Page 64 of 148 FirstFirst ... 1454626364656674114 ... LastLast
Results 1,324 to 1,344 of 3100

Thread: Declaratia zilei bis

  1. #1324
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mesajul dur al lui Cohn pentru Cornel Dinu View Post
    "Je suis canalie pentru că nu am agreat jocurile lor murdare, cumpăratul meciurilor, trofee câștigate necinstit, mințitul fanilor".
    Asta a fost si e dinamo, campioana blaturilor! Asta este motivul pt. care s-au facut tot timpul de kakat in Europa si nu numai!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  2. #1325
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Parttzzzzzzzzzzzzzzzzzz
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  3. #1326
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Pachistanezule, partiiete ma la tine sub pod! Aici avem lucruri importante de transmis celor care vor sa intelega ceva din ce se intampla in fotbal.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  4. #1327
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Aoleo, dar ce duhneste a hoit dupa ce posteaza exponatul asta de la Antipa!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  5. #1328
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    'Ti', du-te ba si fa-ti armata!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  6. #1329
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Fi-ti-ar umorul ala de tanar octogenar!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  7. #1330
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Constantin Grecu View Post
    :Nu mi-au convenit condițiile de la Rapid, acum aștept alte oferte.


    Mi s-a propus o anumită sumă la semnarea contractului, am fost de acord, dar cînd mă pregăteam să semnez, mi s-a spus că respectivii bani mi-au fost trecuți în contract și că îi voi primi la un anumit moment, nu cînd semnez.

    Acest lucru m-a deranjat, pentru că nu aveam nici o garanție, așa că în acest moment pot spune că sînt jucător liber de contract și aștept oferte.


    Ce tepari ordinari!!!!! Na ca gustul ciorbii au ramas in 8 jucatori!

    'TIGANIE' CA-N GIULESTI, NICAIERI N-AI SA GASESTI!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  8. #1331
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    ce mi-i joaca Duba pe genunchi
    daca o mai tii asa ii faci se se desfiinteze de rusine nu mai asteapta decizia legala
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  9. #1332
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Ce genunchi, ma, ai luat-o pe nebunie? Pai astuia ii joaca genunchii si cand isi tine stranepotii in brate.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  10. #1333
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    "Probabil că Tamaș că va fi la Steaua. Sînt șanse să semnăm cu el. Este consacrat ca un jucător foarte bun. Are 5 ani de Anglia. Sper ca integrarea lui la Steaua să fie foarte bună. Eu sper ca Gabi să nu aibă probleme cu suporterii, mai ales că el e un caracter pașnic. Nu cred că e un tip care să intre în conflict cu oamenii", a spus Argăseală la televiziunea sportro.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  11. #1334
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Argaseala despre interesul Stelei pentru Teixeira: “Avem sapte jucatori pe postul lui"

    http://www.onlinesport.ro/forum/newr...reply&t=636997
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  12. #1335
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Danut Lupu View Post
    Nu cred că Tamaș va avea probleme la Steaua pentru că acum nu mai este o rivalitate între cele două echipe. Nu poate fi rivalitate între locul 1 și locul 8.


    Sa ne traiesti Lupusoare, ca prea le spui pe sleau!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  13. #1336
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Pt. nerozii care tot il injura pe Becali:


    Quote Originally Posted by Narcis Răducan View Post
    "Încep să cred că Gigi Becali era cel mai liniștit patron".

    DE-MEN-TI-AL!!!!!!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  14. #1337
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    ce e demential? ca tu nu intetelegi sarcasmul sau ca il sugi de cur inuman pe jijel.

    moderatrii nu-l vad pe asta cum se zbate? sa-i curme cineva suferinta.
    retired.

  15. #1338
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    E mai mult decat demential, ma!
    Tu nu intelegi, ma, ca toti patronii au grija de banii lor. Ca toti patronii au iesiri nelalocul lor atunci cand nu iese treaba cum trebuie. Tu si altii ca tine credeati ca Gigi e singurul care le vorbeste angajatilor, sa spunem, mai dur, sau ca se baga peste antrenor. Baga, ba la capatana!!!! Toti fac la fel, iar Gigi e chiar soft in comparatie cu altii.

    Va spus MM-ul cum Dan Petrescu era injurat in toate felurile de Bucsaru, cum Porumboiu, la fel, ii facea in fel si chip pe unii dintre angajati. Uite ca acum vine si Raducan si spune cam acelasi lucru: "Încep să cred că Gigi Becali era cel mai liniștit patron".

    Trezeste-te cap de musca! Cei care fac astfel de declaratii lucreaza in fotbal si stiu ce spun. Nu mai abera ca te faci de kaka.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  16. #1339
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    frate , daca m-ar suge cineva asa de cur m-as simti si eu prost pentru el.. mi-ar fi rusine
    coaie , termina cu exemplele balcanice , eu nu vreau sa stiu ce patron cu aceleasi 4 clase din romania imbogatit pe spatele prostilor ( ca tine ) se baga peste antrenori in cine stie ce satuc , Steaua nu e un satuc , nu e astra , e o echipa castigatoare de cupa europeana , daca ma duc si spun in norvegia , suedia , finlanda , irlanda de nord , danemarca , ungaria - am bagat tari cu un fotbal cu profil ma scazut , ca am vazut ca tu sari de cur in sus cand vine vorba de fotbalul civilizat , cum sa ajungem noi ca aia? - ca la Steaua patronul are 3 clase si se baga peste antrenori si se pisa constant pe tot ce inseamna suporteri si fosti jucatori o sa ramana prosti. daca mai spun si ca exista retardati care il mai si sustin "ca el baga bani" , <si scoate inzecit , ba chiar nu baga deloc ;( > o sa priveasca steaua ca pe o haraciumba , ceea ce in fotbalul european actual si este , o haraciumba.
    nu din cauza patronului , stai linistit.. ca doar nu el trebuie sa cumpere / vanda jucatori.
    Last edited by reivan; 18th January 2015 at 10:29.
    retired.

  17. #1340
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by reivan View Post
    frate , daca m-ar suge cineva asa de cur m-as simti si eu prost pentru el.. mi-ar fi rusine
    coaie , termina cu exemplele balcanice , eu nu vreau sa stiu ce patron cu aceleasi 4 clase din romania imbogatit pe spatele prostilor ( ca tine ) se baga peste antrenori in cine stie ce satuc , Steaua nu e un satuc , nu e astra , e o echipa castigatoare de cupa europeana , daca ma duc si spun in norvegia , suedia , finlanda , irlanda de nord , danemarca , ungaria - am bagat tari cu un fotbal cu profil ma scazut , ca am vazut ca tu sari de cur in sus cand vine vorba de fotbalul civilizat , cum sa ajungem noi ca aia? - ca la Steaua patronul are 3 clase si se baga peste antrenori si se pisa constant pe tot ce inseamna suporteri si fosti jucatori o sa ramana prosti. daca mai spun si ca exista retardati care il mai si sustin "ca el baga bani" , <si scoate inzecit , ba chiar nu baga deloc ;( > o sa priveasca steaua ca pe o haraciumba , ceea ce in fotbalul european actual si este , o haraciumba.
    nu din cauza patronului , stai linistit.. ca doar nu el trebuie sa cumpere / vanda jucatori.
    Ma jurjuvene ma, ma tu esti redus rau de tot, ma! Pe cuvant!
    Ma, tu n-ai inteles ca altii au facut acele declaratii, nu eu. Daca pe MM, tu si altii ca tine, nu l-ati crezut, pe Raducan, o persoana mai mult decat ok, de ce nu-l puteti crede? Doar pt. ca v-au ramas in cap sute, daca nu chiar mii, de articole negative scrise la adresa lui Becali? Ma, tu poti avea ceva discenamant? Poti sa-ti pui intrebari, de genul de ce pana si Narcis Raducan face astfel de afirmatii?????

    N-am sarit 'de cur in sus' niciodata. Am spus ca nu putem fi la nivelul echipelor din Germania, Franta, Anglia, Italia, poate chiar si Elvetia. pt. ca economia nu este la nivelul tarilor enumerate mai inainte. Pur si simplu n-ai cum sa te lupti cu cei care au bugete de 4, 5, 6, 10 si chiar 20 de ori mai mari ca tine. Daca tu nu pricepi sau nu te duce mintea, e doar problema ta.

    Se pisa constant pe unii suporteri, cred ca ai vrut sa scrii, adica pe voi astia fara creier, care credeti ca voi ar trebui sa fiti bagati in seama mai mult si ca ceea ce spuneti voi e litera de lege. E bine nu se poate, nu se potriveste, pt. ca nicaieri in lume suporterii nu comanda pe banii patronatului. Pricepi sau mai vrei un desen?

    Hai ca mi-am pierdut destula vreme cu unul care nu vrea sau, cine stie, nici nu poate, sa priceapa ceea ce toti oamenii din fotbal spun - mai precis ca fara Gigi Steaua era acum ca si dinamo, rapid, Timisoara sau cine mai vrei tu. O zi buna!
    Last edited by Duba; 18th January 2015 at 11:02.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  18. #1341
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    stai la coada la pensie dubel , steaua nici fara patron nu era acum in alta pozitie decat asta.
    cand a jucat Steaua in toate orasele provinciale "acasa" ca nu voia stadion cum era ? nu se pisa pe suporteri?
    coaie , eu nu urmez diversi formatori de opinie ca pot sa emit si eu opinii - ceea ce tu nu cred ca poti ca mereu imi citezi din cineva- , ma doare-n **** de ce zice meme , gsp , prosport , raducan etc. eu spun ce vad.
    si tu nu spui nimic , faci pe aici abuz de cuvinte si quote's degeaba , nu spui nimic niciodata. si ocolesti orice subiect.

    e trist ca la varsta ta te multumesti cu "ajungeam ca rapid si dinamo" si sa lingi un cioban cu 4 clase in cur.
    retired.

  19. #1342
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by reivan View Post
    se pisa constant pe tot ce inseamna suporteri
    Sunt de acord in mare parte cu ce spui in afara de asta.
    Ultrasii trebuiesc calcati pe cap cu fiecare ocazie.
    __________________

  20. #1343
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    spune asta intr-un stadion in ..germania daca vrei.
    gandirea asta extremista nu subliniaza altceva decat prostia aluia care o adopta.
    toti calatorii cfr sa moara cu niste cai in cur , cam asta spui tu aici.

    cu pardon sa-mi fie , de unde durerea? ti-au furat baietii acadelele cand erai pusti?
    retired.

  21. #1344
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Diferența dintre "Sfinți" și păcătoși

    http://vochin.gsp.ro/stiri/1787/dife...i-pacatosi.htm


    Miercuri, 14 ianuarie 2015. Pe terenul închiriat la Buftea, noul antrenor al Rapidului, Cristi Pustai, a împărțit lotul în două. 5 contra 2.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •