Page 15 of 148 FirstFirst ... 513141516172565115 ... LastLast
Results 295 to 315 of 3100

Thread: Declaratia zilei bis

  1. #295
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    parerea mea e ca neaga realitatea si o da in diverse,diversiuni steliste ce sa mai..
    pai astia ar fi in stare sa jure ca n-au nicio treaba cu Carmen si ca au promovat in mod cinstit in '47
    granita la Orsova!

  2. #296
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    n-avem nicio treaba cu Carmen. am promovat in mod cinstit in '47
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  3. #297
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Shinnok View Post


    samar, generalizari de genul pot fi facute in legatura cu orice echipa. ia spune-mi, rapid = cocalarii care au aruncat cu pungi de pisat pe teren?
    Haida bre, tu chiar n-ai citit pe aici?

  4. #298
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    am citit

    ...ce-am scris cu userul vechi pe thread-ul cu bricheta
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  5. #299
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Curios sunt, dar de cautat nu caut .

  6. #300
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    oi fi postat eu acolo... da' nu vezi matale
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  7. #301
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Ma minti, ca la meteo

  8. #302
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    Busu style, este?
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  9. #303
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Andra Style. Nimic nu stii.

  10. #304
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Shinnok, scote-o nene pe botoasa aia de la avatar... imi transmite niste energii negative. Sau fa-o sa zambeasca.

  11. #305
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Aurel.D View Post
    Shinnok, scote-o nene pe botoasa aia de la avatar... imi transmite niste energii negative. Sau fa-o sa zambeasca.
    am un avatar antidinamovist?

    nu poate sa zambeasca, bre, se concentreaza la jocul de pocher
    Last edited by Shinnok; 17th April 2013 at 23:14.
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  12. #306
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Iata ca exista si printre ei unii care nu mai suporta.
    http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/arti...ea-396419.html
    Asa si?

  13. #307
    ...
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    2,314
    Reputatie
    1
    Stelistii sunt ipocriti. Piti talent e cel putin la fel de important ca Mimi pe banca Stelei si probabil are si un comportament mai civilizat. In plus, e posibil sa le cante noul imn al Stelei si sa motiveze astfel jucatorii in timpul meciului.

  14. #308
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cornel Talnar View Post
    "Eu nu voi face niciodată un Dinamo care să se apere! Atacăm cum putem și cu cine avem la dispoziție". "Ori la bal, ori la spital!"
    Bineinteles, ca la spital!!!!
    Saracu' bubos, cum se mai scuza el in caz de esec!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  15. #309
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Duba Talent
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  16. #310
    sport legend Uncle Ben's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Home
    Posts
    3,150
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Bineinteles, ca la spital!!!!
    Saracu' bubos, cum se mai scuza el in caz de esec!
    Ho, bre, nu te bucura asa, ca nu vin la matale in vizita!
    Mai sunt si alte spitale, nu doar ala in care 'talica impingi un soson visiniu zicand ca-i locomotiva comunista si strigi ca Militia exploateaza irational dubele!
    "Dixi et salvavi animam meam"

  17. #311
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,633
    Reputatie
    0
    Replicile acide pe care Reghecampf i le-a dat lui Victor Pițurcă îi atrag multe critici. După ce Boloni s-a declarat dezamăgit de atitudinea lui Reghe din ultimul timp, și Mihai Stoichiță are ceva să-i reproșeze tehnicianului Stelei.

    "Reghecampf să-și vadă de treaba lui și să nu mai răspundă la toată lumea. Nu a inventat el fotbalul. În ultima vreme a intrat în multe conflicte, trebuie să acceptăm să fim și criticați.

    El este un băiat liniștit, așa că trebuie să evite să mai răspundă atacurilor. Pițurcă are dreptul să-și critice jucătorii, poate să spună ce vrea, pentru că este antrenorul echipei naționale", a spus Mihai Stoichiță pentru Digi Sport.


    http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/stoi...ui-396485.html

  18. #312
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    ''Piți Talent a lăsat impresia că e unul dintre conducătorii liderului!'' by Ovidiu Ioanitoaia
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  19. #313
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bubosu' View Post
    "După ce am ajuns cît de cît mai sus am fost atacați din toate direcțiile. Ați văzut ce s-a întîmplat cu U Cluj. Sînt convins că vom fi vînați din toate direcțiile. Cine o face? Păi echipele cu care sîntem la bătaie. Petrolul, Astra, doar nu CS Severin sau alte echipe din zona retrogradării.
    Nu sîntem lăsați să ne vedem de treaba noastră. Dacă au început de acum să ne toace, vă dați seama ce se va întîmpla pe finalul campionatului. Au început vîrtejurile din alte zone, în spatele cortinei", a explicat Țălnar într-o conferință de presă.
    Ba, da nesimtit mai e bubosu asta!!!!!! Un militian, vorba lui Ganea. Auzi la el "am fost atacati din ttoate directiile"!!!! Pai bai nesimtitule, si la meciul cu U. Cluj, arbitrul tot pe voi v-a avantajat, neacordand un penalty clarisim clujenilor. Si asta in prima repriza, la 0-0. Dar ce poti sa ceri de la fosta echipa a securitatii si de la antrenorul ei???!!!!!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  20. #314
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  21. #315
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Recamanda acest medicament animalelor preistorice din "tigania" Julestiului. Cu siguranta, acelor dementi, din tribuna care se pise pe banca de rezerve a oaspetilor, le este necesar.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •