Page 55 of 119 FirstFirst ... 545535455565765105 ... LastLast
Results 1,135 to 1,155 of 2484

Thread: ACS Poli Timisoara

  1. #1135
    sport legend
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    991
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by 2stupiddogs View Post
    Ok, nici eu nu cred ca-i rau intentionat dar sa prinda regulile unui forum din zbor, sa se adapteze locului si in niciun caz sa incerce sa impuna locului reguli proprii!
    Constat cu "surprindere" ca avem si opinii comune . Voi incerca sa-l ... corijez .

  2. #1136
    drucker oenolog 2stupiddogs's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Timisoara-Banat
    Posts
    6,796
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by pffv View Post
    Constat cu "surprindere" ca avem si opinii comune . Voi incerca sa-l ... corijez .
    Mai ales ca si tu ai necajit conducerea...
    ac recas [B][COLOR="DarkOrchid"]NU e POLI![/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkOrchid"]POLI[/COLOR][/B] joacă pe [B]"Știința"[/B]!

  3. #1137
    sport legend realivanhoe's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Timisoara, Romania
    Posts
    634
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by 2stupiddogs View Post
    Bah...pe faceboock poti sa scrii ce vrei, pe forumuri nu facem publice numele persoanelor cu care dialogam! Pe tim, cip sau leo ii stiu de ani de zile, la fel ca si pe 06, newcool sau altii care nu mai scriu pe aici sau nu sunt polisti, m-ai vazut vreodata sa le scriu numele?!
    Mai esti si admin pe un forum cand tu nu cunosti cateva reguli de baza a forumurilor....inca o data iti spun ABTINE-TE!
    "Bah" asta a iesit din limba indo-ariana SS evident, semn de superioritate!

    Hai sa spun ceva repet inca o data:

    1. Nimeni, nici eu, nici tu, nici altii, nu au spus aici in public cine ar fi in privat userii acestui forum! Deci NIMENI, ADICA NICI EU, NU A FACUT PUBLIC NUMELE PERSOANELOR CU CARE DIALOGAM! Asa ca, te rog, calmeaza-te si gandeste, incearca macar!

    2. Discutia despre Bambi care nu este un user al acestui forum, este o intrebare de a ta! Deci tu ai aruncat soparla, nevinovatule, adica m-ai intrebat daca nu sunt Bambi. Bambi este o persoana publica, ca toti liderii fosti si prezenti ai peluzei sud cum ii cheama si ce porecle au este o informatie de DOMENIU PUBLIC!

    http://www.debanat.ro/2012/09/fost-l...cu-suporterii/

    Deci si prin urmare nu am dezvaluit nimic! Toata lumea stie aceste lucruri! Daca Bambi ar avea user aici si as fi spus x este Bambi ar fi un alt subiect, as incalca reguli forumistice, noi insa vorbim in acest caz despre cineva care nu este pe forum!
    Deci si aici nu gandesti si acuzi aiurea!

    3. Eu nu am vorbit niciodata despre SEFUL CLASEI! TOT TU ai adus acest termen in discutie. Eu am vorbit despre oameni concreti cu nume concrete, asumate pe tot internetul!

    Adica pe scurt, scuza-ma: scrii pe langa subiect!

    Si mai esti si foarte agresiv!
    Last edited by realivanhoe; 30th July 2013 at 12:27.
    [SIZE="2"][FONT="Book Antiqua"]damnant quod non intelligunt[/FONT][/SIZE]

  4. #1138
    sport legend realivanhoe's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Timisoara, Romania
    Posts
    634
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by leodacin View Post
    Drum bun!
    Aveam pretentii de la tine!
    [SIZE="2"][FONT="Book Antiqua"]damnant quod non intelligunt[/FONT][/SIZE]

  5. #1139
    sport legend
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    991
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by 2stupiddogs View Post
    Mai ales ca si tu ai necajit conducerea...
    Uite ATATA am morcovu' . Daca scap dau acatiste .

  6. #1140
    drucker oenolog 2stupiddogs's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Timisoara-Banat
    Posts
    6,796
    Reputatie
    1
    Doar ca tu scrii despre persoane care n-au cont aici si nici nu sunt persoane care au functii publice! Cat despre Bambi...puteai sa-i spui cine este prin pm!
    Incet-incet incepi sa devi o cauza pierduta din start, de ce te incapatanezi sa nu respecti niste chestii?! Nu ti-am cerut sa-ti schimbi numele, religia sau mai stiu eu ce...ti-am cerut sa casti ochii/urechile in jurul tau si sa te adaptezi. E asa de greu?!
    ac recas [B][COLOR="DarkOrchid"]NU e POLI![/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkOrchid"]POLI[/COLOR][/B] joacă pe [B]"Știința"[/B]!

  7. #1141
    sport legend realivanhoe's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Timisoara, Romania
    Posts
    634
    Reputatie
    1
    @2stupiddogs:

    1. Nu am scris decat despre persoane care in mod public si in nenumarate ori si-au asumat un rol de lider in galeria lui Poli, deci au legatura cu fenomenul Poli, aici vorbim de Poli, sau despre jucatori, antrenori etc care au legatura cu Poli, deci vorbim de Poli! Deci nu ai nici un motiv sa te crizezi! Sau despre persoane care in mod public au devenit un punct de referinta in ceea ce priveste fenormenul Poli si si-au asumat in mod public acest lucru cu identitatea lor reala! Am vorbit doar de identitati reale in cazurile de mai sus!

    2. Despre Bambi, tu m-ai intrebat public daca nu sunt Bambi, iar cine e Bambi este o informatie publica! Ti-am dar si un link, l-ai citit? Sunt o gramada! Deci nu am dezvaluit nimic pentru ca totul este public, toata lumea stie! Repet, ai avea dreptate daca Bambi ar fi pe forum si as fi spus ca userul x este Bambi! Ceea ce nu este cazul! Bambi, persoana in cauza, nu este ofensata si considera ca e ok ce am scris!

    3. Nu am incalcat nici o regula, nu am dezvaluit indentitatea nici unui user de pe forum deci am respectat tot! Vorbesti, scuza-ma, pe langa subiect!
    [SIZE="2"][FONT="Book Antiqua"]damnant quod non intelligunt[/FONT][/SIZE]

  8. #1142
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Real Ivanhoe & PFFV, va explic eu.
    Aseara, in timp ce se intorcea de la sprit, nenea Fekete a cazut cu bicicleta intr-un sant, s-a julit dar s-a lovit si la cap, pentru a nu stiu cata oara.
    De asta viseaza tot felul de conspiratii si isi imagineaza ca e Athleta Christi, ca in scurt timp va curata Timisoara de olteni iar festivalul de jazz se va tine doar la Garana, in vecii vecilor.
    In rest e baiat bun, dar sfatul meu e sa nu il luati in seama prea mult.

    Spor la dezbateri.

  9. #1143
    sport legend realivanhoe's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Timisoara, Romania
    Posts
    634
    Reputatie
    1
    Am facut o propunere pe topicul Poli Timisoara intre mit realitate. Cine e adevarata Poli? ca sa nu ne mai certam!
    Daca considerati ca este buna, ok, daca nu la fel de ok!
    [SIZE="2"][FONT="Book Antiqua"]damnant quod non intelligunt[/FONT][/SIZE]

  10. #1144
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    @ivanhoe: ceva transferuri se Mai fac? Cu lotul asta am ceva emotii in privinta titlului, mi ca nu putem bate pe Steaua
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  11. #1145
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Ti se pare ca ai descoperit gaura la macaroana? Asta s-a mai propus de cateva ori pana acum. Daca tu nu te-ai simti obligat sa raspunzi tuturor postarilor , ar fi mult mai bine. Si inca ceva, mai lasa si linkurile de pe alte publicatii, situri, cam abuzezi. Ca sa nu mi spun ca le pui si pe acest thread si pe Intern. Pt asta poti fii sanctionat.

  12. #1146
    sport legend realivanhoe's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Timisoara, Romania
    Posts
    634
    Reputatie
    1
    @Srdjan: inca nu e clar! Robu spunea prin ziare ca s-a cam ajuns la limitele posiblitatilor noastre! Se pare ca Tony va pica pentru ca ar dori sa mearga in Israel! Velcea spunea la Europa Nova ca mai vrea 3 jucatori! Dintre care un atacant, mai sunt discutii cu Axente si cu un atacant fost FC Porto si CSKA Moscova, dar a spus cum il cheama!
    [SIZE="2"][FONT="Book Antiqua"]damnant quod non intelligunt[/FONT][/SIZE]

  13. #1147
    drucker oenolog 2stupiddogs's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Timisoara-Banat
    Posts
    6,796
    Reputatie
    1
    Dedeaba, asta-i incorigibil! ...daca nu-i si fudul, v-ati ales cu un urmaritor fidel!
    BAFTA!
    ac recas [B][COLOR="DarkOrchid"]NU e POLI![/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkOrchid"]POLI[/COLOR][/B] joacă pe [B]"Știința"[/B]!

  14. #1148
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Hmm, Axente stiam ca o picat. Atacanti avem, Szekely,Boldea,Popovici sunt numai buni. Un fundas central ne-ar mai trebui
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  15. #1149
    the untouchable newcool's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Arad-Perla Vestului
    Posts
    8,625
    Reputatie
    1
    Salut
    Aici o pot gasi pe "adevarata Poli"?
    Facem slalom printre cretini,zi de zi,
    Intr-o lume mica si murdara,asa cum o stii,
    Prostii par conceputi pe cale artificiala
    Ca sunt multi ai dracu,si n-au nici o boala!

  16. #1150
    sport legend
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    991
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by newcool View Post
    Salut
    Aici o pot gasi pe "adevarata Poli"?
    Ai ce emotii am avut . Am vazut ca era sa gresesti .

  17. #1151
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    O gasesti chiar aici.

  18. #1152
    the untouchable newcool's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Arad-Perla Vestului
    Posts
    8,625
    Reputatie
    1
    Unde-i ?
    Facem slalom printre cretini,zi de zi,
    Intr-o lume mica si murdara,asa cum o stii,
    Prostii par conceputi pe cale artificiala
    Ca sunt multi ai dracu,si n-au nici o boala!

  19. #1153
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Exact aici. Ai ceva de intrebat? In afara de cuvatul ala din 4 litere.

  20. #1154
    the untouchable newcool's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Arad-Perla Vestului
    Posts
    8,625
    Reputatie
    1
    Care cuvant, vorba lui Marin Preda, ala care incepe cu P si se termina cu ula?
    Facem slalom printre cretini,zi de zi,
    Intr-o lume mica si murdara,asa cum o stii,
    Prostii par conceputi pe cale artificiala
    Ca sunt multi ai dracu,si n-au nici o boala!

  21. #1155
    sport legend realivanhoe's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Timisoara, Romania
    Posts
    634
    Reputatie
    1
    Un mijlocaș stânga brazilian se pregătește cu ACS Poli


    1 Comentariu | Postat la: 30/07/13 la 13:52 | de catre Cornel Biholari
    Trimite prin messanger Un mijlocaș stânga brazilian se pregătește cu ACS Poli Trimite pe messenger Tipareste pagina Tipareste aceasta

    Timișorenii au un nou jucător în probe. Se numește Isaac Junior și evoluează pe postul de mijlocaș stânga. Jucătorul a fost adus la ACS Poli de impresarul Marcel Rif pentru a fi testat de tehnicianul Valentin Velcea.

    Bănățenii au revenit marți la pregătirea obișnuită după remiza de la Cluj din runda a doua. Pe lângă lotul știut, cu alb-negrii se pregătesc acum doi jucători aflați în probe. E vorba de Julien Dragomir (SUA), care a rămas în continuare în trial și mai nou un mijlocaș brazilian în vârstă de 20 de ani. Conform oficialilor bănățeni acesta provine de la gruparea braziliană Bahia.

    Singurul absent de la pregătire a fost Cristi Scutaru, care a acuzat o ușoară entorsă în jocul cu CFR dar își va reveni pentru următorul joc.

    De miercuri, bilete pentru Gaz Metan
    Clubul timișorean va pune de mâine (după ora 14) în vânzare tichetele pentru jocul de luni (ora 19), cu Gaz Metan Mediaș, din etapa a III-a a Ligii I. Prețurile tichetelor sunt neschimbate (10 lei la peluză, 15 lei tribune) iar locațiile de unde acestea se vor putea achiziționa sunt: Infocentru (str. A. Iulia), Mall, Casa Tineretului și stadionul “Dan Păltinișanu” (magazin+casierii).

    Cantonament la Donji Milanovac pentru juniori. Bătrânu, la grupa 2004
    Începând de miercuri, 30 iulie, trei grupe de juniori ale ACS Poli Timișoara vor fi prezente într-un cantonament centralizat, timp de opt zile, în localitatea sârbă Donji Milanovac, conform acspoli.ro. Este vorba de juniorii A (coordonați de Octavian Benga), juniorii B (Robert Frușa) și juniorii C (Sorin Vlaicu).

    De asemenea clubul timișorean a anunțat completarea posturilor de antrenori din cadrul clubului. Astfel, fostul fundaș polist Florin Bătrânu a preluat grupa celor născuți în anul 2004 iar fostul atacant al UMT-ului și al lui Poli, Adrian Săvoiu, se va ocupa de piticii de la grupa 2006. Cristian Contescu se ocupă de juniorii D, Petre Vlătănescu de cei E, în timp ce Nova Drăghici și Ovidiu Preda, sunt profesorii de la cei născuți în 2005, respectiv 2007.

    Bocșan și Balaure, din nou la lot
    Juniorii Cristian Bocșan și Silviu Balaure vor fi prezenți din nou sub tricolor. Primul, la U 19, pentru perioada 4-15 august, în stagiul centralizat în care se va desfășura și un joc de pregătire cu naționala similară din Danemarca, în timp ce al doilea, la Under 18, în perioada 8-25 august, când se va juca un meci contra Moldovei la Galați și o ”dublă” în deplasare, contra Cehiei.

    banatsport.ro

    http://www.banatsport.ro/un-mijlocas...e-cu-acs-poli/
    [SIZE="2"][FONT="Book Antiqua"]damnant quod non intelligunt[/FONT][/SIZE]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •