View Poll Results: Cine castiga campionatul?

Voters
49. You may not vote on this poll
  • Manchester City

    6 12.24%
  • Manchester United

    36 73.47%
  • Chelsea

    2 4.08%
  • Arsenal

    0 0%
  • Tottenham

    3 6.12%
  • Everton

    1 2.04%
  • Liverpool

    1 2.04%
  • alta echipa (precizez pe thread)

    0 0%
Page 84 of 84 FirstFirst ... 3474828384
Results 1,744 to 1,753 of 1753

Thread: Barclays Premier League 2012/2013'

  1. #1744
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Eu am zis ca Gervinho avea cota mai buna cand a venit la noi decat are acum Cavani!
    Miril nu m-a contrazis in aceasta treaba, doar a punctat ca joaca pe pozitii diferite, nu ti-ar strica mai multa atentie printre multe altele!
    Gevinho nu a fost in viata lui mai bine cotat . Nu joaca pe acelas post, dar nu ai cum sa spui asa ceva.
    Omu a jucat in Franta...si nu a dat niciodata mai mult de 15 goluri intr-un sezon(campionat). Pe cand Cavani nu a dat niciodata mai putin de 26..
    Gervinho avea cota mai buna decat are Cavani in sezonul in care in 43 de meciuri a dat 38 goluri . yeah right...

    Eu nu inteleg totusi de unde complexul asta de superioritate pe tine.


    Quote Originally Posted by SwedishMafia View Post
    Astia de la city fie sunt niste retardati, fie fac spalare de bani in fotbal...sau ambele Cum sa dai 40 milioane pe fernandinho?Atunci bale cat ar costa?230 de de milioane?fernandinho valoreaza 6-7 milioane.
    Plus ca au plin la mijloc...

  2. #1745
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Sunt foarte curios de cum vor arata echipele in sezonul ce vine si sper sa nu fiu banat din nou indata ce nu o sa mai jignesc pe nimeni.
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  3. #1746
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Cat de haioase is video-urile astea cu special one.


    Sper ca odata cu revenirea lui mou in EPL,englezii sa reia aceasta serie!!!

  4. #1747
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sir. Eko View Post
    Gevinho nu a fost in viata lui mai bine cotat . Nu joaca pe acelas post, dar nu ai cum sa spui asa ceva.
    Omu a jucat in Franta...si nu a dat niciodata mai mult de 15 goluri intr-un sezon(campionat). Pe cand Cavani nu a dat niciodata mai putin de 26..
    Gervinho avea cota mai buna decat are Cavani in sezonul in care in 43 de meciuri a dat 38 goluri . yeah right...
    E posibil sa ai dreptate, insa pentru mine ramane un ciumet, asta si pentru ca urasc campionatul Italiei, mi se pare unul din cele mai slabe posibile si nu prea l-am urmarit pe Cavani, dar de fiecare data cand aveam neplacerea sa vad faze de acolo, vedeam goluri de rahat din partea lui.
    S-ar putea sa ai dreptate ca e mai bine cotat decat a fost Gervinho, m-am bazat mai mult pe impresia mea cand am facut aceasta constatare decat pe cifre pe care nici nu le cunosc si nici nu ma intereseaza, dar pentru mine personal are o cota-n minus fata de cum avea ivorianul cand a venit la noi.
    Nu imi place stilul asta de atacant, nu-mi inspira incredere, ar fi o mare placere pt mine sa vina la Arsenal si eu sa ma insel, dar nu va fi cazul.
    Nu va fi cazul pentru ca nu va veni, si pentru mine e doar perfect, ca nu-l vreau aici, calitatile sale oricare ar fi ele, la noi s-ar anula ca nu jucam pentru ele, n-avem cum. Ne schimbam noi dracului filozofia de joc doar pt ca unu da goluri ca un golan pe spatii libere de zeci de metrii intr-un campionat de rahat, spatii pe care-n Anglia nu le vezi nici in Liga a 3-a?!? N-ai sa vezi una ca asta, not in Wenger's life!
    Quote Originally Posted by Sir. Eko View Post
    Eu nu inteleg totusi de unde complexul asta de superioritate pe tine.
    Astfel de posturi de mitocan cazut total intr-o ureche ar face pe oricine sa aiba un astfel de complex:
    Quote Originally Posted by Sir. Eko View Post
    Ii ceva copilas, clasa a 9 a probabil, ceva de genu.
    La scoala nu il baga nimeni in seama doar atunci cand fac misto de el sau cand il bat...refuleaza si el unde poate.
    Luci, nu iti pierde speranta, pana la urma o sa iti treaca cosurile, o sa gasesti ceva grasa urata care sa te placa, o sa faci una alta, poate chiar sex. Apoi o sa iti fie mai usor, ai sa vezi, o sa dispara frustrarile.
    Sa fii constient ca e f mic si tot sa vorbesti ca un ******* despre un copil in public, indiferent ce prostie ar face el e de mare porc. Ceilalti macar au circumstantele atenuante ca nu i-a dus capu sa-si dea seama ca userul respectiv e inca un neofit, nici nu stie ce zice inca, dar o sa afle.

    Na poftim:
    Quote Originally Posted by cr7luci View Post
    Sunt foarte curios de cum vor arata echipele in sezonul ce vine si sper sa nu fiu banat din nou indata ce nu o sa mai jignesc pe nimeni.
    Chiar nimeni n-a putut anticipa asta in afara de mine, cel pe care nu-l asculta nimeni, cel cu inexplicabilul complex de superioritate!?
    Last edited by Johnny D; 14th June 2013 at 20:34.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #1748
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Ai dreptate Johnny D.Sunt inca necopt la minte si incerc sa schimb lucurile intr-un mod pozitiv si ceilalti rad de dizabilitatile mele cronice nedezvoltate INCA.Imi cer scuze pentru cei carora le-am adus injurii,cat si echipelor cu care simpatizeaza.Acest lucru nu o sa se mai intample si chiar daca o sa ajungem la contradictii,ele o sa fie exprimate intr-un mod civilizat prin care fiecare user o sa-si exprime opiniile.Sunt onorat sa iau parte la discutiile cu voi despre fotbalul englez de la aceasta sectiune.
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  6. #1749
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    La topicul asta eram fericit !acum 3 ani luam ultimul titlu si faceam 20 de bucati de trofeeee...uraaaaaaaaaa
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  7. #1750
    sport legend Julio_Zane's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Ro & More
    Posts
    2,829
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cr7luci View Post
    Imi cer scuze pentru cei carora le-am adus injurii,cat si echipelor cu care simpatizeaza.Acest lucru nu o sa se mai intample si chiar daca o sa ajungem la contradictii,ele o sa fie exprimate intr-un mod civilizat prin care fiecare user o sa-si exprime opiniile.
    pe cat pariu ca vei calca iar pe bec si faci ca toti dracii cand crezi ca nu-ti convine ceva?

  8. #1751
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Julio_Zane View Post
    pe cat pariu ca vei calca iar pe bec si faci ca toti dracii cand crezi ca nu-ti convine ceva?
    Ei sunt de vina.Eu am capacitatea spirituala de a-i vindeca in interior.
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  9. #1752
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cr7luci View Post
    Ai dreptate Johnny D.Sunt inca necopt la minte si incerc sa schimb lucurile intr-un mod pozitiv si ceilalti rad de dizabilitatile mele cronice nedezvoltate INCA.Imi cer scuze pentru cei carora le-am adus injurii,cat si echipelor cu care simpatizeaza.Acest lucru nu o sa se mai intample si chiar daca o sa ajungem la contradictii,ele o sa fie exprimate intr-un mod civilizat prin care fiecare user o sa-si exprime opiniile.Sunt onorat sa iau parte la discutiile cu voi despre fotbalul englez de la aceasta sectiune.
    Doamne-ajuta Cristi! Ma faci sa ma simt moderator!

    Ai vazut ce mesaje private misto-ti trimit, poezici cu panaramele de Arsenal, violate la curustina de MU indiferent cat de praf sunt, tot gasesc o putulica stirba(Rushford) cu care sa ne violeze, sau daca nu gasesc, sarim noi singuri cu curu-n ea! Asa face un moderator adevarat!

    Quote Originally Posted by cr7luci View Post
    Ei sunt de vina.Eu am capacitatea spirituala de a-i vindeca in interior.
    Exceptional! Post de nota 9/10! Ti-as fi dat 10/10 dar e prea scurt! :>
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #1753
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Johnny...eu vreau moderator la sectiunea Anglia si pe Administrativ..atat imi doresc.Ca m-am luat de x sau de y,m-am luat ca au meritat-o din plin.
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •