Page 83 of 84 FirstFirst ... 337381828384 LastLast
Results 1,723 to 1,743 of 1758

Thread: Transferuri- Veniri/Plecari

  1. #1723
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    FCSB/Steaua, cea mai galonata si iubita echipa de fotbal din Romania ever, a anuntat oficial transferul fundasului central algerian Rachid Bouhenna. Bun venit Rachid!

    https://www.youtube.com/watch?v=H38I...FXJYKQ&index=2
    Last edited by Duba; 21st June 2022 at 15:11.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  2. #1724
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,876
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    FCSB/Steaua, cea mai galonata si iubita echipa de fotbal din Romania ever
    Liga a 2-a, transfere ce vor ei. Pana la Liga 1 mai e!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #1725
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Liga a 2-a, transfere ce vor ei. Pana la Liga 1 mai e!
    La rusi!!! Hai valea, acolo e de voi, clona FC R, si clona CSA. Repejor!
    Last edited by Duba; 21st June 2022 at 15:33.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  4. #1726
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,876
    Reputatie
    0
    A iesit si Dubel de vreo 2 zile ca sa fie activ. Era cazu, ca e cald in vizuina.
    Clona FC Rapid? Clona FC Steaua? Bine ca FC FCSB e originala!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #1727
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Foame mare la Rapid. Investitorul Sucu vinde tot, apoi e posibil sa arunce cateva firimituri si Proiectului pe margine caruia, pana acum, mai mult a vorbit decat a facut.

    Stai, ba, un pic, ai venit de o saptamana si vinzi 2 jucatori cu o zi inainte de inceperea campionatului? Ciobanu in locul lui Kait, Costache in locul lui Rares, eu nu vad plusul decat in buzunarele patronilor
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  6. #1728
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Sa fim seriosi, daca Nice chiar a oferit 5 milioane cum scrie la gazeta nu ai cum sa il pastrezi.
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  7. #1729
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,876
    Reputatie
    0
    Normal ca nu. Sa vedem ce vine-n loc. Doar n-om tine de el ca rahat club wcsb si apoi nu ia nici 3 milioane pe Tanase daca nu l-a dat pe 5 cand a avut oferta clara. Imbecil cu oi.
    A avut aproape 10 si pentru Octavian freza de shofran si nu l-a dat.
    Sa vedem daca mai da cineva pe el 3 macar, ca pe Tanase.


    Kait n-a plecat, si nici nu e cine stie ce.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #1730
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Stai umpic sa vina cateva infrangeri, ca lotul nu e de play-off. Sa vezi atunci daca te califica milioanele din buzunarele patronilor sau jucatorii adusi cu 50 de mii de caciula. Eu nu imi amintesc unul plecat de la cfr sa rupă pe undeva.

  9. #1731
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,876
    Reputatie
    0
    Mie nu mi se pare lot de play off, nici inainte de plecarea lui Snake Ilie nu mi s-a parut.
    Dar cine stie, la noi fotbalul e atat de slab de poate avem si noi o sansa.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #1732
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,359
    Reputatie
    0
    E slab lotului Rapidului, nici vorba de play-off. Normal ca ei zic ca vor acolo, dar nicio șansă. Atacul e foarte slab, la fel ca sezonul trecut.
    Rares la banii aia trebuia dat. Sunt bani mulți pentru unul de 19 ani, care nu e vreun atacant sa îți marcheze meci de meci. E promițător, dar încă departe de a fi un jucător bun. Mai mult ca sigur în 1-2 ani îl vedem înapoi în liga noastră.

  11. #1733
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Eu nu imi amintesc unul plecat de la cfr sa rupă pe undeva.
    Ba da, Deac, a ajuns vedeta la CFR dupa turul pe la Schalke si prin Kazahstan.
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  12. #1734
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Deci nu sunt 5 milioane sunt 3, si nu e Nice, ci e Lausanne.
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  13. #1735
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,359
    Reputatie
    0
    Sa vedem, nu te poți lua după gsp, niște slugi ale ciobanului. Dacă era jucătorul fcsb ului scriau ca a fost vândut cu 10 M.
    Ma gândesc ca știa jucătorul când a semnat ce planuri au cei de la Nice cu el.

  14. #1736
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Eu as vrea s-o mai vad pe Liubliana facand transferuri de milioane, in vreme ce gainusa Ana se cotcodaceste in mijlocul gramezii de balegar (aka gsp), in chiloti de un deget, cu colanul de haur de 10 uncii, share-uind pulimii ce seici o mai fut pe ea in Dubai.

  15. #1737
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    A plecat Rares la Lozan, asa cum a aflat gsp pe surse? Astia chiar nu inteleg ca toata lumea i-a citit, ca sunt pe acelasi palier de caterinca si scarba cu fc fcsb? 🤣

    Cretinii de la Ciuc fac transferuri unul mai prost ca altul. Asa se intampla cu banii nemunciti, din retrocedari. Rivaldinio si Hanca la Ciuc. Are un nou-hau si Copilu, zici ca vrea sa-i faca concurenta cimitirului pt animale al Oanei Zavoranu.

  16. #1738
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,876
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    acelasi palier de caterinca si scarba cu fc fcsb? ��
    Am batut catzeaua, ne-am facut damblaua. Pentru noi nu mai sunt spurcaciuni vreo 2-3 saptamani, ne-am pishat pe ei, ne-am golit rezervoru. Acuma nu ne mai pasa aproape o luna! O sarim din schema! O lasam in spurcaciunea ei.


    Totusi cand il auzi pe kktu ala de MeMel zicand dupa meci ca Rapid nu e o echipa modesta ci foarte modesta, asta dupa ce i-a scos fotbalul din cap superechipei lui, parca nu mai vrei sa le dai saptamani de respiro. Pai atunci ce muele maa-tii e echipa asta care pierde fara gol marcat cu Rapid aia super modesti si Sub-burtalienii aia si mai si ca Ripensia, ce Rapid?
    Last edited by Johnny D; 26th July 2022 at 21:01.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #1739
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Normal ca nu. Sa vedem ce vine-n loc. Doar n-om tine de el ca rahat club wcsb si apoi nu ia nici 3 milioane pe Tanase daca nu l-a dat pe 5 cand a avut oferta clara. Imbecil cu oi.
    A avut aproape 10 si pentru Octavian freza de shofran si nu l-a dat.
    Sa vedem daca mai da cineva pe el 3 macar, ca pe Tanase.


    Kait n-a plecat, si nici nu e cine stie ce.
    Cand a avut 10 pe Tavi?Nu am mai auzit.Era ceva concret?

    Stiu ca au fost 9 pe Florinel din Florida.

  18. #1740
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,876
    Reputatie
    0
    Nu stiu cat de concret, se lauda Berbecalul pe la TV ca are oferta de 8-9 dar nu-l da sub 15-20, nu mai stiu ce tot palavragea el p-acolo...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #1741
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    E clar,nu avea atunci.

  20. #1742
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,359
    Reputatie
    0
    Becali îl ia pe Bogdan Rusu(32 ani) de la Mioveni. Un fel de Buziuc sau Petre, adică după 5 meciuri îl trimite la echipa a 2-a. Cu jucători de ăștia vrea în grupele Conference.
    L-a adus și pe Miculescu de la UTA. Pare promițător, dar cu Becali antrenor e greu sa joci ceva.

  21. #1743
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,876
    Reputatie
    0
    A trecut de la o extrema la alta, daca acu o saptamana voia sa lichideze echipa, acu baga meleoane ca s-o intareasca. La cum arata in campionat, daca nu prinde grupele Conference, mi-e sa nu si-o impuste! Lichidare cu L mare!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •