Page 21 of 21 FirstFirst ... 11192021
Results 421 to 425 of 425

Thread: Copa Del Rey - 2012-2013

  1. #421
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BlueEnergy View Post
    Ai grija cum vorbesti, de acord? Normal ca esti de inteles, filozofia pur romaneasca, te bucuri de moartea caprei vecinului. Bineinteles ca asta e mentalitate de kkt si invechita...de aceea cand vad oameni ca tine, fara lipsa de fair-play....mi-e rusine ca impartim aceleasi simpatii!
    Grow up...evolueaza de la stadiul de maimuta!
    era o gluma aiurea, insa acuma imi e clar ca ai ceva hiba acolo.

    sa inteleg ca e lipsa de fair-play sa te bucuri cand o echipa pierde? pai tu te-ai bucurat cand a pierdut echipa ta favorita si asta numai ca sa arati cata dreptate aveai tu, marele cunoscator
    Last edited by mariomax; 18th May 2013 at 16:37.
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  2. #422
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BlueEnergy View Post
    Felicitari Atletico! Chiar nu ma asteptam...pacat de Real. Nici cupa, nici campionat...
    uite, alt post care demonstreaza ca ai o chestie grava pacat de Real auzi si el e fan Barca.

    Quote Originally Posted by BlueEnergy View Post
    Sper sa egaleze Real...eu vreau penalty-uri!
    prinde-l de manuta pe pistolas si duteeee
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  3. #423
    sport legend BlueEnergy's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    2,439
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mariomax View Post
    uite, alt post care demonstreaza ca ai o chestie grava pacat de Real auzi si el e fan Barca.



    prinde-l de manuta pe pistolas si duteeee
    kinder...nu degeaba ai infractiunile alea! Fiindca postezi mult si prost!
    Cum de mic mi s-a spus sa las oamenii mai prostuti in lumea lor, asta o sa fac si cu tine, cu un mic sfat...fii mai concis, lauda-te pe munca ta si GROW UP!

  4. #424
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    da ma, pacat de Real
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  5. #425
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    Una e sa iei la suturi panouri publicitare si alta e sa plangi in hohote. Si nu mai are <20 de ani, are aproape 30

    He's a sort loser spoiled pussy and I hate him

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •