Page 143 of 148 FirstFirst ... 4393133141142143144145 ... LastLast
Results 2,983 to 3,003 of 3100

Thread: Declaratia zilei bis

  1. #2983
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,454
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip View Post
    adica ce vreti sa insinuati voi aici,ca-i ca o tarfulita de aia care mai intai ia banii si dupa aia mimeaza orgasmul?
    Tu doar dealea ai avut toata viata.

    Trebuie sa stii.

  2. #2984
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    Mircea Lucescu nu suporta VAR-ul:"Fotbalul ar fi mai bun fara el!"
    Normal pentru unul care a antrenat Dinamo in anii '80 si a fost invatat cu furtisagurile...
    granita la Orsova!

  3. #2985
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Na ca cip mi-a luat bucuria de a posta aceasta declaratie a beleliului. Concluzia: cip e cel mai mare antidinamovit de pe site! Doar cei care au trait acea epoca a anilor '80 in fotbalul romanesc, cum sec00ristul Lucescu facea si desfacea in arbitraj si cum a activat cooperativa, pot comenta pe aceasta tema. Bine, o pot face si cei care au prins perioada in care sec00ristoidul antrena la defuncta rapid. Si in acea perioada a facut o groaza de mizerii cu ajutorul lui Padureanu si a altor derbedei. A fost insa o perioada, recunosc, mai soft.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  4. #2986
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    iti dai seama ca nu puteam rata asemenea ocazie...
    granita la Orsova!

  5. #2987
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,454
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip View Post
    iti dai seama ca nu puteam rata asemenea ocazie...
    Doar alta bucurie in viata nu ai.

    Daca poti numi viata faptul ca te mai trezesti dimineata.

  6. #2988
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Pe cat punem pariu ca mumia psihopata citeaza ceva din Chirila?
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  7. #2989
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Ionut Chirila a criticat in termeni duri maniera de arbitraj a 'centralului' Robert Avram din meciul de aseara, pierdut de ilfoveni, scor 2-3. Antrenorul Academicii reclama doua mari greseli de abitraj pe care brigada de arbitri le-ar fi comis:

    Quote Originally Posted by Ionut Chirila View Post
    Viciere de rezultat ca pe vremea Scorniceștiului! Belu a vrut să-l curete

    Ce s-a intamplat e viciere de rezultat. Belu ii da peste picioare lui Omoh asa cum ati scris voi, Gazeta, ca si cum ar fi dat intr-o minge! Iar arbitrul nu da rosu si lasa faza sa curga, iar din faza aia iese cornerul care aduce golul lor, asadar este viciere de rezultat.

    Ganditi-va ce se intampla daca acolo se acorda rosu. Este o maniera de abitraj care-mi aduce aminte de cele de pe vremea Scornicestiului si a Victoriei Bucuresti.

    N-am vazut in viata mea, în 30 de ani de fotbal, asa ceva. S-a dus si l-a lovit de parca a tras in minge. Miscarea e larga, se vede din avion. Vrea sa-l 'curete', sa-l nenoroceasca. Viciere de rezultat clara ca lumina zilei.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  8. #2990
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,767
    Reputatie
    0
    Bai viciere de bun simt, ai vazut ce viciere i-a tras Berbecalu tau lu Iordanescu Jr.?
    Cica trebuie dat afara dupa acel egal nesabuit la 7 victorii la rand! Supercampionii!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #2991
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Viciere de bun simț cele 7-8 meciuri in care Fekali a investit un buget comparabil cu al celorlalte 15 echipe din liga 1. Asa corpuri de balet nici pe vremea lui Valentin nu s-au vazut. Si e opinia unuia care a vazut multe la viata lui, reputatul godac international Porumboiu.

    Normal ca isi permite sa sfideze beizadeaua incultului antrenor al securului. O fi el un rapăn si-un fariseu, dar stie cat de adanc a sapat prin conturi pt penaltyurile din ultimele minute, eliminarile, cumetriile de la malul marii, favorurile de printese pe care le primesc jegurile cand simt bobul de mazare in gaoz.

    Fara interventii, lins in gaoz cu Gino, care i-a amanat meciuri pt ca avea accidentati multi spurcatii erau la 200 de puncte de campioana bursucului isteric. Cat sa tina vopseaua pe cv-ul mancatorului asta de căcat al generalului mãnastirilor, unul spoit cu sinecuri pe la echipe departament aservite politic. Cfr l-a dat afara de doua ori, o sa il dea si fecali de doua ori. Dupa cum se vede, o avea si calitati natia asta, dar inteligența nu e una dintre ele

  10. #2992
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Becali Gheorghe:"Ce steaua vizati? Noi suntem fcsb, steaua e csa, ce treaba am eu cu steaua? Hai, lasati-ma cu suporterii, ce-mi trebuie suporteri, nu mai pot de ei, le dau..la suporteri "

    Duba, ceva...hai spune, ai primit ?
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  11. #2993
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    Boul de Lobont:
    "Daca era usor,putea sa o faca toata lumea".
    Asta venind de la unul care a luat 6-1 cu Anglia,4-0 cu Germania si 7-0 cu Italia...
    granita la Orsova!

  12. #2994
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,454
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip View Post
    Boul de Lobont:
    "Daca era usor,putea sa o faca toata lumea".
    Asta venind de la unul care a luat 6-1 cu Anglia,4-0 cu Germania si 7-0 cu Italia...
    Se referea la facut munti de bani.

  13. #2995
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1


    In alta ordine de idei, mizda-plange de Jackie a scris doua carti in colaborare cu Dinu Cornel
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  14. #2996
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,454
    Reputatie
    1
    Amandoi povestind ca si daca ar trai fiecare cate 200 de ani nu ar avea succesul si trofeele lui Nea Mircea.

  15. #2997
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Belodedici: mi-ar placea sa dispara fcsb si csa steaua.



    Salutam si noi aceasta dorinta launtrica a bravului Miodrag. Il asigur insa ca de metastaza nu a scapat nimeni.

  16. #2998
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,937
    Reputatie
    1
    Pai daca nu are paine nici la ... aia nici la aia... Ce era sa zica si el, "saracu'"
    Sa vina Steaua. Poate poate, cine stie? ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  17. #2999
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,767
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cip View Post
    Boul de Lobont:
    "Daca era usor,putea sa o faca toata lumea".
    Asta venind de la unul care a luat 6-1 cu Anglia,4-0 cu Germania si 7-0 cu Italia...
    Pai tocmai, ca nu e usor sa strici o nationala in asa hal de joaca la nivel de Malta si San Marino.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #3000
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Greseala mare de arbitraj in favoarea clonei de sub pod la meciul cu CS Mioveni. Horatiu Mladinovic, arbitrul meciului, nu a semnalizat interventia lui Dragos Grigore, dar Ion Craciunescu a a spăus la DigiSport ca CS Mioveni ar fi trebuit să primeasca lovitura de la 11 metri.


    Quote Originally Posted by Ion Craciunescu View Post
    Are loc un contact cu Rusu, făra sa aiba loc un contact cu mingea. E lovitură de la 11 metri. Se vede bine, este contact, iar el se si fereste de alunecarea jucatorului de la Rapid. Ii impiedica alergarea.
    Dragos Grigore a recunoscut ca eroarea sa din ultimele minute ale partidei ar fi putut sa ii coste pe giuleșteni.

    Quote Originally Posted by Dragos Grigore View Post
    E adevarat ca pe finalul meciului o greseala facuta de mine putea sa ne coste inca doua puncte pierdute.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  19. #3001
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,767
    Reputatie
    0
    Sugeti pl si tu si Craciunescu care a ajuns o fetitza care sare-n sus la orice faza.

    Asta e adevarul, Dubel, baga bine la capul ala frustrat:
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    N-a fost penalty decat pentru handicapati acolo.
    A dat ala mingea-n spatiu, Grigore a venit la blocaj cum era normal, si ala si-a lovit picioru de Grigore dupa ce-a degajat in loc sa suteze. Si nici macar n-a fost un impact cum trebuie, doar varful si l-a agatat de Grigore. Mortea prostea, ce sa-i fac eu daca e bulangiu?

    Concluzie: n-ai nici o treaba, du-te si linge-n pe Becali in cour inca o data!
    Aceiasi concluzie si pentru tine, Dubel.

    Gresala de care vorbea Grigore e driblingul ala idiot ce-a dus la negro vs. potar.
    In plus, care 2 puncte? Ca n-am castigat meciul. Bietul caine, a uitat si matematica!
    Insa, cu exceptia acelei faze in care a fost tabula rasa, a jucat foarte bine.
    Last edited by Johnny D; 28th November 2021 at 12:24.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #3002
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,448
    Reputatie
    0
    nu cu mult timp in urma citati la greu din comenturile lui ionel (nume de sluga) cracinescu , litera de lege ptr pulimea castrata.
    concluzie, pl o suge ####, bai pasarel coafat.
    Last edited by delaoltenia; 28th November 2021 at 13:35.

  21. #3003
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,767
    Reputatie
    0
    Craciunescu are dreptate de obicei, insa are tendinta sa arbitreze de multe ori un meci de fotbal ca unul de baschet. Sare in sus la orice contact ca o fetiza violata la orice adiere de vant. Faze de galben le vede de rosu si faze de baschet le vede fault. Nici chiar asa.
    Concluzie: tot cu pla lu Becali stai pe gat! Mulgere placuta!


    PS: Pe de alta parte Dario, o duminica placuta. Bafta cu Craiolgutza clone diseara!

    Ohoo, a aparut un Dubel, asa-zisul colegul, ia zi, ia!
    Last edited by Johnny D; 28th November 2021 at 14:15.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •