Page 50 of 84 FirstFirst ... 40484950515260 ... LastLast
Results 1,030 to 1,050 of 1758

Thread: Transferuri- Veniri/Plecari

  1. #1030
    sport legend
    Join Date
    May 2013
    Location
    Giulesti/Cismigiu
    Posts
    378
    Reputatie
    1
    Cel mai amuzant dintre ei este Tudorie, "FCSB-ist de mic" (???), dar cat a jucat pentru Otelul a tacut pamant. Inalt ca gardu' si..... Oricum, se poarta asa ceva la FCSB.

  2. #1031
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Nu ma, la Steaua sau FCSB, cum vrei tu, 'se poarta' obtinerea rezultatelor bune si foarte bune - campionate, cupe si participari meritorii in Europa. Aceste performante va fac sa plesniti de oftica si sa faceti buba la gatlej.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  3. #1032
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    http://www.uefa.com/uefachampionsleague/

    AS TRENCIN (SVK) vs FC STEAUA BUCURESTI (ROU)
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  4. #1033
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    http://www.uefa.com/uefachampionsleague/

    AS TRENCIN (SVK) vs FC STEAUA BUCURESTI (ROU)
    Atunci fecesebeul cu cine joaca?/

  5. #1034
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    abia acum inteleg de ce te injura basistii .
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  6. #1035
    sport legend
    Join Date
    May 2013
    Location
    Giulesti/Cismigiu
    Posts
    378
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Nu ma, la Steaua sau FCSB, cum vrei tu, 'se poarta' obtinerea rezultatelor bune si foarte bune - campionate, cupe si participari meritorii in Europa. Aceste performante va fac sa plesniti de oftica si sa faceti buba la gatlej.
    Modelul Blocnotes (si in timp, au mai fost cateva astfel de exemplare care s-au perindat pe acolo) va reprezinta pe majoritatea dintre voi, simpatizantilor, dar bineinteles ca n-o sa recunosti asta.
    Performanta sau contraperformanta in Europa? Si nu-mi veni cu eliminarile Ajaxului sau Valenciei, care puteau fi invinse si de FC Botosani la cum jucau ele in perioada aia.

  7. #1036
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Mama, mama cate oftica zace-n amaratul asta de mai sus. Mi-e mila de tine si de toti suferinzii de teapa ta! Scoate unghia ca faci buba!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  8. #1037
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    abia acum inteleg de ce te injura basistii .
    Pe aia cu turistul straian care intreba un jucator ce indeamna fecesebe scris la el pe spate, ai vazut-o?

  9. #1038
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by timache View Post
    Pe aia cu turistul straian care intreba un jucator ce indeamna fecesebe scris la el pe spate, ai vazut-o?
    vazui .

    ai gandit ca turistul ala ar putea fi unul ca amicul tau maita, habarnist in ale fotbalului ca amicul tau in politichie .
    este ?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  10. #1039
    sport legend
    Join Date
    May 2013
    Location
    Giulesti/Cismigiu
    Posts
    378
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Mama, mama cate oftica zace-n amaratul asta de mai sus. Mi-e mila de tine si de toti suferinzii de teapa ta! Scoate unghia ca faci buba!
    Daca asta iti lasa tie impresia de oftica si nu lehamite de o superioritate falsa, mai ai multe de invatat. Sa-ti fie mila de jucatorii care aleg FCSB-ul.

  11. #1040
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    vazui .

    ai gandit ca turistul ala ar putea fi unul ca amicul tau maita, habarnist in ale fotbalului ca amicul tau in politichie .
    este ?
    Recunoaste , omul a fost nepretuit. Vezi tu, au fost vremuri in care noi aveam site JUSTICE FOR POLI, ceream ajutorul suporterilor romani cand un italian mafiot ne-a furat echipa iubita. Voi suporterii din toata tara ati preferat sa va aliati cu mafiotul si sa radeti de noi. ( remember bragadiru,aek, etc...) . Vezi cum s-a intors roata si niciunul nu mai sunteti ce ati fost?
    Pai asta nu se numeste BT?
    Last edited by tim; 23rd June 2015 at 14:59.

  12. #1041
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    as zice ca ai multe de invatat de la Duba, mai putin limbajul .
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  13. #1042
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Doamne apara si pazeste.

  14. #1043
    sport legend
    Join Date
    May 2013
    Location
    Giulesti/Cismigiu
    Posts
    378
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    as zice ca ai multe de invatat de la Duba, mai putin limbajul .
    Da, multe minciuni si aberatii care invadeaza f usor 2-3 fraze.

  15. #1044
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by timache View Post
    Recunoaste , omul a fost nepretuit. Vezi tu, au fost vremuri in care noi avea site JUSTICE FOR POLI, ceream ajutorul suporterilor romani cand un italian mafiot ne-a furat echipa iubita. Voi suporterii din toata tara ati preferat sa va aliati cu mafiotul si sa radeti de noi. ( remember bragadiru,aek, etc...) . Vezi cum s-a intors roata si niciunul nu mai sunteti ce ati fost?
    Pai asta nu se numeste BT?
    eu sunt acelasi , chiar daca roata s-a intors .
    diferenta este enorma, nu suporta comparatie .
    steluta mea nu a fuzionat cu nimeni, deci nu e o clona , singura problema este dorinta unora de la csa sa puna mana pe cascaval, cat mai mult, si nu in ultimul rand prostia si aroganta ciobanului agramat .
    undeva la mijloc, sau mai la margine ramane loc de negociere .
    noi, adevaratii suporteri stelisti. suntem aceeasi...alaturi de STEAUA la bine si la greu
    sper sa ma fac inteles .
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  16. #1045
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Anul asta s-a incheiat hegemonia fecesebeului. Ne-am intors. Mai e si Craiova pe aici. Sunt mai putine echipe vasale fecesebiste.
    Pregatiti-va de lupta si de....dat la gioale.



    V-a fost dor de timache , ala cu APELUL , ala care va dadea si din B?

  17. #1046
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by timache View Post
    Anul asta s-a incheiat hegemonia fecesebeului. Ne-am intors. Mai e si Craiova pe aici. Sunt mai putine echipe vasale fecesebiste.
    Pregatiti-va de lupta si de....dat la gioale.



    V-a fost dor de timache , ala cu APELUL , ala care va dadea si din B?


    cu apelul tau facuram 26 .

    mii de multumiri !
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  18. #1047
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    FC Botosani i-a transferat definitiv pe fundasii Andrei Cordos (Pandurii Targu Jiu), Stelian Cucu (Otelul Galati) si Radoslav Dimitrov (Lokomotiv Plovdiv), pe mijlocasul Ciprian Brata (Pandurii Targu Jiu) si pe atacantul Dan Roman (Gaz Metan Medias), fundasul Florin Plamada a revenit de la CSMS Iasi, iar portarul Razvan Plesca a fost împrumutat un an de la Gaz Metan Medias.

  19. #1048
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    La pandurii e perioada de reduceri ) Ce frumos vor juca ei in liga 2 pe stadionul ala nou
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  20. #1049
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Tahar la Steaua.

    Mijlocasul de 25 de ani vine de la Gaz Metan pentru care a jucat 31 de meciuri sezonul trecut, marcand 3 goluri si oferind 3 asisturi.

  21. #1050
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    steluta mea nu a fuzionat cu nimeni, deci nu e o clona

    https://t.me/pump_upp

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •