Page 56 of 148 FirstFirst ... 646545556575866106 ... LastLast
Results 1,156 to 1,176 of 3100

Thread: Declaratia zilei bis

  1. #1156
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Daca nu am dreptate raspune-mi repede si fara google cine a marcat in turneul din anglia a c.c.a si a rupt plasa portii? Si in care meci?

  2. #1157
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Nu te mai astept. Trebuie sa plec la zbor.
    Raspunsul corect : Onisie. Meciul cauta-l singur. Poate mi-l spui maine seara!

  3. #1158
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Nu te mai astept. Trebuie sa plec la zbor.
    suspecta graba asta
    pe felix sa nu-l duci intr-o tara fara acord de extradare,ca ne suparam
    granita la Orsova!

  4. #1159
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Duba: Normal cehii nu vor avea nicio problema. Adica se vor impune fara probleme atat la Ploiesti, cat si la Plzen. Fotbalul cehesc este net superior celui romanesc.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  5. #1160
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Nu stiu daca ai citit bine, dar am inceput fraza cu normal, cehii nu vor avea nicio problema. S-a intamplat anormalul, adica putin noroc de partea echipei lui tiganului mic, dar si, asa acum spunea cineva - forma mai mult decat ciudata a lui Mutu, comparand cu ce a jucat de juma' de an incoace - au facut ca surpiza sa apara. Poate ca n-am luat in calcul jucatorii straini destul de buni pntru aceasta faza a competitiei.
    Last edited by Duba; 8th August 2014 at 11:58.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  6. #1161
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Haide bre, o somnitatea ca matale sa se-nsele in halul asta. Rusinicaaaaaaa.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  7. #1162
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Pentru voi astia cu 11 ani de B fotbalul e o enigma, crede-ma. Va uitati si nu intelegeti nimic. Ba nu, intelegeti ca trebuie sa sustineti echipa infiintata de COMINTERN pana la moarte.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  8. #1163
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Toti afonii tin cu steaua, crede-ma. E cel mai facil sa tii cu echipa tovarasului Nicolae Ceausescu, ca na ''steaua e fermecataaa, echipa noastra calificataaa".
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  9. #1164
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  10. #1165
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Flavius Catzel View Post
    "Îmi doresc să nu ne bată nimeni în acest campionat, măcar în 2014. Apoi, pentru 2015, să fim sănătoși și ne vom fixa alte țeluri îndrăznețe. Vreau zero înfrîngeri în dreptul lui Dinamo, dar cît mai multe victorii. Nu sînt mîniat că am făcut doar o remiză contra Ceahlăului, însă nu sînt bucuros că am luat doar un punct".
    http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/excl...ic-432431.html

    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  11. #1166
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  12. #1167
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Pana si subpodarul Cimpanzica recunoaste superioritatea Stelei.

    Quote Originally Posted by Cimpanzica View Post
    Steaua are experiență, e o echipă bună care știe să gestioneze momentele acestea de calificare. An de an este singura echipă care ne reprezintă. Chiar dacă ne place sau nu ne place. Trebuie să dăm Cezarului ce este al Cezarului, acum, Steaua este portdrapelul României. Asta este Steaua
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  13. #1168
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    oare, sa-i fi crescut cu 2 mm ?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  14. #1169
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    ratatul Marius Niculae a terminat-o cu turcii fără să fi jucat vreun meci! UPDATE "rasii nu m-au căutat, e exclus să merg la Steaua sau Rapid"

    unde sa mergi tu ma ratatule???? la Steaua????

    tu nici macar la rapid sa ii masezi ouale lu` Rada nu cred ca o sa fi primit


    bine ca ne-ai linistit dreacu ca era chiar pericol daca iti puneai in minte sa vii la Steaua
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  15. #1170
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Marius Cimpanzica View Post
    Când începe meciul, Dumnezeu îți dă un punct. E bine dacă reușești să ții de el
    http://www.prosport.ro/fotbal-intern...de-el-13135034
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  16. #1171
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Daniel Pancu:

    "Din 2011, cînd m-am întors, eu nu am nici o poză cu mine la Rapid. Nu mai exista marketing, se desființau toate departamentele."

    http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/dani...ne-433571.html
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  17. #1172
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Gică Hagi despre dezastrul de la U21: "Ți-e greu să și numeri pînă la opt!"


    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  18. #1173
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Huh!?

  19. #1174
    sport legend Adrian S.'s Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    801
    Reputatie
    1
    Genialitatea regelui reiese din simplitatea cuvintelor slobozite din gura-i aurita. Nu e inteles!

  20. #1175
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Dorin Mateut View Post
    Arbitrul a scăpat meciul din mînă în repriza secundă. Eliminările noastre au fost discutabile, primul cartonaș la Bărboianu a fost la o fază simplă, el doar a stat în fața mingii, iar la al doilea a fost un contact bărbătesc și nimic altceva.
    Mai mult, am avut și două penalty-uri neacordate la Grecu și la Elton. E păcat că acești băieți aleargă 90 de minute și un arbitru fără experiență strică jocul și munca acestor băieți
    Bai catzel cu pedigree, iti amintesc ca la una dintre nenumaratele umilinte pe care le-ati indurat, tot de la un contact "barbatesc" unul dintre jucatorii Stelei a stat cu piciorul in gips aproape un an . Mars in ****** la cotet .
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  21. #1176
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dumitru Dragomir View Post
    "Eram la o cafea cu Cornel Dinu și a trecut Valerii Moraru pe lîngă noi. Ne-a salutat, s-a prezentat frumos, foarte discret. Eu i-am zis: băi nene, nu știi în ce te-ai băgat! Cînd a auzit asta, s-a albit la față.

    I-a mai zis și Dinu ceva, dar nu pot să reproduc. Mi s-a părut un om de bună credință Valerii Moraru, dar săracul nu știe în ce în ce a intrat".
    Falimentul scrie pe amaratii de sub pod. Dar ei, saracutii, inca mai spera intr-o minune.
    Johnny, pricepi ma ce se intampla?
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •