierdere cu inchirierea Arenei.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •