Page 52 of 148 FirstFirst ... 242505152535462102 ... LastLast
Results 1,072 to 1,092 of 3100

Thread: Declaratia zilei bis

  1. #1072
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Jeleul il musca pe Rotariu
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  2. #1073
    sport legend Jeleul's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,421
    Reputatie
    1
    Manca-i-ai serpisoru lu' Roti.

  3. #1074
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    "Înainte de meci, băieții de la Securitate au ascultat ședința tehnică a lui Boskov, ținută la hotel. A numit toți jucătorii de la Dinamo, știa totul despre noi. Mircea Lucescu a venit la rândul lui la ședința noastră tehnică cu stenograma ședinței lui Boskov și ne-a arătat fiecare cum trebuia să fim ținuți de cei de la Sampdoria, ca să știm cum să contracarăm"

    http://www.prosport.ro/fotbal-extern...-1989-12537322



    Nu furau...dar ascultau pe la usi .
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  4. #1075
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    apropo de oi in blana de caine... .

    rasul Stoican e îndrăgostit de echipa sa: ”Mi-e drag de jucători cînd îi văd că zburdă”

    uite unde erau mielutii
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  5. #1076
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Mircea Lucescu despre Diego Simeone, antrenorul momentului: "Eu l-am descoperit, pe vremea cand stia sa dea in minge doar cu latul"

    http://sport.hotnews.ro/stiri-fotbal...doar-latul.htm
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  6. #1077
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  7. #1078
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  8. #1079
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Este posibil să luăm campionatul în sezonul viitor. Luăm lucrurile pas cu pas, am fost și anul ăsta aproape de un loc 3, este important că sîntem pe un loc de Europa League la finalul sezonului.
    stoican
    de ce face astfel de declaratii?

  9. #1080
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    cum de ce ?...pentru ca este dinamovist .
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  10. #1081
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bruno Madeira View Post
    "La ce echipă aș vrea să ajung? La Steaua, normal. Toată lumea și-ar dori să joace acolo"


    Cea mai tare declaratie a unui jucator strain care joaca in campionatul nostru.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  11. #1082
    sport legend tifosi's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Nazi Germany
    Posts
    1,385
    Reputatie
    1
    Toti cei fara talent isi doresc sa joace acolo
    LOVE FOOTBALL ! HATE ANTIFA !!!

  12. #1083
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    asa e. cine vrea performanta si respect,se duce la rapid
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  13. #1084
    sport legend Jeleul's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,421
    Reputatie
    1
    Hinghisor + Mache. Pupi in Herastrau.

  14. #1085
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Jelly + tifos = liga secunda
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  15. #1086
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    da-te ba ca vine uraganu`

    "Hegemonia" Stelei amenințată de o altă formație: "La anul vine uraganul, adică venim noi"

    "Nu le-a ținut nimeni piept, nu au avut concurență. Au cîștigat la pas. Ei au meritat campionatul, nu au avut adversari. Dar vine uraganul la anul, adică noi, să se pregătească", a spus, vizibil amuzat, Manea.

    Viorel Moldovan laudă echipa din Ghencea, fiind convins că Steaua a fost cea mai puternică formație a acestui campionat, pe care l-a dominat lejer.

    "Merită cu prisosință titlul de campioană. Cei de la Steaua au controlat acest campionat. Au o echipă puternică și omogenă. Bravo lor", a precizat Moldovan.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  16. #1087
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Adrian Cristea View Post
    Cu strategia actuală, Dinamo nu poate emite pretenții la titlu. Să privim lucrurile realist, n-are nici o treabă! Cu salarii mici, cu transferuri low cost nu se face performanță. Nu critic, spun doar cum e în fotbal"
    Absolut corect. Fara bani nu se poate face performanta in fotbal, dar nu numai.
    Cretinii care-l injura pe Gigi sa bage la capatana!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  17. #1088
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    [QUOTE=Iulian Apostol;4017410]"Între Steaua și Rapid e o diferență uriașă ca echipe, ca si club. În primul rînd, vorbesc trofeele. Era previzibil că se va ajunge în situația în care a ajuns Rapid. George Copos e vinovat! Credeți că a semnat cineva vreun contract mare la Rapid fără aprobarea lui? N-a semnat nimeni, el avea pixul în mînă, el a semnat.

    Ar trebui să se termine povestea asta pentru că e urîtă în primul rînd pentru suporterii pătimași pe care îi are această echipă. Eu cred că soluția cea mai bună e ca Rapid să fie declarată în faliment, asta e soluția. Chestia asta cu insolvența este cea mai mare păcăleală. Te-ai folosit de anumiți oameni apoi te ascunzi în spatele insolvenței și nu îți mai plătești creditorii. Insolvența înseamnă a păcăli lumea".

    Toata lumea se gandeste la trofee numai ei nu!!!!! Saracutii!!!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  18. #1089
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,140
    Reputatie
    1
    Vorba spurkatului de Apostol: MUCLES!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  19. #1090
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    Apostolul Iulian e al 13-lea Apostol?
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  20. #1091
    sport legend tifosi's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Nazi Germany
    Posts
    1,385
    Reputatie
    1
    [QUOTE=Duba;4021356]
    Quote Originally Posted by Iulian Apostol View Post
    "Între Steaua și Rapid e o diferență uriașă ca echipe, ca si club. În primul rînd, vorbesc trofeele. Era previzibil că se va ajunge în situația în care a ajuns Rapid. George Copos e vinovat! Credeți că a semnat cineva vreun contract mare la Rapid fără aprobarea lui? N-a semnat nimeni, el avea pixul în mînă, el a semnat.

    Ar trebui să se termine povestea asta pentru că e urîtă în primul rînd pentru suporterii pătimași pe care îi are această echipă. Eu cred că soluția cea mai bună e ca Rapid să fie declarată în faliment, asta e soluția. Chestia asta cu insolvența este cea mai mare păcăleală. Te-ai folosit de anumiți oameni apoi te ascunzi în spatele insolvenței și nu îți mai plătești creditorii. Insolvența înseamnă a păcăli lumea".

    Toata lumea se gandeste la trofee numai ei nu!!!!! Saracutii!!!
    Nu a spus nici macar un mucles, socheres, hasmocar si alte apelative folosite pe langa cimitirul ghencea?
    LOVE FOOTBALL ! HATE ANTIFA !!!

  21. #1092
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •