Quote Originally Posted by messi19 View Post
sa intelegem ca tu in momentul in care Barca nu o sa mai joace asa frumos/bine, o sa bagi capu la cutie si nu o sa mai pomenesti ca esti fanul lor pana nu incep iar sa castige?? cam asta reiese din ce ai zis tu mai sus.
in caz ca erai fan Barca intre 2000 si 2005... imi inchipui ce faceai cand cineva zicea ceva de Barca.

daca tii cu o echipa, esti mandru ca tii cu ea si cand joaca bine, si cand joaca prost sau chiar foarte prost. chiar daca au 70 de puncte in urma liderului sau a rivalului traditional, nu vad de ce ar trebui sa iti fie rusine de situatia in care e echipa.

Quote Originally Posted by messi19 View Post
Dytza a zis ca i'ar fi rusine sa se mandreasca cu faptul ca e fan Real intr'un sezon mizerabil. indiferent de ce a zis pistolarul, Dytza asta a zis.
Nu ai inteles nimic. Am spus ca mi-ar fi rusine sa ma mandresc cu un egal intr-un sezon mizerabil. Mai ales dupa ce in nenumarate randuri el a spus cat de slab joaca Barcelona (ca adevarata ei valoare e cea de la Glasgow). Nicio legatura cu a te mandri ca esti fan intr-o perioada mai dificila. Asta ai inteles tu.

Referitor la perioada 2000-2005 ai "prelungit-o" cam mult ceea ce demonstreaza ca nu prea ai idee ce se intampla atunci. In 2004-2005 Barcelona a castigat campionatul. In cele 2 clasico-uri a batut pe Camp Nou fara probleme 3-0. Pe Bernabeu Realul a dominat clar. Chiar si un sezon mai devreme, Barça a invins pe Bernabeu si a terminat peste Madrid.

Citeste mai bine data viitoare.