Page 80 of 148 FirstFirst ... 3070787980818290130 ... LastLast
Results 1,660 to 1,680 of 3100

Thread: Declaratia zilei bis

  1. #1660
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    daca a zis Iliuta,nu ne mai punem...
    granita la Orsova!

  2. #1661
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Te bagi, stii tu, ca musa ... Mesajul era pt. 'apatrizi'.

    P.S.
    Si un link pt. toata lumea. Sper sa va placa! Mai ales care se identifica cu fosta echipa a securitatii comuniste.

    http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/vasi...ci-457149.html
    Last edited by Duba; 27th August 2015 at 08:27.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  3. #1662
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    In atentia 'apatrizilor' Marius, reivan, patriot, in ultimul timp si Dario!!!!!!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  4. #1663
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    fmm gigi
    acum chiar ca ai belit-o

  5. #1664
    junior
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    68
    Reputatie
    1
    Clar ca este aceasi.

  6. #1665
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    acum chiar ca ai belit-o
    ce arfe de apatrid ai pe tine!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  7. #1666
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    Are alte griji decat sa ma puna pe mine pe lista Obsesii noi/ vara-toamna 2015:


    -generalii aia jegosi sunt coordonati de odiosul Gabita Oprea
    -suporterii trebuie sa vina inapoi la stadion (sau macar sa platesca biletele )

  8. #1667
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    generalii aia jegosi sunt coordonati de odiosul Gabita Oprea
    De data asta chiar ai dreptare.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  9. #1668
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Gura pacatosului...
    "Hai să desființăm echipa, așa poate toată lumea e fericită" ( Duckadam )
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  10. #1669
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    De data asta chiar ai dreptare.
    Baga si ceva dovezi pt sustinerea afirmatiilor tale ca altfel raman doar vorbe "a la Paul"

  11. #1670
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Gura pacatosului...
    "Hai să desființăm echipa, așa poate toată lumea e fericită" ( Duckadam )
    Nu ar strica.S-ar face o reparatie istorica.

  12. #1671
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by brasso15 View Post
    Nu ar strica.S-ar face o reparatie istorica.
    Too late, din pacate. A existat un moment propice, in anii '90, cand se dorea eliminarea mizeriilor din societatea romaneasca. Din pacate acest punct 8 de la Timisoara la nivel fotbalistic nu a fost pus in aplicare chiar din cauza ********ilor...
    ''...despre cum a salvat Dinamo și Steaua: "Ca parlamentar, la un moment dat, am avut, cred, un anumit rol, atunci cand unii voiau sa distruga cluburile Dinamo si Steaua, sustinand ca, dupa Revolutie, acestea trebuie sa fie desfiintate, deoarece reprezentau structuri din trecut.
    " (Adrian Nastase)
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  13. #1672
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Baga si ceva dovezi pt sustinerea afirmatiilor tale ca altfel raman doar vorbe "a la Paul"
    Ce dovezi sa aduc cand se vede cu ochiul liber???!!!!!
    Mizeriile de la MAPN l-au dat in judecata pe 'cioban' dupa 11 ani, ca vezi doamne a luat nu stiu cum echipa. Pai le-am dat-o eu/noi suporterii sau cei de la ministerul care a tras in oameni la asa-zisa revolutie? Sau lumea a uitat ca la vremea respectiva societatea nu mai avea un cent in conturi si ca si li se pusese sechestru pe bunuri (nocturna, sonorizare, birouri etc.)????
    De bine de rau, acest 'cioban' a tinut Steaua la un nivel decent (11 calificari consecutive in grupele cupelor europene, 5 primaveri europene, o semifinala de Europa League, 6 titluri, doua Cupe, Cupa Ligii. Acum s-au trezit ofiteroii, in frunte cu mizeria de Oprea ca vor brand-ul inapoi. O sa le dea Gigi prin gura. In cel mai rau caz se va desfiinta echipa si basta.
    Ramaneti voi astia puri si neprihaniti cu Armata pooli, care la 25 de ani de la brambureala din decembrie doreste sa aiba din nou echipa de fotbal. Cretinism in stare pura!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  14. #1673
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Sa aiba, sa aiba!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #1674
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gheorghe Hagi :
    Când mă duc în Oltenia, se ridică părul pe mine, mă simt fotbalist, mă simt bine. Acolo a început istoria frumoasă a fotbalului românesc și am un respect deosebit pentru toți cei care au realizat acest lucru
    Declaratie facuta la Ovidiu, inaintea deplasarii pentru meciul de la Craiova.

    Se vede ca ii curge prin vene sange ros-albastru ...

  16. #1675
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Declaratie facuta la Ovidiu, inaintea deplasarii pentru meciul de la Craiova.

    Se vede ca ii curge prin vene sange ros-albastru ...
    Si tot retardat ramane rejele, si daca merge la Craiova.

  17. #1676
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by brasso15 View Post
    Si tot retardat ramane rejele, si daca merge la Craiova.
    Mai retardat ca tine, n-as crede!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  18. #1677
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Vasile Turcu l-a acuzat zilele trecute pe Rednic pentru faptul că îi ia comisioane de la transferuri, dar i pentru că îi datorează 10.000 de euro.

    Azi, fostul acionar al lui Dinamo a continuat atacurile la adresa antrenorului după ce a aflat că acesta dorete să-l dea în judecată.


    Quote Originally Posted by Vasile Turcu View Post
    Mă dă în judecată Rednic? Ce să spun! În ce judecată mă dă, mai dă-l Păi cîi bani i-am dat eu i nu mi i-a dat înapoi!?

    I-am trimis muncitori, să-i facă nu tiu ce la casă, oamenii au lucrat, au rezolvat Dar el nici pînă azi nu mi-a plătit lucrarea, mi-a dat eapă!

    Aa că să mă dea în judecată, de asta nu mai pot eu.
    Ce canalie de om acest Rednic!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  19. #1678
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Mai retardat ca tine, n-as crede!
    Eu ti-am mai spus ca tu ai imbatranit degeaba.Chiar nu ti-e rusine?

  20. #1679
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,452
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    In atentia 'apatrizilor' Marius, reivan, patriot, in ultimul timp si Dario!!!!!!


    Ilie Dumitrescu le cere și el suporterilor Stelei să revină la stadion, fiind de părere că echipa lui Gigi Becali este continuatoarea formației la care el a jucat.
    auzi bre, nu prea esti pe treaba ta .

    "apatrizi" ??!!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  21. #1680
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Razvan Burleanu View Post
    "Nu am primit nici o solicitare. Nici UEFA nu a întrebat nimic, situațiile sunt clare și subiectul nici nu ar trebui să se mai rostogolească.

    Steaua este acolo indiferent de numele pe care-l poartă, Steaua sau FCSB joacă în Liga 1. În momentul de față au ca obiectiv castigarea campionatului după ratarea calificării în competițiile europene.

    Alte situatii din acestea halucinante vă asigur că nu au cum să se întample”
    Aviz cretinilor de aici si de aiurea care pun botul la ceea ce spune aceasta mizerie pe nume Talpan.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •