Page 33 of 148 FirstFirst ... 2331323334354383133 ... LastLast
Results 673 to 693 of 3100

Thread: Declaratia zilei bis

  1. #673
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by SwedishMafia View Post
    comentariu postat de-un dinamovist pe site-ul digisport
    "romania inseamna dinamo dinamo inseamna pace liniste si respect "
    )
    mai ales liniste si pace
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  2. #674
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    "Mă uit la clasament și o văd pe Dinamo pe locul 11, cu 8 puncte în 7 meciuri. Sunt foarte trist! Un club atât de mare, cu suporterii cei mai tari din România, ar trebui să joace în fiecare sezon din UEFA Champions League. Oh, ce trist sunt ... Forza Dinamo, nu ceda niciodată!", a fost mesajul postat de Dario Bonetti pe facebook.
    prostii romaniei au simpatizant pe masura....

  3. #675
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    nu te lua de Dario ca ai de-a face cu mine
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  4. #676
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SwedishMafia View Post
    "Mă uit la clasament și o văd pe Dinamo pe locul 11, cu 8 puncte în 7 meciuri. Sunt foarte trist! Un club atât de mare, cu suporterii cei mai tari din România, ar trebui să joace în fiecare sezon din UEFA Champions League. Oh, ce trist sunt ... Forza Dinamo, nu ceda niciodată!", a fost mesajul postat de Dario Bonetti pe facebook.
    prostii romaniei au simpatizant pe masura....
    poate era ironic

  5. #677
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Ion Crăciunescu lansează un atac dur la adresa arbitrului Marius Avram!

    Quote Originally Posted by Ion Craciunescu View Post
    "Aceste greșeli flagrante nu sînt întîmplătoare! Pentru arbitrajul de la Dinamo - Petrolul trebuie să dea cineva explicații. Ce nu înțeleg arbitrii este că atunci cînd sînt lucruri clare nu poți să le faci din alb, negru. Nu trebuie să fii arbitru ca să știi că intrarea lui Bălgrădean se sancționează cu cartonaș roșu."
    Dinamo face ce stie mai bine: SA FURE CU ARBITRII!!!
    Last edited by Duba; 23rd September 2013 at 14:35.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  6. #678
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    n-am vazut meciul. Sa inteleg ca negoita a mostenit ,,butoanele" lui borcica ?

  7. #679
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dante7 View Post
    n-am vazut meciul. Sa inteleg ca negoita a mostenit ,,butoanele" lui borcica ?
    Cel putin la acest meci, cu siguranta. Insa nu el este mostenitorul, ci ********ul de Constantin Anghelache. Ala-i omu' cu 'butoanele'
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  8. #680
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Foarte bine, și? Te oftici?

  9. #681
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Nu ma!!!! Mi-e sila de niste de voi! Hoti ati fost, hoti ati ramas si tot de kakat va faceti peste tot. Nu vorbesc de Europa, ca acolo ...
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  10. #682
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Aurel.D View Post
    Foarte bine, și? Te oftici?
    macar recunosti

  11. #683
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mihai Stoica View Post
    Apropo, domnul Dragomir, Piovaccari, pe care oracolul din Bălcești, care în ultima perioadă le dă cam strîmbe, spunea că nu are ce căuta într-o echipă de fotbal.

    Piovaccari a marcat golurile decisive pentru calificarea acestei echipe în grupele Ligii Campionilor. Piovaccari este golgeterul echipei și în competiția internă, deci domnul Dragomir nu stăpînește atît de bine fenomenul. Îl auzeam înaintea meciului cu turcii că îi batem de le sună apa în cap, iar după aia spune că nu avem nici o șansă. Zice omul că e oracol", a declarat Stoica.
    Dai in bot MM-ule acestui ******** spurcat! Acestui parvenit praduitor, care doar prin astfel de mijloace s-a putut mentine in fruntea fotbalului.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  12. #684
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Mda...ai mintea cam scurtă nenea. Ai uitat (de exemplu) că mitică l-a făcut scăpat pe Neaga când fusese transferat de gigi după ce tocmai fusese dovedit dopat la FC Argeș! Asta așa, la o primă aducere aminte. Că el era prieten de table cu gigi și i-a favorizat echipa și în alte dăți, nu mai pomenim.

  13. #685
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Pomenestele ma! Spune in care???? Cat despre Neaga, chiar tu ai spus ca era la FC Arges.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  14. #686
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    In premiera pentru presa din Romania, jegoasa stelista Ana-Maria Steaua Prodan Reghecampf e ignorata de ambele ziare de sport autohtone

    Doamne, ce behaituri la "comentarii", cata indignare, ce tipete de disperare ca e pusa pe ignore o stelista de-a lor !!!
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  15. #687
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Iata, si ziarele zic ca sunteti o mizerie.
    Scarboasa, tot scarboasa !!!

    http://adevarul.ro/news/sport/steaua...5f8/index.html
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  16. #688
    sport legend krokobaursolzos's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    La Bolta Rece
    Posts
    4,235
    Reputatie
    1
    ... sunt curios cat mai dureaza pana cand si televiziunile o sa o puna pe "ignore" ... alaturi de Reghedamf
    Unde am fi azi daca s-ar fi aplicat Punctul 8 ?
    Cine uita e complice!
    Pana ce clasa politica nu se reformeaza de la sine, ICCJ are de lucru ...

  17. #689
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Ma, esti prea curios, dar la minte cam ... subtirel! Crezi ca aia-s tampiti si-si dau singuri cu tesla ... ? Ei isi iau bani din audienta. Si cu cine sa-si faca audienta, cu voi astia 3 paduchi de antistelisti????
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  18. #690
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Pomenestele ma! Spune in care???? Cat despre Neaga, chiar tu ai spus ca era la FC Arges.
    Cum am zis, ori ai mintea scurtă, ori te faci că plouă! Ia de aici un articol scris chiar azi pe tema asta de Maria Andrieș, că tot faci pe mironosița.
    Și ce a enumerat ea sunt doar cele din ultimii ani!! Ia cu sare: http://blogsport.gsp.ro/andries/2013...giile-vorbesc/

  19. #691
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Rahat cu mac amestecat Aurica tata. Astfel de lucruri voi ati facut inzecit in raport cu Steaua. Daca s-ar apuca fatuca asta sa scrie despre voi, i-ar trebui vreo doua ziare.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  20. #692
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristi Chivu View Post
    "Trebuie să recunoaștem superioritatea Stelei în fotbalul românesc, este evidentă. Ei sunt favoriți la câștigarea campionatului și asta ar trebui să le dea liniște. Așa văd eu lucrurile de afară. Ei poate știu mai bine, din interior.

    În România, Steaua nu are adversar. Conducătorii de acolo ar trebui să stea liniștiți în banca lor, la costum, la cravată, să se bucure de fotbalul bun pe care îl practică Steaua, pentru dominația pe care o impun în fotbalul românesc și să se concentreze pentru meciurile din Liga Campionilor"
    Poate inteleg si frustrato-complexatii cum stau lucrurile în fotbalul romanesc.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  21. #693
    craiovean dextercioby's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Vika, Ana, Simona, Genie
    Posts
    5,405
    Reputatie
    1
    Io cred ca e si o strategie, tataita. Aia varza cum el zici tu ii lasa p-ai vostri sa se faca de ris in grupele ChL.
    Jucatorii de tenis se impart in doua categorii, PETE SAMPRAS si restul.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •