View Poll Results: Cine se califica in optimi?

Voters
90. You may not vote on this poll
  • Steaua

    43 47.78%
  • Ajax

    47 52.22%
Page 65 of 67 FirstFirst ... 15556364656667 LastLast
Results 1,345 to 1,365 of 1401

Thread: Steaua - Ajax 0-2/ 2-0 (4-2 penalti)

  1. #1345
    sport legend steaua-86's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    546
    Reputatie
    1
    Ce "n-a inteles lancierii din cartieru' rosu" a spus-o bine unul de-al lor: verkoop de huid niet voor de beer geschoten is. Adicatelea nu vinde pielea ursului din padure. Au vandut-o si nu le-a cumparat-o nimeni. Lasa ca ce nu-i doboara ii face mai puternici. Cam ca pe dinamo

    Acum asteptam betivii, ca de drogati ne-am saturat. Si dupa ce am rezolvat cu Schengenu' mai avem de pus la punct si vizele.

    Bravo baieti!
    "These are my principles! If you don't like them, I have others" (Groucho Marx)

  2. #1346
    sport legend
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    cholet
    Posts
    951
    Reputatie
    1
    Calificareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    ...........

  3. #1347
    senior adamir's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Onesti
    Posts
    249
    Reputatie
    1
    Notre respect, Steaua!
    [B][I]"Daca ai vointa poti muta si muntii, daca ai creier ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza."[/I][/B]

  4. #1348
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Sunt fericit si ma simt bine
    Sensul vietii l-am gasit
    Intalnindu-te pe tine.

    Ooooo Steaua ale
    Ooooo Steaua ale
    Ooooo Steaua ale, ooooo Steaua ale, ooooo Steaua ale!


    Steaua a scris din nou (pentru a "n"-spea oara????) istorie. Cuvintele nu-si mai au rostul. Mai spun doar atat: STEAUA A FACUT SA SE VORBEASCA INCA O DATA LA SUPERLATIV DESPRE FOTBALUL ROMANESC.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  5. #1349
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    In sfarsit, la 80 de ani, Duba si-a gasit sensul vietii! Amin.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  6. #1350
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Pentru cei ce nu ne inteleg cand sustinem echipa adversa in astfel de meciuri ,sa citeasca unele reactii de aici si din toata presa.


    FMM Ajax.

  7. #1351
    sport legend Cristyniku's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,405
    Reputatie
    1
    Nu creeeed. Nici la meciul cu Chelsea nu pot sa merg pentru ca ma operez.

  8. #1352
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Milan a batut pe Barsa la sah, prin tactica... i-a inchis complet.
    Steaua a batut si la sah si la fotbal. Bravo Reghe, esti mare!

    Avem o echipa care poate realiza ceva important. Conditie fizica, tactica moderna, jucatori buni si un stadion pe masura.
    Steaua 2012-2013 prima echipa moderna a Romaniei in mileniul asta.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  9. #1353
    sport legend Farmecul Vietii's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,051
    Reputatie
    1
    Ai uitat sa mentionezi si bulanul, intra ocazia aia mare a olandezilor din prima parte sau bara, se duceau pe apa Lunii toate adjectivele de preamarire.De aici sa nu se inteleaga ca steaua n-ar fi meritat calificarea sau ca n-a fost mai buna, nici vorba, doar ca hazardul nu e tocmai un element de neglijat in piesa asta numita fotbal.

    Si ceva frumos de la fata locului, o adevarata capodopera pentru iubirorii de frumos:
    http://s18.postimage.org/in3zbtupl/7...02055784_n.jpg
    "Pentru ca noi suntem aia de sub Podul Grant... pentru ca la noi este miros de istorie si boemie. Pentru ca pe noi ne-au iubit artistii, mai multi si decat un stadion plin.. Si pentru ca anii trec dar miturile sunt eterne."

  10. #1354
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Multumesc la Dumnezeu sa spune in meglenoromana, ce stii tu...
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  11. #1355
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Si tu ai uitat sa mentioneze doua 11 metrii clare. Bulan sau ghinion? Bara am avut si noi, daca iau in calcul si hent-urile din careu, meritam sa castigam in 90 de minute.
    Daca era 5-1 nu aveau de ce sa se supere olandezii.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  12. #1356
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1


  13. #1357
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cimitiru' ghencea View Post
    am observat si eu useri cu adevarate deliruri mistice...
    acu' nu stiu ce s-a intamplat,mi-a zis cineva ca olandezii parca luasera calmante iar stelistii amfetamine ,da' nah,se mai intampla accidente si trebuie sa stim sa ne felicitam rivalii pentru putinele lor momente de glorie...
    inca o data ,bravo ,bah !
    abia astept meciul cu chelsea...cum pe 14 martie sunt la londra , daca gasesc bilete mai ieftine de 50 de lire (si asta e o investitie prea mare pentru un meci intre doua echipe pe care le antipatizez ) s-ar putea sa ma duc sa-i fac galerie lu' hazard...
    Vor fi 30-40 de lire, poate ne vedem la o bere.
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  14. #1358
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  15. #1359
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  16. #1360
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Nu am avut timp nici sa intru pe forum nici sa vad meciul. Ii felicit acum pe stelisti pt rezultat
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  17. #1361
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Iii felicit acum pe stelisti pt rezultat
    Tarziu, nu-l mai poti concura pe lord la capitolul asta
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  18. #1362
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Acum am vazut ca am pus 14 iiiii

    Nu am cum sa-l concurez pe Lordul. El e sincer
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #1363
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Felicitari, ma. Na, ca va spun acum si eu, cand stiu ca nu mai citeste nimeni thread-ul.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  20. #1364
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    Cine plm mai e si Chelsea asta ?

  21. #1365
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    noua echipa favorita a dinamovistilor
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •