Page 17 of 148 FirstFirst ... 715161718192767117 ... LastLast
Results 337 to 357 of 3100

Thread: Declaratia zilei bis

  1. #337
    Banned
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    188
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Limbaj specific tiganiei Julestului. Poate se sesizeaza si vreun moderator.
    Medicamenteeeeeeeeeeeeeee!!

  2. #338
    craiovean dextercioby's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Vika, Ana, Simona, Genie
    Posts
    5,405
    Reputatie
    1
    Duba, vrei sa fii Julit ?
    Jucatorii de tenis se impart in doua categorii, PETE SAMPRAS si restul.

  3. #339
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    E deja julit...la neuron.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  4. #340
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tiganu' de la 3 coceni View Post
    Borussia va juca finala, cum am fi putut-o juca și noi, cu Șahtior. Sînt convins de asta. Deși am pierdut cu 3-0 la Dortmund, per ansamblu am fost egalii nemților, uneori chiar peste ei.
    Colonelul de securitate Mircea Lucescu, alias tiganu' de la 3 coceni, creatorul cooperativei, nu se dezminte. Mi-e sila de acest jeg uman! Si cand te gandesti cati admiratori are printre suporterii echipei sarmane si ai celor care simpatizeaza cu echipa fostei securitati comuniste ... Bleach!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  5. #341
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    Il Muce a inventat Borussia Dortmund. Tot el le-a trimis SMS-uri jucatorilor Borussiei pentru a le spune cum sa bata Realul.

    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  6. 27th April 2013, 22:18

  7. #342
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Tylere, ia bre o poza cu ionita 2 sa te mai linistesti!

    http://www9.gsp.ro//usr/thumbs/thumb...x-ionita-2.jpg

    Trădare la nivel înalt. Un jucător al Rapidului a fost surprins purtînd tricoul Stelei


    de dinamovisti stelisti de mici am mai auzit dar dracu stia ca sunt si rapidisti asa fanatici


    Ioniță se scuză: "Vreau să trec clasa"
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  8. #343
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Ioniță se scuză: "Vreau să trec clasa"

    Nu va e rusine, amenintati copilu' ca daca nu joaca in tricoul Stelei ramane repetent. Ce comunisti .

  9. #344
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    Ionita 2, este un gunoi. Acum inteleg eu de ce nu mai dadea randament.)
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  10. #345
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,458
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Tylere, ia bre o poza cu ionita 2 sa te mai linistesti!

    http://www9.gsp.ro//usr/thumbs/thumb...x-ionita-2.jpg

    Trădare la nivel înalt. Un jucător al Rapidului a fost surprins purtînd tricoul Stelei


    de dinamovisti stelisti de mici am mai auzit dar dracu stia ca sunt si rapidisti asa fanatici


    Ioniță se scuză: "Vreau să trec clasa"
    S-a blocat traficul sub pod din cauza pozei,suferinta mare,sinucideri in masa...

    "Am venit să văd un meci la Cupa Liceelor și ce crezi, jucătorul nostru, Alexandru Ioniță, poartă tricoul Stelei pe el. Noi facem tot felul de programe în care ne arătăm ura pentru această echipă și el ce face.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  11. #346
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    shumputzica, retardatul cu chestia mica, a ajuns sclav la arabeti. pupa pamantul si face plecaciuni arabetilor.
    asta doar ca a scapat de retrogradare. va imaginati ce ar fi in stare sa faca daca ia si vreun campionat ceva?

    http://www.click.ro/bbtcontent/clipp...428_0027/5.png
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  12. #347
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,458
    Reputatie
    0
    incerc sa-mi imaginez,purcede la o operatie de marire a sculei...nu ca n-ar avea
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  13. #348
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    acum nu stiu sigur cum sta treaba cu shumputzica.... ori are o putza mica ori are un clitoris mare
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  14. #349
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,458
    Reputatie
    0
    si daca le are la pachet?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  15. #350
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    cica a fost bolnav cand era mic. a avut asta si nici acum nu s-a facut bine
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  16. #351
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,458
    Reputatie
    0
    “Sunt jucător profesionist. Eu nu sunt un mare dinamovist, că nu sunt crescut acolo, ci doar un mare simpatizant. Cornel Dinu, Cristi Borcea sunt adevărați dinamoviști. Este corect că i-am promis mai demult lui Cristi Borcea că dacă va fi să revin ca jucător în Liga I, atunci va fi Dinamo, dar de atunci s-au schimbat multe.
    De când a plecat Borcea, Dinamo nu mai îmi spune nimic“.


    http://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL...unt+dinamovist
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  17. #352
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    “Sunt jucător profesionist. Eu nu sunt un mare dinamovist, că nu sunt crescut acolo, ci doar un mare simpatizant. Cornel Dinu, Cristi Borcea sunt adevărați dinamoviști. Este corect că i-am promis mai demult lui Cristi Borcea că dacă va fi să revin ca jucător în Liga I, atunci va fi Dinamo, dar de atunci s-au schimbat multe.
    De când a plecat Borcea, Dinamo nu mai îmi spune nimic“.


    http://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL...unt+dinamovist
    Cu alte cuvinte, pentru Mutu, dinamo = borcea.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  18. #353
    sport legend Uncle Ben's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Home
    Posts
    3,150
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Cu alte cuvinte, pentru Mutu, dinamo = borcea.
    Pai cine stiai matale ca l-a adus la Dinamo, veterane: generalul Ilie Ceausescu?
    "Dixi et salvavi animam meam"

  19. #354
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Uncle Ben View Post
    Pai cine stiai matale ca l-a adus la Dinamo, veterane: generalul Ilie Ceausescu?
    Nu! Fostul capitan de securitate, Gigi Netoiu, cel care i-a dat in primire pe fratii Becali ca sa scape de puscarie.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  20. #355
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Unchiesule socializezi bre in Vinerea Mare?
    Asa si?

  21. #356
    sport legend Uncle Ben's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Home
    Posts
    3,150
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Nu! Fostul capitan de securitate, Gigi Netoiu, cel care i-a dat in primire pe fratii Becali ca sa scape de puscarie.
    Netoiu era unul dintre actionari, asa este, dar el are doar meritul de a-l fi adus pe Mutu! Borcea era cu dijmuirea marafetilor, n-ai auzit de "cascaval Borcea"?
    Quote Originally Posted by laurdog View Post
    Unchiesule socializezi bre in Vinerea Mare?
    Laure, macar saptamana asta sa dam dovada ca suntem mai buni, mai milostivi!
    Tu nu l-ai invita pe bunicul Duba la un suc, chiar si servit la repezeala, precum Reghe in Giulesti?
    "Dixi et salvavi animam meam"

  22. #357
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    Cat de smerit e Duba. Mantuitiva!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •