Page 34 of 148 FirstFirst ... 2432333435364484134 ... LastLast
Results 694 to 714 of 3100

Thread: Declaratia zilei bis

  1. #694
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dextercioby View Post
    Io cred ca e si o strategie, tataita. Aia varza cum el zici tu ii lasa p-ai vostri sa se faca de ris in grupele ChL.
    Mai bine sa te faci de ras in ChL decat sa te faci de kakat in campionatul romanesc!. Unii se fac de ras cu echipe ale caror bugete depasesc chiar si 200 de milioane de euro, asa cum este Chesea, altii, nu-i mai numesc, se fac de ras cu echipe de doi bani de prin Europa League. Asta-i diferenta pustulache. Sunt sigur ca n-ai priceput nimic. Dar nici nu voi mai insista.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  2. #695
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ladislau Boloni View Post
    "E normal ca o astfel de înfrângere să pară dureroasă, dar cei cunosc fotbalul european trebuie să admită că este un rezultat logic. Ar fi fost un mare miracol orice alt rezultat, indiferent de ce s-a întâmplat anul trecut. Reghecampf nu le poate spune jucătorilor că vor pierde meciul, trebuie să-i încurajeze. Orice echipă din România are două mari probleme atunci când vrea să aducă un jucător important: salariul și campionatul românesc despre care nu se vorbește. În acest moment, spre exemplu, un jucător din liga a doua franceză nu este dispus să vină în prima ligă românească", a declarat Ladislau Boloni la emisiunea "Ora de ProSport".
    Bagati ma la cap!!!!! Mai ales frustrato-complexatii antistelisti! Dar nu numai! mai sunt si ignoranti in stare pura care spun ca tin cu Steaua, dar ei habar nu au cu ce se mananca acest sport.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  3. #696
    sport legend florian.X's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania,din pacate...
    Posts
    1,828
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Bagati ma la cap!!!!! Mai ales frustrato-complexatii antistelisti! Dar nu numai! mai sunt si ignoranti in stare pura care spun ca tin cu Steaua, dar ei habar nu au cu ce se mananca acest sport.
    ia, fa-ne tu o schema atunci, sa intelegem...ca pentru muritorii de rand asa, incet, sa n-ametim
    Rapid NU MOARE!!!

  4. #697
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by florian.X View Post
    ia, fa-ne tu o schema atunci, sa intelegem...ca pentru muritorii de rand asa, incet, sa n-ametim
    Pai daca n-ai inteles ce a spus Loti Boloni, ce rost mai are sa-ti fac schema???? Oricum nu vei intelege absolut nimic. Tu esti pierdut pentru cauza stelista. Tu esti un antibecalist si ATAT!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  5. #698
    sport legend florian.X's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania,din pacate...
    Posts
    1,828
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Pai daca n-ai inteles ce a spus Loti Boloni, ce rost mai are sa-ti fac schema???? Oricum nu vei intelege absolut nimic. Tu esti pierdut pentru cauza stelista. Tu esti un antibecalist si ATAT!
    nici macar, sincer ma doare-n * de becali, deja nu mai imi pasa de mult de persoana lui, fiindca mi-a adus atat de multa scarba, incat sa nu mai imi pese...chestia e ca UNII dintre voi va mintiti cu niste rezultate false, aceeasi "unii" care acum cativa ani erati toti fierti pe gigi, ca VPM, Ghencea, casa noastra, si culmea, acum cand a inceput echipa sa mearga, s'teti toti in orgasm, si chiar nu va sinchisiti sa vedeti ce se intampla de fapt, si cum p'astia ( ca asta nu e o conducere profesionista NICIODATA!!! ) din club ii doare FIX IN * DE VOI!!! si totul e o manevra sustinuta de rezultate...dar hai s'o luam "babeste" atunci:
    1. de ce marele suporter mihai stoica - el, care era fiert tot pe Nord& Sud, galerii, vrajeli, ale ale... - dintr-o data si-a schimbat opinia despre baietii aia din Sud??? pentru ca nu l-au pupat in * pe gigi???
    2. ultimele etape, timisoara 2004, vaslui 2006, viitorul ct. 2013??? intreb, nu dau cu parul, ca te simt sincer azi... ( o sa-mi spui probabil ca si altii...ma doare-n * de altii, vorbesc strict de steaua )
    3. zi-mi un club profesionist DIN LUME care isi bate joc de fostele glorii, si nu le respecta...iti spun eu: NU EXISTA!!!
    4. CUM TI SE PARE "CAMATARIA" DIN JURUL CLUBULUI??? CUM VEZI TU INFLUENTA VERILOR/ SEXYMANELISTE ANA MARIA PRODAN???
    Last edited by leodacin; 3rd October 2013 at 23:25. Reason: fara vulgaritati
    Rapid NU MOARE!!!

  6. #699
    sport legend florian.X's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania,din pacate...
    Posts
    1,828
    Reputatie
    1
    Rapid NU MOARE!!!

  7. #700
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by florian.X View Post
    ma doare-n * de altii, vorbesc strict de steaua )
    aceste vorbe ne doare...
    Last edited by leodacin; 3rd October 2013 at 23:26.
    granita la Orsova!

  8. #701
    craiovean dextercioby's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Vika, Ana, Simona, Genie
    Posts
    5,403
    Reputatie
    1
    Organu' ie la liber, moderatorii doarme. Sa ne bagam, deci.
    Jucatorii de tenis se impart in doua categorii, PETE SAMPRAS si restul.

  9. #702
    sport legend florian.X's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania,din pacate...
    Posts
    1,828
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip tm View Post
    aceste vorbe ne doare...
    las' ca-ti trece, esti baiat mare
    Rapid NU MOARE!!!

  10. #703
    sport legend florian.X's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania,din pacate...
    Posts
    1,828
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dextercioby View Post
    Organu' ie la liber, moderatorii doarme. Sa ne bagam, deci.
    poate asa pricepea omu' cu exprimare mai directa, dar vad ca nici asa nu merge...
    PS: poa' sa-mi dea avertisment/ bann, nu-mi pasa
    Rapid NU MOARE!!!

  11. #704
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by dextercioby View Post
    Organu' ie la liber, moderatorii doarme. Sa ne bagam, deci.
    Nici chiar asa.

  12. #705
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by florian.X View Post
    nici macar, sincer ma doare-n * de becali, deja nu mai imi pasa de mult de persoana lui, fiindca mi-a adus atat de multa scarba, incat sa nu mai imi pese...chestia e ca UNII dintre voi va mintiti cu niste rezultate false, aceeasi "unii" care acum cativa ani erati toti fierti pe gigi, ca VPM, Ghencea, casa noastra, si culmea, acum cand a inceput echipa sa mearga, s'teti toti in orgasm, si chiar nu va sinchisiti sa vedeti ce se intampla de fapt, si cum p'astia ( ca asta nu e o conducere profesionista NICIODATA!!! ) din club ii doare FIX IN * DE VOI!!! si totul e o manevra sustinuta de rezultate...dar hai s'o luam "babeste" atunci:
    1. de ce marele suporter mihai stoica - el, care era fiert tot pe Nord& Sud, galerii, vrajeli, ale ale... - dintr-o data si-a schimbat opinia despre baietii aia din Sud??? pentru ca nu l-au pupat in * pe gigi???
    2. ultimele etape, timisoara 2004, vaslui 2006, viitorul ct. 2013??? intreb, nu dau cu parul, ca te simt sincer azi... ( o sa-mi spui probabil ca si altii...ma doare-n * de altii, vorbesc strict de steaua )
    3. zi-mi un club profesionist DIN LUME care isi bate joc de fostele glorii, si nu le respecta...iti spun eu: NU EXISTA!!!
    4. CUM TI SE PARE "CAMATARIA" DIN JURUL CLUBULUI??? CUM VEZI TU INFLUENTA VERILOR/ SEXYMANELISTE ANA MARIA PRODAN???
    Nici tu nu crezi ce spui. Avatarul spune ca minti cu nerusinare.

    Si acum sa-ti raspund la intrebari.
    1. Nu ma intereseaza Mihai Stoica, decat pentru ca este la Steaua si apara, cum n-a facut-o nimeni pana acum, imaginea si performantele echipei. Atata timp cat si prin contributia lui echipa are rezultate (au spus-o atat Olaroiu, cat si Reghe, dar si Dan Petrescu cand era la Urziceni), consider ca avem nevoie de el.

    2. In toate campionatele pe care le-ai enumerat, echipele cu care n-am batut in acele editii la titlu (de fapt in doua) au facut infinit mai multe aranjamente decat noi. Probabil ca imi vei replica ca noi nu avem nevoie facem asa ceva. Si eu iti raspuns ca altfel nu se putea. In perioada respectiva atat dinamo, cat si echipa care mai are putin si-si da duhul aveau o retea de arbitrii si de echipe cu care blatuiau, incat daca erai de o corectitudine desavarsita n-aveai cum sa te impui. Iti reamintesc ca mizeriile de la dinamo au blatuit si ei in ultima etapa la Pitesti, unde finantator era Netoiu, iar gunoaiele din tiganie blatuisera cu CFR-ul la Fagaras.

    3. Zi-mi tu mie foste glorii ale oricarui club profesionist DIN LUME care isi critica echipa la modul cum o face T. Stoica sau Iordanescu ... iti spun eu: NU EXISTA!!!

    4. Nu stiu despre ce camatarie vorbesti. Eu observ ca avem cea mai buna conducere tehnica si cel mai bun manager. Rezultatele vorbeste,
    Toti jucatorii au impresari. Ca jucatorii si-i aleg pe cei mentionati de tine e doar problema lor.


    Am si eu o intrebare pentru tine. Esti tovaras cu baiatul lui Oprea? Nu de alta, dar se zvoneste ca e generos si la punga gros. De fapt taica-su. Intrebare este valabila si pentru revein, dar si pentru Marius.
    Last edited by Duba; 4th October 2013 at 18:45.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  13. #706
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    bai baiatule tu esti in firea ta? Trecand peste "decaturile" insirate cu nonsalanta : cand dracu a comentat Tudorel Stoica Steaua? A vorbit de mitza foame dar nu de Steaua.
    Auzi paranoia pe om daca eram tovaras cu oprea crezi ca o mai ardeam pe forumuri la ora asta sa ma cert cu persoane dubioase ca tine? .
    Cel mai bun manager : ahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhah ahahahah maaaaaaaaaarsssssssssssssssssss . Ce face ma manageru asta , ia spune?
    retired.

  14. #707
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by reivan View Post
    cand dracu a comentat Tudorel Stoica Steaua? A vorbit de mitza foame dar nu de Steaua.
    Auzi paranoia pe om daca eram tovaras cu oprea crezi ca o mai ardeam pe forumuri la ora asta sa ma cert cu persoane dubioase ca tine? .
    Cel mai bun manager :
    Ce face ma manageru asta , ia spune?
    A comentat, a comentat, stai bland. Si nici macar de MM n-are voie. Cand s-o lua MM-ul de el, abia atunci are voie. Pt. ca la nivel intelectual Mihai Stoica ii este net superior.

    Cu Oprea jr., sper ca m-am facut fine inteles. Cica arunca cu bani in fraierii care tipa impotriva lui Gigi, iar acum a lui MM.

    Da, da, cel mai bun manager. Cu siguranta! Pe unde a fost a avut numai performante.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  15. #708
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    oprea e o saracie. Oprea daca vine pe stadion si sta la tribuna isi ia injuraturi si flegme. Tudorel Stoica se pisa pe mitza la orice capitol vrei tu.

    Pana nu ne trezim si nu ne dam seama ca suntem ca tara in *****ul asta e din cauza oamenilor ca tine care le gasesc nod in papura alora care iau atitudine probabil ca nu o sa intelegem pe deplin cum sta treaba.
    retired.

  16. #709
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    meme a avut performante ? mars ba. Ce face ma meme asta? Performante au avut olaroiu , petrescu , reghecampf (asta - oare? ) nu saracia de meme.
    retired.

  17. #710
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Hai ca n-am ce sa mai discut cu tine. Tu pui etichete fara sa argumentezi. Esti un ignorant si basta.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  18. #711
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Radu Cosasu View Post
    Steaua în fata lui Chelsea a fost ca o echipa oarecare din Liga lui Mitica în fata Stelei.
    Idiotii sa bage la dovleac si sa ia aminte!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  19. #712
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    bine iti zicea Tyler ba , tu nu esti om. Ma intreb daca esti troll. Refuz sa cred ca exista oameni atat de limitati si mani****ti.
    retired.

  20. #713
    sport legend florian.X's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania,din pacate...
    Posts
    1,828
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Hai ca n-am ce sa mai discut cu tine. Tu pui etichete fara sa argumentezi. Esti un ignorant si basta.
    pusesem niste intrebari, si n'ai venit cu raspunsuri...dar nu te grabesc, ia-o usor...
    Rapid NU MOARE!!!

  21. #714
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by florian.X View Post
    pusesem niste intrebari, si n'ai venit cu raspunsuri...dar nu te grabesc, ia-o usor...
    Vezi ma ca si eu ti-am pus o intrebare.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  22. 5th October 2013, 15:42
    Reason
    sanctionat

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •