Page 139 of 148 FirstFirst ... 3989129137138139140141 ... LastLast
Results 2,899 to 2,919 of 3100

Thread: Declaratia zilei bis

  1. #2899
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,447
    Reputatie
    0
    nestiutorii stiu ca sorinel a invatst fotbal la u craiova, unde a luat si primul campionat .

  2. #2900
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip View Post
    las' ca se descurca el,le da la gioale rand pe rand,zici ca-i Bumbescu din anii '80...
    nu prea se descurca e din ce in ce mai rau asta )

  3. #2901
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    nu prea se descurca e din ce in ce mai rau asta )
    pai asa facea si Bumbescu,din prea mult entuziasm se mai faulta si singur uneori...
    granita la Orsova!

  4. #2902
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    asta prea o tine din fault in fault )) fara nici o urma de recuperare )
    Libera La LAZIO !

  5. #2903
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    nu stiu,cand zice de Dinamo si de PSD,zice bine...
    granita la Orsova!

  6. #2904
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip View Post
    las' ca se descurca el...
    Se descurca atat de bine incat ne-a facut vanatai in buric!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  7. #2905
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Si e si rapid si eficient, i se spunea "sugativa" back in his prime, dar nici azi nu te poti plange ca nu-si face treaba!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #2906
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    bai Tylere...
    granita la Orsova!

  9. #2907
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  10. #2908
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Am crescut cu Steaua, cu Boloni, cu Hagi. De cand cu scandalul 'Cine e Steaua?', deja am pierdut firul. Eu acolo am inchis totul. Care e Steaua istorica? FCSB (n.r. - în soapta). Dar n-am zis-o ca ministru! (n.r. - zâmbeste) - Eduard Novak, ministrul Tineretului si Sportului.
    Last edited by Duba; 14th September 2021 at 22:39.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  11. #2909
    craiovean dextercioby's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Vika, Ana, Simona, Genie
    Posts
    5,405
    Reputatie
    1
    Novak e handicapat pe mai multe paliere, saracul.
    Jucatorii de tenis se impart in doua categorii, PETE SAMPRAS si restul.

  12. #2910
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    De ce ma, c-a pus-o la punct pe nesimtita de Branza? Sau pentru ca si creierasul tau sta lejer in cutia craniana.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  13. #2911
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Exista cineva mai Dubele in dezacord cu tine pe care tu sa nu-l injuri si jignesti? Tu esti Dumnezeul dreptatii, cand s-a impartit dreptatea a venit doar la tine sau ce? Tu te auzi ce vorbesti?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #2912
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Prostii trebuie pusi la punct, astfel se caca-n mijlocul casei, si eu nu permit asa ceva.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  15. #2913
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Prostii trebuie pusi la punct, astfel se caca-n mijlocul casei, si eu nu permit asa ceva.
    Vax albina, conteaza nu ce spun alde Gigi sau Cornel, conteaza ca instanta a decis ca FCSB este o echipa tanara nascuta in 1998.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  16. #2914
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Instantele sunt corupte, au fost executati. Singuri impotriva tuturor, bietii de ei!

    O fi fost Paszkany, ce si-o fi zis, hai sa-i mai fut un pic.
    Domnu judecator, nu v-ar placea asa un mic 150.000 de euro? Ca am in plus si ma deranjeaza la buzunar!

    Domnu' judecator: Da cum sa nu, Domnu Paszkany, pai se poate sa va las eu la nevoie? Va eliberez imediat de surplus. Ia ziceti, de cand sa fie?
    Paszkany: Pai, fa-i sa fie din '98, deodata cu fiica-mea! In caz ca ma-ntreaba lumea neoficial, le-am dat nastere de-odata, tot io! Becali e doar un cioflincar ce exista prin mila mea!
    Last edited by Johnny D; 15th September 2021 at 12:13.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #2915
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    De ce ma, c-a pus-o la punct pe nesimtita de Branza? Sau pentru ca si creierasul tau sta lejer in cutia craniana.
    Duba, Popescu a avut dreptate cand i-a raspuns lui Novak. Ca ministru trebuie sa-o felicite nu sa faca speculatii.
    Last edited by miril; 15th September 2021 at 12:38.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  18. #2916
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Vax albina, conteaza nu ce spun alde Gigi sau Cornel, conteaza ca instanta a decis ca FCSB este o echipa tanara nascuta in 1998.
    Conteaza continuitatea talambule, continuitatea. Iar continuitate are echipă din prima liga. Mai mult, conteaza de partea cui sunt suporterii, iar acestia sustin echipa din prima liga. Pricepi clonatule?
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  19. #2917
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Asa zici tu. Lacatus, Balint, Belodedici si altii au alta parere.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #2918
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Conteaza continuitatea talambule, continuitatea. Iar continuitate are echipă din prima liga. Mai mult, conteaza de partea cui sunt suporterii, iar acestia sustin echipa din prima liga. Pricepi clonatule?
    Coco, baga la creierul ala stafidit, intr-un stat de drept, ordinea juridica a lucrurilor este cea care conteaza.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  21. #2919
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Conteaza continuitatea
    ...e foarte posibil sa nu stapanesc io bine limba romana da...daca ii explici tu lu' tetea ess cum ambele au cate 2 stele deasupra siglei (adica peste 40 de campionate castigate cumulativ), iti trimit o palinka de ardeal.
    ...sau macar explica-mi diferenta din mirobolanta poza de mai jos.
    Attached Images Attached Images
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •