View Poll Results: Cine se califica in optimi?

Voters
90. You may not vote on this poll
  • Steaua

    43 47.78%
  • Ajax

    47 52.22%
Page 4 of 67 FirstFirst ... 234561454 ... LastLast
Results 64 to 84 of 1401

Thread: Steaua - Ajax 0-2/ 2-0 (4-2 penalti)

  1. #64
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    Mai trec pe aici pe la 14 si ceva, si daca nu vad sfarsitu' lumii sa vezi ce-tz fac.

  2. #65
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Marius View Post
    Sa vedem.
    E naspa, astia nu sunt niste schiori amatori. Cel mai mare pericol mi se pare a fi Eriksen.
    Asa si?

  3. #66
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    Cum bre, si pe astia ii faceti schiori si pescari ?
    Toata liga lu' EL e numai cu schiori si pescari ?

    Adica daca o sa castige Ajax o sa ziceti "Uite bre, in sfarsit a intalnit Steaua o echipa adevarata in EL"
    Si daca o sa castige Steaua o sa ziceti "Cine mah? Pescarii aia? Schiorii si taietorii de lemne?"

  4. #67
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Steaua si-a atins obiectivele din acest sezon european.Unii veti recunoaste,altii nu (doar stelisti),anul trecut nici nu visam la un asemenea parcurs,calificarea in primavara europeana,castigarea grupei si un punctaj mare pentru coeficient.De acum incolo sunt interesat doar de castigarea campionatului si intarirea lotului pentru o eventuala calificare si figura frumoasa in grupele UCL,anul viitor.Nu spun ca dubla cu Ajax n-ar conta,dar,nu va fi un capat de lume daca nu vom merge mai departe.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  5. #68
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    Oricum daca trecem de Ajax dam de Chelsea... asa ca tot se termina cu mantzocheria.
    Mi-e tot una unde ne oprim, fiindca oricum nu vedem Semifinala.

  6. #69
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    Chelsea e jaf, praf, tocana si ce mai vreti Ajax e mai buna ca ea.
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  7. #70
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,459
    Reputatie
    1
    Lasa bre TR-ul ca o vedeti la televizor. Daca nu pun astia curand in vanzare biletele la meciul de acasa cu Ajax cred ca or sa fie in tribuna doar ciobanu si parlamentarii lui.

  8. #71
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Shinnok View Post
    Chelsea e jaf, praf, tocana si ce mai vreti Ajax e mai buna ca ea.
    Unde ma, nu ai vazut ca laurdog dinamovistu a zis ca aia de la Ajax sunt niste schiori pescari ?

    Pai contrazici tu pe marii cunoscatori de fotbal dinamovisti ?

  9. #72
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    da. si Vorskla Poltava e mai buna ca Borussia Dortmund
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  10. #73
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    Cine ma, schiorii si pescarii de la Borussia ? Doar portarul lor ce nu e schior amator...

  11. #74
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Baieiti,nu raspundeti la provocari,cand spui ca strugurii sunt acrii cu siguranta nu ajungi la ei.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  12. #75
    sport legend carlo's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Werderland
    Posts
    1,144
    Reputatie
    1
    Scoala de fotbal Ajax este printre cele mai bune din lume,poate chiar cea mai buna.Copii necunoscuti dar dornici de performanta.Ai nostri vor veni dupa cura de sarmale,caltabosi si manele,deci sansele sa treaca de olandezi sunt minime.

  13. #76
    sport legend florian.X's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania,din pacate...
    Posts
    1,828
    Reputatie
    1
    http://www.gsp.ro/international/euro...or-380291.html

    nu stiu la ce meciuri s'a uitat si ce i se pare lui asa periculos Tanase...pana si Tatarusanu e mai periculos ca el ...pt noi
    Rapid NU MOARE!!!

  14. #77
    junior
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    65
    Reputatie
    1
    ceva sanse sunt si ei au o echipa tanara si fara experienta in europa si da si mie mi se pare erkisen cel mai pericuolos om al lor dar daca luam min bataie la un gol bataie in olanda avem sanse de calificare

  15. #78
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by warnock View Post
    dar daca luam min bataie la un gol bataie in olanda avem sanse de calificare
    bataie la max. 1 gol, nu la min un gol.

  16. #79
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by warnock View Post
    ceva sanse sunt si ei au o echipa tanara si fara experienta in europa si da si mie mi se pare erkisen cel mai pericuolos om al lor dar daca luam min bataie la un gol bataie in olanda avem sanse de calificare


    Mai sunt si alte nume sonore,Kenneth Vermeer,Christian Poulsen,Ricardo van Rhijn,si nu in ultimul rand Ryan Babel.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  17. #80
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    avem sanse 30% asta e realitatea.

  18. #81
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Boucaut View Post
    Unde ma, nu ai vazut ca laurdog dinamovistu a zis ca aia de la Ajax sunt niste schiori pescari ?

    Pai contrazici tu pe marii cunoscatori de fotbal dinamovisti ?
    Tu ori esti prost, ori esti prost. Am scris destul de clar ca astia NU sunt schiori! De fapt esti asa cum te stiam!
    Asa si?

  19. #82
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Revenind la meci, daca as fi in locul lui Reghe nu i-as lua in lot pe Rusescu & pe Popa. Am auzit ca Ajax este inamicul grasimii.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  20. #83
    sport legend florian.X's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania,din pacate...
    Posts
    1,828
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Revenind la meci, daca as fi in locul lui Reghe nu i-as lua in lot pe Rusescu & pe Popa. Am auzit ca Ajax este inamicul grasimii.
    ce oameni...
    Rapid NU MOARE!!!

  21. #84
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    Mai sunt si alte nume sonore,Kenneth Vermeer,Christian Poulsen,Ricardo van Rhijn,si nu in ultimul rand Ryan Babel.
    apleci urechea la ce scrie presa de rahat?
    Poulsen e depasit, imbatranit, umbra celui de la Sevilla(si nici acolo nu era vreun Messi, totusi e mijlocas defensiv), Babel e trecut si el de forma maxima(un fel de Kuyt).Ceilalti tinerei sigur sunt talentati.Doar tot niste copii din astia le-au dat 4-0 alora de la rapid si sunt sigur ca valoric nu se comparau cei de la Heerenveen cu ce are Ajax.
    Trebuie sa stam bine in aparare, sa nu gafam cum am facut la 4 goluri din 5 cu nemtii pentru ca de marcat sigur o facem in ambele meciuri

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •